Bus - Lukastur

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
Drake111
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 20 marca 2009, 20:11

Bus - Lukastur

Post autor: Drake111 »

O taka reklama przewoźnika z Jareniówki :

"BUS:
Po pierwsze firma nie jest z Jareniówki a po drugie nie interesuje mnie
pana opinia a moja firma to nie Caritas źle pan czyta bo proponowałem
wynajem 1,50km i to w firmach legalnych jest minimum a o Kazia chodziło
mi że znajdzie pan tańszych ale pewnie nielegalnie jeżdzących, a jak
się coś stanie to wtedy polak mądry po szkodzie pozdrawiam..

JA:
W tym momencie tylko Pan sobie opinie delikatnie stargał... 250zl + jedzie =300tak, paliwo min 175zł to na 8 os dzieląc daje 59zł na osobę. Własnym autem w tą niedziele wyszło nas nie całe 50zł na osobę. Bud 18 osobowy bierze 1.7zł za km, i mnie nie interesuje nic!! a czy to Staś czy Kaź to mnie to najmniej interesuje co kierowca będzie robił. Za 18 osób wyjdzie nas 38zł taki bus Staś tak? Myślałem że na Jareniówce są bardziej kompetentni i kulturalni ludzie mający szacunek do potencjalnego klienta... O i w tym momencie wychodzę na Liwocz Proszę Pana pojeździć. Hahaha... życzę samych sukcesów w biznesie - przyda się przy takim prowadzeniu....

BUS:
Prosze sobie wynajac 18os. busa zobaczy pan ile on spala benzyny lub jechac swoimi autami jak pan myśli że ktoś panu wynajmie busa z pełnym ubezpieczeniem za free!! Jak 150zł dla pana to duzo (prosze sprawdzic dobrze cennik innych legalnie działających firm a nie u jakiegos Kazia star to ego busa)a za kierowce na cały dzień 100zł to normalna stawka jeżeli to są duże koszta to powinien pan jechac na narty ale na liwocz a nie Słowacja. Pozdrawiam ps. jak najmniej takich klientów szkoda czasu.

JA:
Aha tak to wygląda, to w takiej cenie mam 18 osobowego busa, bądź na dwa auta pojedziemy i na to samo nas wychodzi. Dziekuję za Info.

BUS:
Tak wyjdzie 250zł ale prosze pamietac , że to tylko wynajem busa paliwo i wszystkie koszty z przejazdem + wyżywienie kierowcy pokrywają państwo.

JA:
czyli wyjdzie 250zl?z waszym kierowcą ? Czy jak to rozumieć?

BUS:
Witam Posiadamy busy 8osobowe + kierowca Wynajem za dzień 150zł od busa, gdyż po przekroczeniu limitu 400km na dzień jest stawka 1.50zł za km. Prosze o info czy kierowca bedzie od nas (dodadtkowy koszt 100zł) lub bez kierowcy ale wtedy potrzeba podpisac umowe najmu i kaucja 1000zł.

JA:
Witam, potrzebuje wiedzieć ile zapłacę za busa z Jasła do Słowackiego Strebskiego plesa, min 10 osób wyjazd o5 by tam być na 8, do 15.30. Wyjazd na narty, także narty i buty będziemy mie ze sobą?
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Bus - Lukastur

Post autor: Gabusia »

Tak Cie zabolala ta rozmowa, ze musiales umiescic cala na forum? :D
Jakby wszyscy tak mieli robic, to na forum pojawialy by sie pewnie co chwile nowe watki...
ODPOWIEDZ