Zaparcia u niemowląt

O wszystkim, czyli o niczym...
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Zaparcia u niemowląt

Post autor: magda17191 »

Dziewczyny mam takie pytanie...moj 5,5miesięczny synek od 2 dni ma problemy ze zrobieniem kupki a od wczoraj mocno stęka. zrobil raz kupkę ale z płaczem i byla ona twarda....co polecacie na takie dolegliwości u niemowlaków (koperku mi nie chce pic) dodam ze zaczęlam mu rozszerzać dietę.
marsjanka22
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 13 lutego 2013, 16:08

Re: Zaparcia u niemowląt

Post autor: marsjanka22 »

mojemu synkowi pomagała przegotowana woda na czczo , skrobane jabłuszko, lub deserek z suszonych sliwek
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Zaparcia u niemowląt

Post autor: victoria87 »

To fakt deserek z suszonych śliwek jest świetny. U nas działał niezawodnie, tak samo jak kompocik z jabłek.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Zaparcia u niemowląt

Post autor: wiolka666 »

u mnie zawsze pomaga rumianek na ból brzuszka i zaparcia
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Zaparcia u niemowląt

Post autor: niezapominajka »

Ja polecam podawanie soczku Bobofrut jablkowego troche go podgrzej zeby byl cieplawy i niech dzidziu wypije tak ze 100 ml na raz zobaczysz..i nie martw sie moja w tym wieku tez miala czasem problem..rekord to kupka po 5 dniach! Tez juz schizowalam
maria4
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 grudnia 2015, 18:09

Re: Zaparcia u niemowląt

Post autor: maria4 »

Moje dziecko miało zaparcia jak zmieniałam dietę, ale to było w wieku 7 miesięcy. Wtedy pamiętam wojna z czopkami była i nic się nie ruszyło. Podawałam potem dicopeg junior to jakoś poszło. U nas rekord to 4dni :)
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 lutego 2016, 23:52

Re: Zaparcia u niemowląt

Post autor: Maniutek »

Tutaj macie swietny i tresciwy artykuł dotyczacy radzenia sobie z zaparciami u maluszków : http://vitispharma.pl/zaparcia-u-maluch ... adzic.html .
Moze sie komus przydac :)
ODPOWIEDZ