stypendium socjalne PSW Jasło

O wszystkim, czyli o niczym...
donat
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwietnia 2013, 22:44

stypendium socjalne PSW Jasło

Post autor: donat »

Witam
chciałbym zapytać was jak macie wypłacane stypendia na innych uczelniach, u mnie na PSW Jasło stypendia są wypłacane raz na 3 miesiące ( kwota za 2 miesiące ) czy można się starać oby było wypłacane co miesiąc?? Trochę mnie dziwi postępowanie PSW z wypłatą świadczeń socjalnych!!
dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: stypendium socjalne PSW Jasło

Post autor: COCONUT »

jaka uczelnia takie sypendia;D
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: stypendium socjalne PSW Jasło

Post autor: mala317 »

Możesz dzwonić do Rzeszowa, albo pisać pisma do rektora, ale wątpię żeby coś to zmieniło... Wcześniej było lepiej, bo wypłacali regularnie co dwa miechy za dwa miechy, ale teraz to tragedia ... Nie wiem może trzeba ich uświadomić, że niektórzy za te pieniądze opłacają szkołę i jeżeli oni nie wypłacą stypendium to Ty nie zapłacisz za szkołę ...
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: stypendium socjalne PSW Jasło

Post autor: kaPsel »

Poszukaj sobie ustawy o szkolnictwie wyższym i spróbuj powołać się na art. 184 - punkt 3, tam jest wzmianka że stypendia powinny być wypłacane co miesiąc.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: stypendium socjalne PSW Jasło

Post autor: mala317 »

A w psw nawet umowy stypendialnej nie ma !!! Dostaje się tylko decyzję, że przyznali stypendium i koniec papierków! Nic o terminach do kiedy mają wypłacić pieniądze! A Ty stydenciaku czekaj i się martw z czego za tą "szkołę" zapłacić!
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: stypendium socjalne PSW Jasło

Post autor: kaPsel »

nie studiuję na PSW, więc nie wiem jak dokładnie tam wygląda sprawa stypendium, ale wszędzie powinno być jednakowo bo socjalne są wypłacane ze środków państwowych. Ja też nie mam żadnej umowy stypendialnej, tylko samą decyzję i to moim zdaniem jest najważniejszy dokument.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: stypendium socjalne PSW Jasło

Post autor: mala317 »

Przyszło w końcu stypendium ... za styczeń i luty :P
ODPOWIEDZ