przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
LOLITA
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 07:43

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: LOLITA »

SEX I PIENIĄDZ TERAZ RZĄDZI ŚWIATEM !!!
malwi
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 17:17

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: malwi »

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?
Hmm oto jest pytanie. Jak powyżej zauważyłam Każdy mówi "Tak" albo "Nie". Ja natomiast uważam, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od ludzi, od ich podejścia do życia.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: dragoness »

Istnieje. Jak ich dzieli ze 200 kilometrów i spotykają się tylko na czacie.
mz-ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2011, 20:16

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: mz-ka »

Przyjaźń damsko-męska? Myślę, że może istnieć coś takiego ale krótko, bo na dłuższą metę to nie działa w obie strony.
Mężczyzna który początkowo faktycznie był moim przyjacielem po pewnym czasie stał się dla mnie kimś więcej. Próbowałam walczyć z uczuciem które we mnie się rodziło. Wtedy akurat los rozdzielił nas na kilka lat,ale mimo upływu czasu i odległości codziennie rozmawiamy ze sobą po kilka razy dziennie. Niedawno powiedział mi, że on już dawno się wszystkiego domyślił, i wyjechał paradoksalnie po to, żeby mnie nie stracić... Myślał że w ten sposób się odkocham...

Za pół roku on wraca na stałe do kraju, ja go ciągle kocham, oboje jesteśmy wolni. Nie możemy być razem, ale bez codziennych rozmów też nie możemy żyć.
Podsumowując: życie jest cholernie skomplikowane ale mimo tego bardzo piękne!
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: Witka »

Czyli wychodzi na to że nie ma przyjaźni między kobietą i mężczyzną. Zawsze znajdzie się osoba która się pierwsza ujawni i czar pryska
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: madellina »

Nie istnieje. Przynajmniej taka prawdziwa, czysta przyjaźń.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: GCN »

Sam tego próbowałem i niestety nie udało się więc zgadzam się z przedmówcami.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: luki666 »

wedlug mnie istnieje ale musza byc spelnione odpowiednie warunki ku temu :) czyli ja mlody a ona stara, po 60 + :) wtedy raczej zaden normalny chlopak nie pomysli o seksie .
w druga strone chyba to nie dziala ,kazda "stara" chciala by miec "przyjaciela" nastoletniego hihihi :)
jest jeszcze opcja zycia bez zwiazku wiec wtedy kazda kobieta jest nam przyjazna ,jezeli szuka sie ta "jedyna" to ciezko zyc w przyjazni z jakakolwiek ,bo ta jedyna bedzie zazdrosna o glupoty ,co czesto prowadzi do szybkiej zmiany modelu na mniej wymagajacy :)
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: dax »

Jeżeli przyjaźń miedzy mężczyzną i kobietą to jedynie w starszym wieku, młodością rządzi gorąca krew i nie tylko ;) wiec przyjaźń często kończy się w łóżku, choć to oczywiście nie reguła.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: avicularia »

Istnieje na filmach a życiu codziennym wyglądałoby to tak: Mąż mówi do mnie , kochanie ide na piwo z przyjaciółką, kochanie moja przyjaciółka zostanie na noc, kochanie, nie przeszkadzaj rozmawiam teraz z moją przyjaciółką, kochanie miałem ciężki dzień w pracy idę do kina z przyjaciółką, kochanie byłem z przyjaciółką na zakupach, by pomóc jej wybrać kostium kąpielowy, kochanie jak mówiłem a naszych kłopotach przyjaciółce, to ona radziła,żebyś ... , kochanie moja przyjaciółka prosiła,żebym przyjechał do niej w nocy, bo pękła jej rura w ścianie. :hyhy: Ciekawe, której kobiecie by się to podobało? A teraz wstawcie zamiast słowo ,,przyjaciółka" - ,,kumpel" no i już relacja zaczyna wyglądać zdrowo.
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: japonka12 »

Moim zdaniem taka przyjazn raczej nie istnieje, no moze sa wyjatki. skoro sie juz jest w takiej przyjazni to trzeba naprawde uwazac by nie przekroczyc niejednokrotnie cienkiej granicy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: dragoness »

avicularia pisze:Istnieje na filmach a życiu codziennym wyglądałoby to tak: Mąż mówi do mnie , kochanie ide na piwo z przyjaciółką, kochanie moja przyjaciółka zostanie na noc, kochanie, nie przeszkadzaj rozmawiam teraz z moją przyjaciółką, kochanie miałem ciężki dzień w pracy idę do kina z przyjaciółką, kochanie byłem z przyjaciółką na zakupach, by pomóc jej wybrać kostium kąpielowy, kochanie jak mówiłem a naszych kłopotach przyjaciółce, to ona radziła,żebyś ... , kochanie moja przyjaciółka prosiła,żebym przyjechał do niej w nocy, bo pękła jej rura w ścianie. :hyhy: Ciekawe, której kobiecie by się to podobało? A teraz wstawcie zamiast słowo ,,przyjaciółka" - ,,kumpel" no i już relacja zaczyna wyglądać zdrowo.
Haha, no i odwrotnie, już widzę, jak mąż spokojnie akceptuje tekst, "słuchaj, przenocuję u przyjaciela".
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: domikresko »

NIE Istnieje.
Suzy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, 15:38

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: Suzy »

Ludzie.... jasne, że istnieje !
Ale do pewnego momentu.....
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: przyjaźń między kobietą a mężczyzną....istnieje?

Post autor: viking78 »

istnieje myślę jeżeli przerobi się temat i dochodzi wspólnie do wniosku że nie jest to TO.
ODPOWIEDZ