Islamizacja Europy

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Islamizacja Europy

Post autor: antykieckowy »

Magladenka pisze:OJP, Wy tak na poważnie? Islamizacja islamizacją, ale, ludzie: przecież takie kryteria są kompletnie od czapy! Gdzie rasa a gdzie religia a gdzie obyczaje a gdzie jeszcze mieszanka i wpływ tego wszystkiego na nas? Przecież gdyby nie to że Europa i Ameryka miesza się w te muzułmańskie kraje i zaczyna tam wojować, to pewnie byłoby o wiele spokojniej. Gdzieś jest wątek o multi-kulti i promowaniu tego. Posłuchajcie sobie Mariusza Maxa Kolonki: on tam dość fajnie opowiada o tym trendzie, a ja dołożę od siebie jeszcze to, że Europa musi przyjmować uchodźców, których sama produkuje.
Europa musi przestać być pseudotolerancyjna.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Islamizacja Europy

Post autor: Magladenka »

Masz rację: pseudotolerancyjna na pewno powinna przestać być. Ale ta cudowna Europa sama podsyca gdzie indziej ogień po to, by później ubrać się perwersyjnie w fatałaszki policjanta i pilnować porządku lub też nowy ład wprowadzać. Zwykle tam, gdzie jej nikt o to nie prosi. A potem trzeba te sieroty wojen i ludzi okaleczonych jakoś leczyć, żeby nie wypaść z roli dobrej cioci. A tu masz kolejny kamyczek do tego ogródka: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fala-pr ... omosc.html
Najpierw pchało się paluchy między drzwi, a teraz ma się pretensje że te drzwi paluchy przytrzasnęły. Coś tutaj jest mocno nie tak. Oglądaliście filmik z tym mordercą żołnierza z Londynu? Jest tam taka sekwencja, kiedy jakaś pani przechodzi ulicą i wkracza w sam środek sceny tego morderstwa. I nie rusza jej to, nawet nie zadrżała, nie wstrząsnęło nią to.
Problem jest głębszy niż nam się wydaje: Europa zaprosiła sobie imigrantów nie znając ich i teraz musi ponieść tego konsekwencje. A konsekwencje są właśnie takie bolesne.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Islamizacja Europy

Post autor: zielony87 »

Magdalenka pisze:Najpierw pchało się paluchy między drzwi, a teraz ma się pretensje że te drzwi paluchy przytrzasnęły.
Magdalenka pisze:Problem jest głębszy niż nam się wydaje: Europa zaprosiła sobie imigrantów nie znając ich i teraz musi ponieść tego konsekwencje. A konsekwencje są właśnie takie bolesne.
Europa ? Jej społeczeństwa ? A może "przedsiębiorcy" i politycy raczej ? Bardzo jestem ciekaw czy pomysł sprowadzenia tych ludzi był dyskutowany w demokratycznym głosowaniu...
Magdalenka pisze:Problem jest głębszy niż nam się wydaje: Europa zaprosiła sobie imigrantów nie znając ich i teraz musi ponieść tego konsekwencje. A konsekwencje są właśnie takie bolesne.
Magdalenka pisze:a ja dołożę od siebie jeszcze to, że Europa musi przyjmować uchodźców, których sama produkuje.
No niekoniecznie musi. Samuraj który nie popełnił sepuku tracił honor i szacunek - ale żył. Europa która wygnała by tych emigrantów przestała by być "dobrą ciocią".No sorki,ale właśnie nie może być.Popełnienie samobójstwa przez wyrzuty sumienia to nie najlepsza idea. Już nie wspomnę że w zasadzie to uchodźców produkują obecnie głównie USA (i Izrael)
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Islamizacja Europy

Post autor: noisey »

Najpierw kebap a za chwilę przyjdą po wasze kobiety!!
Islamizacja już puka do waszych krytych strzechą chałup - JUŻ SIĘ ZACZĘŁO!!
OBUDŹCIE SIĘ POLACY!!
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Islamizacja Europy

Post autor: Architekt »

noisey pisze:Najpierw kebap a za chwilę przyjdą po wasze kobiety!!
Islamizacja już puka do waszych krytych strzechą chałup - JUŻ SIĘ ZACZĘŁO!!
OBUDŹCIE SIĘ POLACY!!
jakby co to się wystraszyłem ;)
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Islamizacja Europy

Post autor: Magladenka »

Bać się trzeba, ale cały czas jestem zdania, że płacimy sami za to, że Europa miesza się w konflikty, z których potem chce mieć kasę za handel ropą albo innymi złożami.
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Islamizacja Europy

Post autor: Architekt »

Magladenka pisze:Bać się trzeba.
TAA! A szczególnie w Jaśle jest pełno nieoznakowanych islamistów z maczetami i tylko jeden żyd i murzyn w dodatku afroamerykanin z Afryki a nie taki prawdziwy z USA :]
A meczety to już w ogóle rosną jak grzyby po deszczu ;)
wszędzie jeden wielki STRRRRRACH!
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Islamizacja Europy

Post autor: CYNGIEL »

Wczoraj widziałem faceta w turbanie.Strach.A może to nie był turban tylko gość okrył głowę szalem bo padało.Już nie wiem -bać się tej islamizacji czy nie? :niepewny:
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Islamizacja Europy

Post autor: mala317 »

Wiecie co jak to czytam co Wy tutaj wypisujecie to wstydzę się, że mieszkam na tej zacofanej ziemi!!!! Myślałam, że takie poglądy wyginęły razem z dinozaurami... A później się obrażacie, bo ktoś powie lub napisze, że Polacy to zacofany i nietolerancyjny naród ... Strach się bać, ale WAS!!!!
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Islamizacja Europy

Post autor: zielony87 »

Droga @mala317: A czy ktoś broni na tej zacofanej ziemi wyjść za Araba albo murzyna wyznającego islam,dzielić się nim z 3 innymi kobietami,chodzić w worku i dać się zamknąć w domu oraz robić za niego wszystko ? Chcącemu nie dzieje się krzywda jak mówi niejaki Korwin Mikke... Ale niektórzy tu chcą czegoś innego niż kobiet w workach i łażenia na modły 5 razy dziennie "bo jak nie to skrócą o głowę".A to że póki co nie ma tu islamistów... No sorki,jak nawet tu się pojawią masowo to będzie już trochę za późno... Nikt tu nie nawołuje do ataku uprzedzającego czy pogromów,są natomiast jednostki w tym ja które uważają,że jeżeli nagle nasi goście zaczną nam grozić nożem który nagle wyciągną i stawiać żądania to będziemy mieć prawo użyć wszelkich środków by się ich pozbyć i to z czystym sumieniem... Tylko tyle i nic więcej.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Islamizacja Europy

Post autor: Sun Tzu »

zielony87 pisze:Droga @mala317: A czy ktoś broni na tej zacofanej ziemi wyjść za Araba albo murzyna wyznającego islam,dzielić się nim z 3 innymi kobietami,chodzić w worku i dać się zamknąć w domu oraz robić za niego wszystko ? Chcącemu nie dzieje się krzywda jak mówi niejaki Korwin Mikke... Ale niektórzy tu chcą czegoś innego niż kobiet w workach i łażenia na modły 5 razy dziennie "bo jak nie to skrócą o głowę".A to że póki co nie ma tu islamistów... No sorki,jak nawet tu się pojawią masowo to będzie już trochę za późno... Nikt tu nie nawołuje do ataku uprzedzającego i pogromów,są natomiast jednostki w tym ja które uważają,że jeżeli nagle nasi goście zaczną nam grozić nożem który nagle wyciągną i stawiać żądania to będziemy mieć prawo użyć wszelkich środków by się ich pozbyć... Tylko tyle i nic więcej.
:ok:
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Islamizacja Europy

Post autor: mala317 »

Zielony87 po części rozumiem Twoje obawy. Tylko, że nikt nie zmusi Cię do " łażenia na modły 5 razy dziennie "bo jak nie to skrócą o głowę"". Podoba mi się Twoje stwierdzenie : " Nikt tu nie nawołuje do ataku uprzedzającego i pogromów,są natomiast jednostki w tym ja które uważają,że jeżeli nagle nasi goście zaczną nam grozić nożem który nagle wyciągną i stawiać żądania to będziemy mieć prawo użyć wszelkich środków by się ich pozbyć...". Tylko, że nie podoba mi się naśmiewanie i szydzenie z innej kultury, czy religii, np. "Ale niektórzy tu chcą czegoś innego niż kobiet w workach".
Piszecie, że te problemy nie powinny nas (Europejczyków) obchodzić... Czyli, np. problemy głodu w Afryce tez mają nas nie obchodzić???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Islamizacja Europy

Post autor: dragoness »

mala317 pisze:Wiecie co jak to czytam co Wy tutaj wypisujecie to wstydzę się, że mieszkam na tej zacofanej ziemi!!!! Myślałam, że takie poglądy wyginęły razem z dinozaurami... A później się obrażacie, bo ktoś powie lub napisze, że Polacy to zacofany i nietolerancyjny naród ... Strach się bać, ale WAS!!!!
Cóż, bój się :P Ale najpierw trochę poczytaj, ok? Na przykład coś takiego http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=k ... 8514,d.ZGU
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: Islamizacja Europy

Post autor: byku89 »

Nic muzułmanom nie pasuje, a wciąż przyjeżdżają do Europy i się tu rozmnażają. Sami siebie zakłamują. Bo jaki sens jest emigrować tam gdzie jest źle i się tam rozmnażać? sami o sobie świadczą że są mało inteligentni. Z drugiej strony, to co muzułmanie wnieśli do rozwoju jakiejkolwiek cywilizacji? Cały rozwój ludzkości to głównie dokonania Europejczyków i Azjatów. My musimy jeździć pracować na zachód, by móc utrzymać swoje rodziny, a jednocześnie ciężko pracujemy żeby opłacić opiekę socjalną dla nich, bo oni nie nie mają czasu na pracę, najwięcej czasu im zajmuje walka o "daniny" bo im się należy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Islamizacja Europy

Post autor: dragoness »

Z dedykacją dla tych, co się boją NAS http://wpolityce.pl/wydarzenia/54562-je ... -do-siebie
ODPOWIEDZ