Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: Sun Tzu »

Ciekawe kto nim jest ... POdPOwiedz bo ja nie wiem ...
To jest pewnie ten idiota, pod którego postem się podpisywałeś... Warto by pamiętać swoje poglądy z 7 stycznia z 5.47... Nie sądzisz?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: piotrek »

oj nie pamiętam idiotów i POstów, trochę tego się nazbierało - wybacz :)
ale dla Ciebie jako Szanowanego Adwersarza sprawdziłem ... to w tym wątku, POdtrzymuję opinię :) Nie sPOsób dla mnie zaakceptować POlskiej POlityki, wybacz ... Trudno, mam u Ciebie minus :niepewny:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: Sun Tzu »

piotrek pisze:cytat, POd którym się POdPiSuję:

Uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści Rosji na Polskę stanę
jako patriota w OSTATNIM szeregu do walki z najeźdźcą! W pierwszym atak
na wroga przeprowadzać będą: Sikorski,Kaczyński, Tusk,Kopacz, Kulczyk, Solorz,
Macierewicz, Palikot, Kwaśniewski, Miller, Srul Boni, poslanka zraca Warchlowicz i reszta Sejmu. - ich synowie, komornicy i prokuratorzy. Gdyby ci najwięksi patrioci z jakichś przyczyn nie mogli się stawić na polu walki a każda informacja skierowana do mnie w sprawie mobilizacji będzie przeze mnie ignorowana! Oświadczam, że nie mam zamiaru nadstawiać łba za: Bankstretow, Rotshildow,Bildbergow, Bucholzow,Sehterow,Ickow amerykanskich, ukrainskich, banderowców, celebrytów , polityków, premierów, prezydentów, Zbawcy Jarosława, Wszechwiedzącego Macierewicza, nieomylnego Palikota. Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za komorników, prokuratorów, urzędników państwowych, straż miejską, związki zawodowe lekarzy - bieznesmenów i górników,
ABW, CBŚ,CBA, ABC, CDE… i inne instytucje reżimowe, sędziów ich limuzyny, wille, konta w banku, kochanki. Nie zamierzam ginąć za płatne autostrady, zrujnowany system ochrony zdrowia, skorumpowanych policjantów, adwokatów,fotoradary, podsłuchy producentów żywności pełnej konserwantów mięsa MOM, Na pewno nie zginę broniąc majątków Kulczyka, Solorza, właściciela SKOK-ów, prezesów banków.
Więc już dzisiaj możecie mnie zamknąć a wcześniej … pocałować w …
Taaak... We wczesnych stadiach najczęstszym objawem jest trudność w przypominaniu sobie niedawnych zdarzeń - tak Wikipedia definiuje początki choroby Alzheimera....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: grzeh »

piotrek pisze:
grzeh pisze: i o to właśnie chodzi obecnym rządzącym i służbą innych państw
Wpisujesz się idealnie ;)
To nie mogę mieć własnego zdania, nie wiedząc o tych "służbach"?
piotrek; możesz jak najbardziej.
Może mnie źle zrozumiałeś ale nie chcę Cie oceniać jakoś negatywnie,
związałeś słowo patriotyzm z obecnie rządzącymi i ich działaniami (czyli destrukcją państwa: afery, korupcje, likwidacja przemysłu, wojska itp.)
a nie związałeś go z ojczyzną a im właśnie na tym zależy. Ciężko jest teraz mówić że się jest patriotą i w razie wojny trudno by było walczyć
za nich i pod takimi a nie innymi dowódcami.. Dowódcy 'natowscy' zginęli pod Smoleńskiem a z tymi to nie wiem jak by było..
oby nie tak jak na Ukrainie, gdzie "dowódcy postsowieccy" wysłali ochotnicze oddziały - na pewną śmierć.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: piotrek »

Sun Tzu pisze: Taaak... We wczesnych stadiach najczęstszym objawem jest trudność w przypominaniu sobie niedawnych zdarzeń - tak Wikipedia definiuje początki choroby Alzheimera....
wiesz to wg własnego doświadczenia?, ja Ci ułatwiam orientację w terenie cytatami. Stąd prośba o wzajemność ;)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: piotrek »

grzeh pisze: Ciężko jest teraz mówić że się jest patriotą i w razie wojny trudno by było walczyć
za nich i pod takimi a nie innymi dowódcami.
Trzeba sobie wobec tego odPOwiedzieć na pytanie: co to jest "Ojczyzna"? Dla mnie obecnie to skrajnie antyobywatelskie państwo, mające szaraków za nic. Ćwiczyłem to nawet ostatnio w jasielskim biurze wydawania dowodów rejestracyjnych. Ginąć za tą durną władzę na pasku żydów i zachodnich korporacji, która generuje konflikty? Ja na pewno POdziękuję.
Gdy byłem mały, słowo patriotyzm coś dla mnie znaczyło. Obecnie ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co bredzenie Bredzisława o "NiePOdległej" :)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: grzeh »

piotrek pisze:
grzeh pisze: Ciężko jest teraz mówić że się jest patriotą i w razie wojny trudno by było walczyć
za nich i pod takimi a nie innymi dowódcami.
Trzeba sobie wobec tego odPOwiedzieć na pytanie: co to jest "Ojczyzna"? Dla mnie obecnie to skrajnie antyobywatelskie państwo, mające szaraków za nic. Ćwiczyłem to nawet ostatnio w jasielskim biurze wydawania dowodów rejestracyjnych. Ginąć za tą durną władzę na pasku żydów i zachodnich korporacji, która generuje konflikty? Ja na pewno POdziękuję.
Gdy byłem mały, słowo patriotyzm coś dla mnie znaczyło. Obecnie ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co bredzenie Bredzisława o "NiePOdległej" :)

jeśli dla Ciebie Ojczyzna znaczy tylko i wyłącznie - obecnie rządzący..
to wybacz ale naprawdę jesteś idealnym narzędziem w rękach obcych służb :/
Nie wiem, nie znam nikogo kto by chciał iść walczyć za taką Polskę którą rozgrabiło, wyprzedało i upodliło PO
ale jeśli publicznie piszesz że już nic Cię nie obchodzi Ojczyzna, to wiedz - że to jest właśnie ich cel.

Jak zniszczyć państwo.mpg
https://www.youtube.com/watch?v=ZMEtzlbpELA
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: piotrek »

OK, masz mnie :) Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za ten twór POwstały w ramach tzw. 25 lat wolności. Tę szansę chętnie sceduję na innych "patriotów". Chciałbym abyś dostał odPOwiedź od rządzących na ten sam temat. Ja myślę że odPOwiedź znam ....
I mogę być lub nie być takim narzędziem, jest mi to obojętne gdzie będę zaszufladkowany - ale mam własny ogląd rzeczywistości.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: grzeh »

Prawdę powiedziawszy chciałbym aby to co mówi Szeremietiew (zerknij na tą audycje) było wprowadzone.
Wtedy przynajmniej lokalne społeczności miały by możliwość w razie jakiekolwiek agresji walczyć o siebie i o swoje rodziny
i były by do tego przeszkolone. Teraz mamy wielkie nic :/ chyba 90% mężczyzn zdolnych do obrony nie wie jak się strzela.
Moim zdaniem, dzięki Ukrainie to się może zmienić ale czy na pewno to się okaże
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: piotrek »

to ja jestem w POzostałych 10%, mimo tej niewątpliwej zdolności dalej nie mam ochoty! Prawda jest taka: nawet jak wiesz jak się strzela, wobec niewyobrażalnego okrucieństwa np.ISIS będziesz bezradny jak dziecko z kapiszonowcem. I tylko wykwalifikowani zabójcy, ups żołnierze będą mogli coś zmienić. Lokalne społeczności walczące "o siebie i swe rodziny" będą mogły się spotkać co najwyżej na paintball'u.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: luc »

Sun Tzu pisze:Współczuję wychowania i obcowania z ludźmi, którzy nie nauczyli cię tego, czym jest patriotyzm. Współczuję wychowania i obcowania z ludźmi, którzy nie nauczyli cię tego, czym jest Ojczyzna. Naprawdę współczuję ci tego ograniczenia intelektualnego, które powoduje, że za swojego idola uważasz idiotę...
A ja współczuję tym,którzy muszą czytać pieprzenie tego politruka. Możecie sobie "uczyć patriotyzmu",cóż z tego - mafijna działalność całego tego "systemu politycznego" sprawia,że bardzo szybko można tego oduczyć nawet najbardziej zatwardziałego patriotę.
grzeh pisze:Trzynaście przykazań tajnego wroga zrealizowane z sukcesem. Najwyższy czas na powstanie!
W oryginale przypisywano to niejakiemu Sun Tzu,ale jak wzorem Napoleonów z ośrodka zamkniętego w Jarosławiu lub Tworkach ktoś się na tym forum podpisuje - cóż robić. Trzeba chronić (PiSowskiego) kolegę :P Oczywiście,że to prawda,że przeciw Polsce toczona jest wojna - w tym ta psychologiczna. No ale "elit politycznych" nikt nam nie zniesławia, całkiem spora część to zwyczajna swołocz, która nie potrafi przestrzegać nawet tego prawa które sama na swoją korzyść stworzyła.
piotrek pisze:Trzeba sobie wobec tego odPOwiedzieć na pytanie: co to jest "Ojczyzna"? Dla mnie obecnie to skrajnie antyobywatelskie państwo, mające szaraków za nic. Ćwiczyłem to nawet ostatnio w jasielskim biurze wydawania dowodów rejestracyjnych.
Iiii tam,małe piwo takie odwiedzinki :cwaniak: Nie wiesz jeszcze (na szczęście) na co urzędasów stać,bo piszesz,że "antyobywatelskie" zamiast "mafijne"...
piotrek pisze: nawet jak wiesz jak się strzela, wobec niewyobrażalnego okrucieństwa np.ISIS będziesz bezradny jak dziecko z kapiszonowcem. I tylko wykwalifikowani zabójcy, ups żołnierze będą mogli coś zmienić. Lokalne społeczności walczące "o siebie i swe rodziny" będą mogły się spotkać co najwyżej na paintball'u.
To mu dowaliłeś z grubej rury...
grzeh pisze:Moim zdaniem, dzięki Ukrainie to się może zmienić ale czy na pewno to się okaże
Nie zmieni się.Mafia POwska czy mafia wywodząca się z PiS - podstawą przewagi przestępcy nad obywatelem jest bezbronność obywatela. Nie bez przyczyny wygląda to tak:

Obrazek

Nie bez przyczyny utrzymuje się propagandę,że Polacy by się wystrzelali. Rozbrojony naród to posłuszny (wobec urzędniczo-politycznej mafii) naród.

Prawo zresztą też jest coraz bardziej niedostępne.Ot "ułatwienie": http://prawo.rp.pl/artykul/757804,11673 ... o.html?p=1. Co to jest ? Ułatwienie dostępu do prawa :rotfl:

Tam gdzie nie można się bronić przed uzbrojonymi przestępcami i urzędnikami występującymi pod pozorami prawa, tak naprawdę praw nie ma.Nawet prawa do życia. Mogą zabrać wszystko. Mam bardzo nadzieję,że mimo tej niebezpiecznej konkluzji jestem na tyle nieistotną płotką,że w najbliższy piątek nikt nie wpadnie mi zrobić samobójstwa. I że ta ostatnia wypowiedź będzie tylko wyśmiana przez nieświadome osoby jako niepoważna.Choć poważna jest...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: grzeh »

piotrek pisze:to ja jestem w POzostałych 10%, mimo tej niewątpliwej zdolności dalej nie mam ochoty! Prawda jest taka: nawet jak wiesz jak się strzela, wobec niewyobrażalnego okrucieństwa np.ISIS będziesz bezradny jak dziecko z kapiszonowcem. I tylko wykwalifikowani zabójcy, ups żołnierze będą mogli coś zmienić. Lokalne społeczności walczące "o siebie i swe rodziny" będą mogły się spotkać co najwyżej na paintball'u.
oczywiście masz racje. Lecz mimo wszystko wolałby się z Tobą spotkać wcześniej na paintball'u
a później we wspólnej walce niż od razu w jednym dołku. pozdrawiam
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: luc »

grzeh pisze:
piotrek pisze:to ja jestem w POzostałych 10%, mimo tej niewątpliwej zdolności dalej nie mam ochoty! Prawda jest taka: nawet jak wiesz jak się strzela, wobec niewyobrażalnego okrucieństwa np.ISIS będziesz bezradny jak dziecko z kapiszonowcem. I tylko wykwalifikowani zabójcy, ups żołnierze będą mogli coś zmienić. Lokalne społeczności walczące "o siebie i swe rodziny" będą mogły się spotkać co najwyżej na paintball'u.
oczywiście masz racje. Lecz mimo wszystko wolałby się z Tobą spotkać wcześniej na paintball'u
a później we wspólnej walce niż od razu w jednym dołku. pozdrawiam
Pytanie brzmi jednak: komu (poza Ukraińcami czy jakąś wersją neonazistów - w tym w wersji syjonistycznej) zależałoby na wybiciu cywili :?: Trzeba być świrem albo idiotą.No przecież to całkiem użyteczni niewolnicy,czy jak się to ładniej teraz nazywa "zasoby ludzkie" i mają tyle lepszych zastosowań niż mydełko czy kompost...

Zresztą dzisiaj nie potrzeba strzelaniny.Dzisiaj podbojów dokonują nie generałowie Bundeswehry,a generałowie Bundesbanku. Może i taka Rosja próbuje po staremu,ale w wybiciu nas konwencjonalnie (bo atomówką to owszem,mogą) nie miałaby ani interesu ani chęci. Udział w ludobójstwie ryje psychikę wykonawcom nieodwracalnie, nawet hitlerowcy w pewnym momencie w większości nie wytrzymywali.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: piotrek »

luc pisze: Pytanie brzmi jednak: komu (poza Ukraińcami czy jakąś wersją neonazistów - w tym w wersji syjonistycznej) zależałoby na wybiciu cywili :?: Trzeba być świrem albo idiotą.
Zapytaj ofiary ISIS, o nich piszesz?
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: Polska - co dla niej zrobiłabyś / zrobiłbyś ?

Post autor: wojteek3 »

Witam podpinam link dla tych którzy nie widzieli tego filmu a nie jedni napewno przeżyli to na własnej skórze :::

https://www.youtube.com/watch?v=0UTf30HrYzA
ODPOWIEDZ