Gdzie w Jaśle do kosmetyczki i fryzjerki:)?na WESELE

O wszystkim, czyli o niczym...
riko123
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 2 kwietnia 2013, 16:14

Gdzie w Jaśle do kosmetyczki i fryzjerki:)?na WESELE

Post autor: riko123 »

W Lipcu mam ślub i chciałam zapytać gdzie w Jaśle z naleź profesjonalną kosmetyczkę i fryzjerkę :) ?proszę o odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie w Jaśle do kosmetyczki i fryzjerki:)?na WESELE

Post autor: sylwula13 »

malowała mnie Małgosia S. makijaż trzymał mi się do poprawin, poleciła mi ją znajoma, zapłaciłam tylko 30 zł, nic mi z twarzy nie spływało, moje policzki wyglądały nieziemsko :] wszystcy moim makijażem byli zachwyceni.
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Gdzie w Jaśle do kosmetyczki i fryzjerki:)?na WESELE

Post autor: mila87 »

Polecam salon Diamond
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Gdzie w Jaśle do kosmetyczki i fryzjerki:)?na WESELE

Post autor: magda17191 »

Polecam Salon Fryzjerski "Trendy Hair Fashion " i fryzjerki tam pracujące...zarówno Panią Monikę jak i Panią Kasię ...za każdym razem wychodząc z tamtego salonu jestem bardzo zadowolona bo mam zrobione to tak jak chciałam czy to w kwestii strzyżenia ,koloru czy również upięć na wesele czy inne okazje.
Jeśli chodzi o kosmetyczkę to również mogę polecić Panią Kasię również z tego salonu. Używa ona bardzo dobrych kosmetyków i co najważniejsze makijaż tzryma się przez całą impreze. Robilam tam swój makijaz ślubny jak i makijaż na inne okazję.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie w Jaśle do kosmetyczki i fryzjerki:)?na WESELE

Post autor: Laura Diaz »

mila87 pisze:Polecam salon Diamond
Ja również polecam salon Diamond. Wprawdzie na ślub się tam nie czesałam, ale regularnie tam chodzę i te kobity po prostu znają się na swojej robocie jak mało kto :)
flc91
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 13:15

Re: Gdzie w Jaśle do kosmetyczki i fryzjerki:)?na WESELE

Post autor: flc91 »

sylwula13 pisze:malowała mnie Małgosia S. makijaż trzymał mi się do poprawin, poleciła mi ją znajoma, zapłaciłam tylko 30 zł, nic mi z twarzy nie spływało, moje policzki wyglądały nieziemsko :] wszystcy moim makijażem byli zachwyceni.
Gdzie znajdę Małgosię S. ?? :D
ODPOWIEDZ