Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dragoness »

michallus pisze:Jest Pani skrajnie żałosna. Gdzie KORWiN nakleił przed południem? W którym miejscu? Wszystkie plakaty tej partii zawisły przed północą, niektóre zostały zaklejone, już po ciszy. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd i nie kłamać, z łaski swojej.
Nieprawda, Na osiedlu Na Kotlinę, przed blokiem nr 3. Plakaty p. Hapa, oraz zbiorcze, kandydatów z Jasła zawisły w sobotę pomiędzy godz 10.45, a 13.15. A żałosny jest ten, kto je nakleił, myśląc, że to pomoże, podobnie jak ktoś od pana Rzońcy, którego mordkę niestety właśnie zaklejono, choć też się w nocy ktoś bardzo starał. I proszę nie zarzucać mi kłamstwa, bo to tym bardziej świadczy o poziomie kandydujących i popierających.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Pemek94 »

Wypociny Pani dragoness czytam zawsze z uśmiechem na twarzy ale teraz muszę coś od siebie dodać. Osobiście naklejałem plakaty KW KORWiN na Kotlinie. Była to godzina 23:30 w piątek. Jeśli Pani podejrzewa złamanie ciszy wyborczej proszę zawiadomić odpowiednie służby a nie wprowadzać ludzi w błąd i kłamać bezczelnie na forum.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dragoness »

Pemek94 pisze:Wypociny Pani dragoness czytam zawsze z uśmiechem na twarzy ale teraz muszę coś od siebie dodać. Osobiście naklejałem plakaty KW KORWiN na Kotlinie. Była to godzina 23:30 w piątek. Jeśli Pani podejrzewa złamanie ciszy wyborczej proszę zawiadomić odpowiednie służby a nie wprowadzać ludzi w błąd i kłamać bezczelnie na forum.
Może PAN naklejał o 23.30. Po Panu przyszedł ktoś od Pana Rzońcy i nakleił swoje. Potem nastąpiło to, co opisałam w poprzednim poście. Pan może wypowiadać się tylko za siebie, ja mówię to, co widziałam JA i osoby mi towarzyszące. Powtórzę, zarzucanie kłamstwa osobie, której się nie zna, świadczy o zarzucającym, ale wybaczam, obrazić mnie może ...itd. Cieszę się , że poprawiam Panu humor i życzę więcej kindersztuby w kontaktach nawet anonimowych. No ale to przychodzi z wiekiem, jeśli nie zostało wyniesione z domu. Pozdrawiam serdecznie i życzę przekroczenia progu wyborczego.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: luc »

@Michallus - nie życzy się drugiemu co tobie niemiłe.Zlew co prawda poszedł na dno ewidentnie i zasłużenie,ale teraz pytanie co z wami muszki...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dragoness »

luc pisze:@Michallus - nie życzy się drugiemu co tobie niemiłe.Zlew co prawda poszedł na dno ewidentnie i zasłużenie,ale teraz pytanie co z wami muszki...
Jak już napisałam, życzę przekroczenia progu wyborczego.
michallus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 239
Rejestracja: 2 marca 2013, 11:31

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: michallus »

Pożyjemy, zobaczymy. Brak ZLEWu jednak tak czy siak cieszy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: dragoness »

michallus pisze:Pożyjemy, zobaczymy. Brak ZLEWu jednak tak czy siak cieszy.
Dziesięć razy bardziej wolałabym w sejmie KORWiNa, niż PSL, ale oni to tak jak osrany styropian, nigdy nie toną.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Kongres Nowej Prawicy szansą dla Polski ?

Post autor: Łyssy »

:dobani: Rzygać mi się chciało jak na tym cyrku zwanym debatą Pierwszy arbuz ślinił się do Szydła..... :cenzura:
ODPOWIEDZ