Islamizacja Europy

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Islamizacja Europy

Post autor: antykieckowy »

Problem islamizacji Europy to jeden z niewielu powodów, które skłaniają mnie do stwierdzenia, że w pewnym sensie nacjonalizm (czasem nawet ten dosyć radykalny) jest potrzebny. Po internecie krąży wiele filmów i artykułów odnoszących się do tego problemu. Jeśli choć w małej części dobrze przewidują to przed nami bardzo niepewny i groźny czas.

Podobna sytuacja panowała w Europie 1500 lat temu z tą różnicą, że w miejscu dzisiejszego Islamu było Chrześcijaństwo. Na myśl o tym, że możemy cofnąć się o 1500 lat wstecz z lekka mnie przeraża. Polska już raz zatrzymała muslimów, jak będzie teraz? :]

Kilka przykładów na temat:
http://www.youtube.com/watch?v=JlVJDrfmdjg
http://www.youtube.com/watch?v=HUqMsg9MitE
http://www.youtube.com/watch?v=ct8DSCv1Ygg

Aktualna sytuacja w Anglii - http://youtu.be/6m8iN096Hxc
Muzułmańska policja w Anglii - http://www.youtube.com/watch?v=rOYo0_qlefk (wyganiają rodowitych Anglików z "muslim area").

Pat Condell o islamizacji Holandii - http://www.youtube.com/watch?v=gyZB59tUkkE

Strona STOP islamizacji Europy na FB gdzie można dowiedzieć się dużo ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Islamizacja Europy

Post autor: dragoness »

Wiesz, co mnie pociesza? Że Polska jak na razie jest mało atrakcyjną destynacją dla muzułmańskiej szarańczy ze względu na to, że jest biedna, a socjal ma żaden. I jest zbyt zaściankowa i konserwatywna.
bello_di_notte
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 13 października 2012, 20:26

Re: Islamizacja Europy

Post autor: bello_di_notte »

dragoness pisze:Wiesz, co mnie pociesza? Że Polska jak na razie jest mało atrakcyjną destynacją dla muzułmańskiej szarańczy ze względu na to, że jest biedna, a socjal ma żaden. I jest zbyt zaściankowa i konserwatywna.
Gorzej jak odkryją, że mamy ładne kobiety;) A tak na poważnie - duży problem i, siłą rzeczy, prędzej czy później nas dosięgnie. Nie wiem, na czym stanęła sprawa z meczetem w Warszawie, ale ten, kto wydał, boć ma zamiar wydać na to zgodę, powinien zawisnąć. Niech ktoś spróbuje postawić kociół katolicki w Arabii albo obnosić się tam ze swoim katolicyzmem, to zobaczy, co się z nim stanie. To powinien byc argument dla tych, którzy twierdzą, że powinniśmy się otwierać na muzułmanów.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Islamizacja Europy

Post autor: dragoness »

Gorzej jak odkryją, że mamy ładne kobiety;)
Nasze kobiety im się podobają z urody, ale nie z charakteru. Są zbyt wyzwolone.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Islamizacja Europy

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:Wiesz, co mnie pociesza? Że Polska jak na razie jest mało atrakcyjną destynacją dla muzułmańskiej szarańczy ze względu na to, że jest biedna, a socjal ma żaden. I jest zbyt zaściankowa i konserwatywna.
To może dlatego wszystkie rządy w Polsce utrzymują mały socjal. . .żeby muzułmanie do nas się nie zwlekli? :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Islamizacja Europy

Post autor: dragoness »

antykieckowy pisze:
dragoness pisze:Wiesz, co mnie pociesza? Że Polska jak na razie jest mało atrakcyjną destynacją dla muzułmańskiej szarańczy ze względu na to, że jest biedna, a socjal ma żaden. I jest zbyt zaściankowa i konserwatywna.
To może dlatego wszystkie rządy w Polsce utrzymują mały socjal. . .żeby muzułmanie do nas się nie zwlekli? :hyhy:
Wątpię, czy są aż tak dalekowzroczne ;) ale faktem jest, że zalew muzułmanów jest jedynie w krajach bogatych, gdzie po prostu produkują dzieci, bo to wystarczy, aby się utrzymać. Ich integracja jest żadna, a dzielnice wyglądają jak państwo w państwie.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Islamizacja Europy

Post autor: piotrek »

straszny temat, zobacz Norwegię, Niemcy, Wielką Bryt(f)anię i jedyny kraj który im się postawił:Szwajcarię. W POlsce dzięki przemyślanej POlityce rządu gdy ichnia rodzinka nie dostaje (nic) lub niewiele za się mnożenie mamy tego mało. Nie chesz ich widzieć? nie chodź na kebab i tym podobne wynalazki, inaczej kiedyś wyjrzysz ze strachem na ulicę ...
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Islamizacja Europy

Post autor: Regulator »

Mieszkałem w Rotterdamie i w Brukseli i jakoś Turcy zawsze byli dla mnie mili :)Ich żarcie było dość dobre, więc czesto kupowałem u nich strawę. Raczej nie pisali się do cięzkiej roboty jak np. Polacy, woleli sobie jakiś biznesik otworzyć, albo robić coś niewymagającego dużego wydatku energetycznego ;) Ogólnie turasy byli w porządku, może miałem jakieś wyjątkowe szczęście, nie wiem. Problemem za to byli Kurdowie, Marokańczycy i bardziej ciemniejsi afrykanie. Z tymi po policja miała przegwizdane i to ostro :kwasny:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Islamizacja Europy

Post autor: piotrek »

ci ludzie tak mają namieszane nt.hurys w raju że jak ich omijam szerokim łukiem. Nie chcę tu honorowych zabójstw i ich podobnych pomysłów
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Islamizacja Europy

Post autor: dragoness »

Turcy zawsze byli dla mnie mili
Turcja to jednak kraj bardziej oświecony, bo świecki. Kurdowie są trochę jak Polacy, mają poczucie wiecznej krzywdy, nota bene nie dziwię się im, bo zachodnie mocarstwa rolowały ich tak jak nas i nadal pozostają pod trzema zaborami. Handlarz bronią, czy opium, to u nich normalny zawód. No i oczywiście nienawidzą Turków, Syryjczyków i Irakijczyków. A wszyscy powyżsi traktują Murzynów jak coś niewiele lepszego od małpy :hyhy:
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Islamizacja Europy

Post autor: CZ_1910 »

Jest już taki temat :cisza: :cisza: :cisza:

viewtopic.php?f=65&t=3729
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Islamizacja Europy

Post autor: dragoness »

CZ_1910 pisze:Jest już taki temat :cisza: :cisza: :cisza:

viewtopic.php?f=65&t=3729
Fakt. Jak wiele innych, powielonych.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Islamizacja Europy

Post autor: piotrek »

I będzie więcej w tym temacie, islam zalewa jEwropę w imię POlitycznej POprawności, pamiętam pociąg z lotniska do miasta w Monachium - biały był tylko konduktor. Adolf się w grobie przewraca ;)
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Islamizacja Europy

Post autor: yorker »

Regulator pisze:Mieszkałem w Rotterdamie i w Brukseli i jakoś Turcy zawsze byli dla mnie mili :)Ich żarcie było dość dobre, więc czesto kupowałem u nich strawę. Raczej nie pisali się do cięzkiej roboty jak np. Polacy, woleli sobie jakiś biznesik otworzyć, albo robić coś niewymagającego dużego wydatku energetycznego ;) Ogólnie turasy byli w porządku, może miałem jakieś wyjątkowe szczęście, nie wiem. Problemem za to byli Kurdowie, Marokańczycy i bardziej ciemniejsi afrykanie. Z tymi po policja miała przegwizdane i to ostro :kwasny:
Będąc w Anglii pracowałem u Turasów. Mieli smykałke do załatwiania interesów "na lewo", w tym kontekście godna podziwu była ich solidarnośc narodowa. :rotfl:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Islamizacja Europy

Post autor: piotrek »

zobacz jak się Żydzi szanują nawzajem - chyba numer 1 na świecie, a polacy ostatnie?..?
ODPOWIEDZ