Figielkowy Klub Maluszka

O wszystkim, czyli o niczym...
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: hinana »

Na stronie glownej portalu wyswietla sie reklama FIGIELKOWEGO KLUBU MALUSZKA. W zwiazku z tym mam pytanie do rodzicow, czy ktos zapisal Maluszka tam? I co sadzicie o pomysle na takie zajecia przygotowujace dziecko do debiutu przedszkolnego? Pytam, poniewaz zapisalam synka na zajecia jeden raz w tygodniu i chce poznac opinie innych na ten temat :)
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: cup »

Również zapisałam tam synka, jutro jest spotkanie to dowiemy sie wszystkiego dokładnie. Cos nowego, myślę,że spodoba się to dzieciaczkom:)
edit35
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2014, 20:31

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: edit35 »

A ja z kolei zapisałam swoją córeczkę na zajęcia z j.angielskiego w SUPER KIDS i jestem mega zadowolona. Szczerze polecam wszystkim rodzicom. Moja córeczka nie chodzi do przedszkola,dlatego obawiałam się o nią, a już po pierwszych zajęciach językowych była zadowolona i pytała, kiedy znów pojedziemy na angielski. W domu śpiewa angielskie piosenki i cieszy się każdym poznanym angielskim słowem. Szczerze polecam wszystkim rodzicom, bo naprawdę warto!
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: walentyna »

A mam pytanie ile córcia ma lat że zapisałaś ją na angielski, ja mam 2-latki i zastanawiam się gdzie ich mogę zapisać.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: rkoh »

walentyna leczysz swoje kompleksy? to może jeszcze na chiński i ruski nim skończy 3 latka co? poza tym przecież sama możesz ich czegoś nauczyć z tego ang
marini
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 07:58

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: marini »

Po co kombinujecie - W Bajkowym Prywatnym Przedszkolu tak przygotują Twoje dziecko do szkoły że nie będzie stresu. Miałem tam córke - jest teraz najlepsza. Zaprowadz dziecko na próbę a zobaczysz ze nie wyjdzie z przedszkola a ty z zachwytu - tak jest tam super
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: dragoness »

zajecia przygotowujace dziecko do debiutu przedszkolnego?
Czy wy czasem nie przesadzacie? Z jednej strony jest krzyk o zabieraniu dzieciństwa, jeśli do szkoły pójdą sześciolatki, z drugiej strony czytam o wysyłaniu dwulatka na angielski :szok: Zajmijcie się swoimi dziećmi SAMI, drodzy rodzice, bo nikt ich za was nie wychowa.
gosica502
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:57

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: gosica502 »

A te dwulatki to mówią po polsku chociaz? :) Tak z ciekawości, bo też mam dwulatkę i do mówienia jej daleko jeszcze :D Na języki obce dzieci mają czas spokojnie moim skromnym zdaniem, z takimi maluszkami można sporo robić w domu, można śpiewać piosenki, recytować wierszyki, czytać książeczki, rysować i robić milion pincet rzeczy które dzieciom dają radość i z których dzieci bardzo korzystają i się ładnie rozwijają. Chociaż z drugiej strony takie zajęcia w formie zabawy, zakładające kontakt z innymi dziećmi też mogą być wielką frajdą dla maluszka :)
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: hinana »

gosica502 pisze:A te dwulatki to mówią po polsku chociaz? :) Tak z ciekawości, bo też mam dwulatkę i do mówienia jej daleko jeszcze :D Na języki obce dzieci mają czas spokojnie moim skromnym zdaniem, z takimi maluszkami można sporo robić w domu, można śpiewać piosenki, recytować wierszyki, czytać książeczki, rysować i robić milion pincet rzeczy które dzieciom dają radość i z których dzieci bardzo korzystają i się ładnie rozwijają. Chociaż z drugiej strony takie zajęcia w formie zabawy, zakładające kontakt z innymi dziećmi też mogą być wielką frajdą dla maluszka :)
Zgadzam sie z Toba, chodzi glownie o kontakt z rowiesnikami, a nauka w formie zabawy super.
Co do postu wyzej: nikt na tych zajeciach nie bedzie wychowywal dzieci, poniewaz bedziemy w niech uczestniczyc razem... po co te zlosliwosci. Zalozylam temat aby poznac zdanie rodzicow, ktorzy zapisali swoje pociechy.
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: hinana »

marini pisze:Po co kombinujecie - W Bajkowym Prywatnym Przedszkolu tak przygotują Twoje dziecko do szkoły że nie będzie stresu. Miałem tam córke - jest teraz najlepsza. Zaprowadz dziecko na próbę a zobaczysz ze nie wyjdzie z przedszkola a ty z zachwytu - tak jest tam super
Nie kazdego stac na BAJKOWE PRYWATNE PRZEDSZKOLE . 500 zl miesiecznie + 500 zl wpisowego na kredki itp :)
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: walentyna »

rkoh- nie masz dzieci to nie komentuj głupio -bo inteligencją nie błyskasz.... Czytaj dobrze jak jest napisane, nie mam zamiaru 2 latka katować angielskim ale kontakt z innymi dziećmi a nawet jeśli przez zabawę maja mieć choć początek angielskiego to super.
A do innej pani moja 2 latka mówi już bardzo dobrze po polsku więc nie wiem po co te głupie komentarze......
edit35
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 stycznia 2014, 20:31

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: edit35 »

Walentyna - popieram cię, zajęcia z języka angielskiego dla małych dzieci, nie powinny nikogo dziwić.Jeśli dziecko z radością uczestniczy w takich zajęciach, a jednocześnie osłuchuje się z j. angielskim, to nie widzę nic lepszego. Moja córeczka skończyła 4 latka, ale wiem że w SUPER KIDS są młodsze grupy i z tego co rozmawiałam z rodzicami, również są bardzo zadowoleni.
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: walentyna »

Edit35- dzięki za info,uważam ze to my rodzice decydujmy o tym gdzie i w czym ma uczestniczyć nasze dziecko, a tylko niepotrzebnie ktoś "wsadza" tutaj złośliwe komentarze.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: rkoh »

walentyna pisze:rkoh- nie masz dzieci to nie komentuj głupio -bo inteligencją nie błyskasz.... Czytaj dobrze jak jest napisane, nie mam zamiaru 2 latka katować angielskim ale kontakt z innymi dziećmi a nawet jeśli przez zabawę maja mieć choć początek angielskiego to super.
A do innej pani moja 2 latka mówi już bardzo dobrze po polsku więc nie wiem po co te głupie komentarze......
No czytam jak jest napisane i akurat TY pytasz wyłącznie o angielski, a nie o kontakt z innymi dziećmi, poza tym skąd wiesz, że nie mam dzieci i chyba Ty inteligencją nie błyskasz, skoro wolisz na nauki ang 2 latki posyłać gdzieś, płacić za to, niż sama z nimi posiedzieć i ich czegoś nauczyć.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Figielkowy Klub Maluszka

Post autor: rkoh »

walentyna pisze:Edit35- dzięki za info,uważam ze to my rodzice decydujmy o tym gdzie i w czym ma uczestniczyć nasze dziecko, a tylko niepotrzebnie ktoś "wsadza" tutaj złośliwe komentarze.
pierwszy raz w internecie?
ODPOWIEDZ