Gdzie planować wakacje w tym roku?

O wszystkim, czyli o niczym...
Kotu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 2 marca 2015, 13:33

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: Kotu »

Ja zastanawiam się nad Florencją https://www.bookapart.com/pl/turystyka-florencja był ktoś może? :) Nocleg wybrałem, pozostaje kwestia dojazdu
baraneck
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2015, 13:03

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: baraneck »

Kotu pisze:Ja zastanawiam się nad Florencją https://www.bookapart.com/pl/turystyka-florencja był ktoś może? :) Nocleg wybrałem, pozostaje kwestia dojazdu
Florencja oczywiście jest świetna, tak jak cała Toskania, ale czemu chcesz nocleg w samej stolicy? Nie wolisz czegoś na uboczu żeby korzystać z calego piękna tej krainy? Zobacz jakie cuda masz do wyboru: http://www.cititravel.pl/wyszukiwarka/d ... ndard-do=5 - dookoła winnice, gaje, prawdziwe uosobienie Toskanii. Radzę jechać własnym samochodem, dużo pozwiedzasz na miejscu, a i po drodze jest co zobaczyć.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: kuba1975 »

jak najdalej od Polski ..jak twierdzi moj znajomy bedzie wojna.. portugalia,hiszpania wlochy itp..
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: boss »

Tunezja sousse hotel riadh palms, polecam
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: 9kasica2 »

http://www.wakacje.pl/biuro-podrozy/jaslo.html Panie pracujące w biurze pomogą wybrać :) POLECAM :)
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: ajaks1 »

Polecam wakacje w Libii, Iraku lub Syrii ekstremalne przeżycia gwarantowane :rotfl: :padam:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: piotrek »

ja planuję w Jaśle :)
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: wlad »

Nie sadze ze w Tunezji jest teraz niebezpiecznie zwykle po ataku terrorystycznym w danym kraju jest kilka lat spokoju vide Maroko. W terroryzmie chodzi głownie o zasianie niepokoju i to się udaje.
Czy w Madrycie (metro) Londynie (autobusy) Paryż (redakcja) jest bezpiecznie.
Uważam ze w te wakacje wycieczki oferowane do Tunezji bedą o 40/50% tańsze niż w roku poprzednim.
emi21
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 marca 2015, 14:23

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: emi21 »

Chorwacja, Hiszpania moim marzeniem :hyhy:
jaszma
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 marca 2015, 09:40

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: jaszma »

latem na Grenladię...no czemu nie:) jakaś odmiana a przy okazji niezła przygoda! tylko pytanie czy załoga selmy weźmie na pokład mniej doświadczonych żeglarzy? :)
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: menua »

Ja bym się w ogóle na wakacje samolotem nie decydował, po tym co dzieje się w ostatnim czasie. Lepiej zostać w Polsce, jest bezpieczniej i taniej. Najlepsza opcja? Chyba standardowo morze i plaża. Dla mnie dość dobrym miejscem jest hotel albatros-jaroslawiec ze SPA i SKI. Może ktoś z Was był i też podzieli się opinią?
jaszma
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 marca 2015, 09:40

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: jaszma »

a ja się dowiedziałam ze na Grenladie Selma robi wypad komercyjny także tych mniej doświadczonych także zabiorą.... :) także fajna sprawa i godna przemyślenia bo ja właśnie się zastanawiam
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: czeszka »

tylko nie chodz tam z parasolem jak...typowy Polak...u nas...bo bedziesz dziwnie sie wyróżniał....:)
dobra kurtkę
buty
mam nadzieje ze lubisz wiatr...pozwiedzaj nadbrzeżne piekne zamki itp bpo nie brakuje ich
piekne krajobrazy
.cudne widoki.........polecam!
kater pisze:A tak na marginesie to czy ktoś z Was zwiedzał może Szkocję na własną rękę? Jaki jest to mniej więcej koszt na tydzien czasu?
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: traper3 »

Międzyzdroje polecam :-)
malutka82
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 sierpnia 2015, 16:17

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Post autor: malutka82 »

Wakacje, wakacje i po wakacjach. Urlop w tym roku nie wypalił. Ale może w przyszłym roku będzie lepiej. Może jeszcze uda mi się wpaść na dwa dni do Krakowa. Świetnie mi się odpoczywa w tym mieście. No i oczywiście wpadnę do restauracji Mekong na kaczkę - najlepsza na świecie.
ODPOWIEDZ