Gdzie na podróż pośluną?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: pemo »

na zagranice to troszke wam jeszcze brakuje ja wam proponuje dolozyc ze 2 tyś i pojechac do hurgady-egipt
PL_
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 listopada 2012, 17:39

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: PL_ »

Objazdówkę to można zrobić już po ślubie na jakichś wakacjach.
co do Egiptu to wydaje mi się że można znaleźć w tej cenie lepsze rzeczy ale kto co lubi :)

Ja proponuje zagranicę, plus skorzystanie z tanich lotów, jest portal którego nie będę reklamował, jak chcesz to na priv Ci napiszę, gdzie wrzucają ludzie mega ciekawe loty, zależy co was interesuje czy plaże, czy zabytki i kiedy by to miało być, ale każdy z czasem znajdzie tam coś dla siebie, kwota 3tyś już starczy naprawdę na fajny wypad dla 2ch osób, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: zielony87 »

Podróż poślubna czy jakakolwiek do Egiptu :?: Jak ktoś lubi aż tak wrażenia,to może Afganistan nie będzie dużo droższy ;) @Erosek - pogadaj z przyszłą żoną w tej sprawie,to wasza WSPÓLNA DECYZJA powinna być a nie nieznanych wam ludzi :hyhy:
i.nowak80
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2014, 16:26

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: i.nowak80 »

Za 3 tys można też już znaleźć jakieś wyjazdy za granicę ;) nawet i mniej, a moim zdaniem podróż poślubna to tylko za granicę :p rzadko jest okazja się tak po prostu gdzieś wybrać
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: Mars1024 »

POLECAM >>>>>>>> RZYM :ok:
NAJLEPRZA OPCJIA :super: Samochodem do Krakowa >>>PARKING >>>>>LOT NIECAŁE 2 GODZINY :wsciekly:
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: 9kasica2 »

scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: scand »

Też polecam idżipt za 4 tys za pare cos znajdziesz ja moge polecić hotel golden 5 w Hurgadzie w tej cenie sie zmiescisz super pamiatka na całe życie :)
KrullCebuli
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2014, 12:26

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: KrullCebuli »

Masakra. Egipt, Kreta i Rodos jako marzenie typowego polskiego cebulaka....a Egipt to kierunek już tak wyeksploatowany, że w pewnych regionach czujesz sie jak w Europie- np. we Francji.
Prawda jest taka, że jak macie trochę rozgarnięcia i znacie 3 słowa po angielsku, to za 3tysiące złotych można jechać we dwójkę w dowolne miejsca Europy.
Jeśli nie macie, i znacie 2 słowa po angielsku, to zostają biura podróży i możecie jechac za 5 tysięcy na Węgry. Hajduszoboszlo - All Inclusive.
polla8
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 12 czerwca 2014, 10:39

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: polla8 »

Polecam wybrać się do Chorwacji, nie byłam ale chciałabym być i jestem pewna że będę:D
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: Kamkaz »

Rzym albo Paryż:D
fajne oferty są na grouponie - albo z przelotem/ przejazdem, albo dam nocleg. Albo wylot z Rzeszowa można znaleźć za kilka stówek i samemu sobie zorganizować nocleg.
A na wypoczynek polecam Tunezję:) w Polsce jest strasznie drogo, a warunki marne (chyba, że się wybuli np. na Gołębiewski...), no i zresztą, gdzie tu frajda z podróży poślubnej;)
kamilla12
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2013, 10:12

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: kamilla12 »

Bułgaria:)
AnkaW
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 marca 2014, 14:11

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: AnkaW »

A ja proponuję Izrael - ostatnio można nabyć bardzo tanie bilety. Miejsc do zwiedzania mnóstwo, klimat przyjemny (ale nie radzę podczas lata, bo tam upał jest nie do zniesienia w tym czasie), ludzie otwarci... Żyć, nie umierać :)
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: Mars1024 »

A ja powiem tak TYLKO >>>>>>> RZYM <<<<<<<< TO JEST TO ! :ok:
TAK JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ do Krakowa samochód >>>> parking >>>>>> lot samolotem 1 godz 50 min i RZYM TO JEST TO >>>>> Warto bo to niezapomniane :wsciekly:
NAPRAWDE WARTO !!!!!!!!!!!!!!!!
lama1980
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2014, 09:38

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: lama1980 »

Ja polecam Portulagię.Słońce,plaża szeroka,klify,mili ludzie,sklepiki,miła i przyjazna atmosfera.
kaskada
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 25 czerwca 2014, 16:20

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Post autor: kaskada »

polecam CHORWACJE;)
ODPOWIEDZ