Szkolenia z UP

O wszystkim, czyli o niczym...
frezyjka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 11 listopada 2013, 18:36

Re: Szkolenia z UP

Post autor: frezyjka1 »

Nowa kasa w UP zazwyczaj pojawia się dopiero około lutego,marca
Moniaaaa155
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 13:48

Re: Szkolenia z UP

Post autor: Moniaaaa155 »

Ja próbowałam na wakacjach ale niestety się nie dostałam. Ale będe próbować dalej od nowego roku.
miasto12
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 listopada 2013, 12:25

Re: Szkolenia z UP

Post autor: miasto12 »

szkolenia organizowane są poczatkiem roku na różne kursy jakie są zapotrzebowanie.
piratka1111
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 czerwca 2013, 11:11

Re: Szkolenia z UP

Post autor: piratka1111 »

ja bylam w pazdzierniku na szkoleniu z UP stylizacja i pielegnacja paznokci, kurs trwal 3 tygodnie po 8 godzin,szkolenie na bardzo wysokim poziomie, wykladowcy bardzo sie starali przekazac nam max wiedzy, kto chcial to sie nauczyl.Na kurs zapisalam sie sama, bylo ogloszenie w boxie gdzie sie zglaszalam do podpisu.Chetnych bylo wiecej ale wybrali 10 osob w tym mnie :).Nie trzeba bylo miec nic zadnych zaswiadczen od pracodawcy czy cos w tym stylu.Jak cos chcecie wiedziec wiecej to pytac, chetnie odpowiem
jaslankkka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 6 lutego 2013, 18:42

Re: Szkolenia z UP

Post autor: jaslankkka »

Jeśli chodzi o kurs aktywizacji zawodowej organizowany przez UP w Jaśle to mogę powiedzieć że właśnie został odwołany z powodu zmiany przepisów. W styczniu się nie odbędzie.
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: Szkolenia z UP

Post autor: wojteek3 »

Jakie są wasze opinie na temat kursów w PUP w Jaśle ? Dostaliście kiedyś od pani za biurkiem propozycje jakiegoś kursu czy sami musieliście sie dopytywać szanownej pani i wyciągać informacje na temat kursów organizowanych przez PUP? Czy jak zawsze ... Podpis, Dziękuje, Dowidzenia .... :mur:
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Szkolenia z UP

Post autor: sylwula13 »

wojteek3 pisze:Jakie są wasze opinie na temat kursów w PUP w Jaśle ? Dostaliście kiedyś od pani za biurkiem propozycje jakiegoś kursu czy sami musieliście sie dopytywać szanownej pani i wyciągać informacje na temat kursów organizowanych przez PUP? Czy jak zawsze ... Podpis, Dziękuje, Dowidzenia .... :mur:
raczej chyba sami nie proponują kursów .
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Szkolenia z UP

Post autor: makatka »

sylwula13 pisze: raczej chyba sami nie proponują kursów .
Ja dostałam propozycje kursu przy podpisie, ale akurat taki kurs nie był mi do niczego potrzebny, więc powiedziałam, że się zastanowię. Przy kolejnym podpisie znów pytała, więc to nie jest tak że nie proponują.
zientek.junior
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 18:45

Re: Szkolenia z UP

Post autor: zientek.junior »

trzeba szybko bo zaraz ich nie będzie.
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Szkolenia z UP

Post autor: szlapt »

tristanfr pisze:Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrych szkoleń, które przekażą mu wartościową wiedzę w rozsądnych pieniądzach to nie znajdzie ich w PUP. Według mnie jedynym rozwiązaniem są komercyjne szkolenia, bo wtedy ktoś przykłada się do zawartości szkoleń. Mnie najbardziej odpowiadają szkolenia e-learningowe, bo są dużo tańsze od stacjonarnych i nie trze nigdzie dojeżdżać.
Z tymi szkoleniami to ty chyba zartujesz? :mur: Badziewie ktore mozna za darmo znalezc w sieci...Tematyka szkolen naprawde rzuca na kolana, a po ich wpisaniu do CV pracodawcy beda wchodzic drzwiami I oknami.
ODPOWIEDZ