Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Na Twoim miejscu, głęboko bym się zastanowił, zanim bym napisał tekst w rodzaju "Jeżeli magister serwisuje telewizory, i nie potrafi znaleźć pracy w zawodzie /.../"... Ale skoro mało Ci kompromitacji na jeden dzień, to możemy to kontynuować dzisiaj. Tylko, że to się ociera o masochizm...
Weź, daj spokój. Wychodzisz na coraz większego chama i i pisowskiego zaślepieńca. Po jaki grzyb robił magistra w "rydzykowni", żeby naprawiać telewizory? No ale teraz znalazł pracę zgodną z kwalifikacjami. A najważniejsza z nich to : "Niech będzie pochylony".
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Czy sugerujesz, że człowiek posiadający wykształcenie średnie zawodowe nie powinien iść na studia? Nawet na studia całkowicie niezwiązane ze swoim wyuczonym zawodem? Na studia za które zapewne sam płacił? Próbujesz mnie przekonać, że kaprys posiadania wyższego wykształcenia jest niewskazany? No, no, no... Ileż to rozmowy z ludźmi posiadającymi wyższe wykształcenie mogą nauczyć takiego prostaczka jak ja... Przy okazji, w czasach słusznie minionych w tzw. kręgach partyjnych za niesłuszną uczelnię uchodził KUL, bo wicie rozumicie towarzyszu oni tam nie uczą o marksizmie-leninizmie... Teraz zaś w kręgach tzw. wykształciuchów zaś za niesłuszną uchodzi WSKSiM... Historia - jak to mówią - się powtarza. Jako farsa...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Czy sugerujesz, że człowiek posiadający wykształcenie średnie zawodowe nie powinien iść na studia? Nawet na studia całkowicie niezwiązane ze swoim wyuczonym zawodem? Na studia za które zapewne sam płacił? Próbujesz mnie przekonać, że kaprys posiadania wyższego wykształcenia jest niewskazany? No, no, no... Ileż to rozmowy z ludźmi posiadającymi wyższe wykształcenie mogą nauczyć takiego prostaczka jak ja... Przy okazji, w czasach słusznie minionych w tzw. kręgach partyjnych za niesłuszną uczelnię uchodził KUL, bo wicie rozumicie towarzyszu oni tam nie uczą o marksizmie-leninizmie... Teraz zaś w kręgach tzw. wykształciuchów zaś za niesłuszną uchodzi WSKSiM... Historia - jak to mówią - się powtarza. Jako farsa...
Farsą jest zatrudnienie tego pana na stanowisku całkowicie niezgodnym z wykształceniem, podobnie jak jemu podobnych BMW. Finis.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Mam rozumieć, że wszyscy pozostali urzędnicy w Polsce pracują na stanowiskach zgodnych ze swoim wykształceniem? Oj Boże, Boże...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Mam rozumieć, że wszyscy pozostali urzędnicy w Polsce pracują na stanowiskach zgodnych ze swoim wykształceniem? Oj Boże, Boże...
Rozumiem... dobra zmiana, róbmy jak robią "inni", bo tak się robi. To po co było pieprzyć o zmianach, skoro postępuje się jak "inni"?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Joziiiin »

Bo kolesie na stołkach mają się zmienić...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Sun Tzu »

Rozumiem... dobra zmiana, róbmy jak robią "inni", bo tak się robi. To po co było pieprzyć o zmianach, skoro postępuje się jak "inni"?
Taaak... Wybacz, ale nie mam wpływu na to, co i jak rozumiesz...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Rozumiem... dobra zmiana, róbmy jak robią "inni", bo tak się robi. To po co było pieprzyć o zmianach, skoro postępuje się jak "inni"?
Taaak... Wybacz, ale nie mam wpływu na to, co i jak rozumiesz...
Jednym łowem; PiS zatrudnia kolesi BMW, a motłoch ma się zamknąć, bo to dobra zmiana. Świetnie. No to już wiem, na czym stoję.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Joziiiin »

A co myślałaś ? Że powsadzają na stołki fachowców ? A po co im była ustawa o służbie cywilnej i usankcjonowanie kolesiostwa ?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Sun Tzu »

Jednym łowem; PiS zatrudnia kolesi BMW, a motłoch ma się zamknąć, bo to dobra zmiana. Świetnie. No to już wiem, na czym stoję.
Taaak... To ja coś takiego napisałem? Niesamowita historia... W Polsce, według GUS, w 2015 roku w administracji publicznej było zatrudnionych 444 tys. osób... Więc, jeżeli chcesz to możesz sobie wierzyć, że każdy z nich pracuje w swoim wyuczonym zawodzie... A o powodach zmian w ustawie o służbie cywilnej PiS się wypowiadał, więc nic nie stoi na przeszkodzie, byś się z tym stanowiskiem zapoznała samodzielnie...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Jednym łowem; PiS zatrudnia kolesi BMW, a motłoch ma się zamknąć, bo to dobra zmiana. Świetnie. No to już wiem, na czym stoję.
Taaak... To ja coś takiego napisałem? Niesamowita historia... W Polsce, według GUS, w 2015 roku w administracji publicznej było zatrudnionych 444 tys. osób... Więc, jeżeli chcesz to możesz sobie wierzyć, że każdy z nich pracuje w swoim wyuczonym zawodzie... A o powodach zmian w ustawie o służbie cywilnej PiS się wypowiadał, więc nic nie stoi na przeszkodzie, byś się z tym stanowiskiem zapoznała samodzielnie...
Powtarzam, rozumiem. Dobra zmiana to taka, w której na stołkach siedzą niedouki, tylko tym razem z naszej opcji. Finis.
holek77
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 lipca 2016, 15:05

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: holek77 »

Ostatnio się zatracił trochę
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:
Jednym łowem; PiS zatrudnia kolesi BMW, a motłoch ma się zamknąć, bo to dobra zmiana. Świetnie. No to już wiem, na czym stoję.
Taaak... To ja coś takiego napisałem? Niesamowita historia... W Polsce, według GUS, w 2015 roku w administracji publicznej było zatrudnionych 444 tys. osób... Więc, jeżeli chcesz to możesz sobie wierzyć, że każdy z nich pracuje w swoim wyuczonym zawodzie... A o powodach zmian w ustawie o służbie cywilnej PiS się wypowiadał, więc nic nie stoi na przeszkodzie, byś się z tym stanowiskiem zapoznała samodzielnie...
A to już nie "Kłamstwa, większe kłamstwa, statystyka", "mili" Państwo? Jak to się wszystko szybko zmienia... :/


Parafrazując klasyka: Kukiz musi odejść. Kaczyński też.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

Parafrazując klasyka: Kukiz musi odejść. Kaczyński też.
Taaa... tylko Petru? Czy Schetyna?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Mosznicki »

Mais quoi? Rester ou pour faire l'amour?
ODPOWIEDZ