wróżki

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
freede
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 grudnia 2006, 13:21
Lokalizacja: polska

wróżki

Post autor: freede »

witam i pozdrawiam wszystkich. Mam pytanie, podobno w Jaśle jest sprawdzona wróżka możecie mi podać jakieś namiary. dzieki bardzo za info. :)
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: wróżki

Post autor: Darkness »

gdzies pod Jasłem jest takia dziadzia ktory dobry podobno jest ale ja nie wiem gdzie to :P
Awatar użytkownika
bezdomny85
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 15 listopada 2006, 08:35
Lokalizacja: Rugby ( dla niekumatych UK )

Re: wróżki

Post autor: bezdomny85 »

jakbym widział gdzie jest to pogadałbym z nia na wiele tematów.moze ktos da namiary :super:
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: wróżki

Post autor: Meaglar »

Tak btw. dobra wróżka nie zdarza się codziennie. Jeśli wierzycie w ogóle w coś takiego jak podróże astralne, chiromancję, magyię i inne rzeczy na pozór fantastyczne.
Właściwie każdy z nas może dowiedzieć się co nieco na temat najbardziej prawdopodobnej wersji swojej przyszłości (chyba, że wierzycie w przeznaczenie - więc będzie tak i siak) - wystarczy podczas świadomego snu wyobrazić sobie świat kilka dni/miesięcy/lat do przodu i wszystko jasne. Podświadomość jest bardziej cwana niż nam się wydaje. Ale do tego trzeba niestety umiejętności i oczywiście tutaj robią się schody.
Więc zastanówcie się czy dziadzia studiowała Arkany, czy może brała nauki u Don Juana, czy może ma naturalne zdolności wiccańsko-słowiańskie, a może uroiła sobie coś w swojej główce. Oczywiście może też robić ludzi w balona. Do wyboru, do koloru.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: wróżki

Post autor: Kapsuta Kiszona »

A tam wróżek wam sie zachcialo, zawdzoncie sobie pod jakieś tam 0700 cośtam i wam Wróżka Kasandra prawdę powie. :rotfl: Nie wierzę w wszelakie wróżby, ale jedna rzecz jest naprawdę serio serio... A mianowicia sztuka chiromancji (czytanie z ręki), dokłanie na naszej dłoni, palcach rzeczywiście wiele jest powiedziane o naszym życiu, tylko wprawny chiromanta czy nie wiem kto umie DOBRZE odczytać prawdę o naszym życiu. I mówię Wam całkiem poważnie! Sprawdzone to jest znakomicie i tyle. Czytanie przyszłości z gwiazd (tzw. Horoskop czy coś w tym stylu) nie jest do końca pewną sprawą, często się sprawdza, ale w pojedynczych przypadkach, a nie całej populacji Koziorożców czy innych Baranów. Wróżenie z kart, fusów, i innego syfu sobie odpuście. Ale szczerze Wam powiem, że jedna moja taka znajoma z Bielska wróżyła z Tarota i Qrde przepowidziała mi moją Aśkę słowo w słowo, chociaz jej nie znała. Ale wiadomo, to mógł być przypadek...
A tam ważne jest to co teraz na ciul wam o [przyszłości wiedzieć? ;) Pzd!
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: wróżki

Post autor: Darkness »

Kapsuta Kiszona pisze:...przepowidziała mi moją Aśkę słowo w słowo...
Z glupa powiedziala jakies imie,ktore jej jako pierwsze na mysl przyszlo a Ty majac to imie w sowjej swiadomosci po spotkaniu pierwszej fajniejszej Aski uznales ze to ta :P ;)
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: wróżki

Post autor: Kapsuta Kiszona »

A [...] jej uwierzyłem, jak nie znałem wtedy mojej Aśki ani żadnej innej. A zresztą nie powiedziała imienia tylko jak wygląda, no i wyszło że podbnie. Wcale jej nie uwierzyłem drogi Darknesie ;) poprostu śmieje się że mi wywróżyła pannę. Równie dobrz emogła być to inna laska z ciemnymi włosami itp... ;)
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: wróżki

Post autor: Darkness »

Ja tez sie smieje :) bo nie sadze zeby jakikolwiek powazny i w miare inteligentny czlek wierzyl w jakies wrozki itd :P
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: wróżki

Post autor: Meaglar »

Ja tez sie smieje :) bo nie sadze zeby jakikolwiek powazny i w miare inteligentny czlek wierzyl w jakies wrozki itd :P
Zważ, że jakikolwiek poważny i w miarę inteligentny człowiek używa ok. 10% możliwości swojego mózgu. Niektórzy mogą więcej.
Do tego zważ, że niektóre rzeczy w niektórych środowiskach są uważane za coś niemożliwego, a w niektórych jako codziennego.
Jeśli wrzucamy wróżki do jednego wora z ich gusłami, współczesnymi magami, wszystkimi Thelemitami, Chaotami, Wiccanami, Hunitami itd. to wrzućmy też do tego wora cudy Jezusa, jego chodzenie po wodzie, uzdrawianie itd., ale także różne boskie moce Buddy. A ten worek podpalmy potem i bijmy brawo.
Jeśli istnieje uzdrawianie (co stara się ostatnio przypisać Janowi Pawłowi II) to równie dobrze niektórzy mogą faktycznie wywróżyć coś z przyszłości.

Btw. Tarot wykorzystywany do wróżenia to jego najpodlejsza funkcja. Te karty mają więcej ciekawych zastosowań.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: wróżki

Post autor: Darkness »

Meaglar pisze:Jeśli wrzucamy wróżki do jednego wora z ich gusłami, współczesnymi magami, wszystkimi Thelemitami, Chaotami, Wiccanami, Hunitami itd. to wrzućmy też do tego wora cudy Jezusa, jego chodzenie po wodzie, uzdrawianie itd., ale także różne boskie moce Buddy. A ten worek podpalmy potem i bijmy brawo.
Nie bardzo zrozumialem Twoja wypowiedz(widocznie ja nawet 10% nie wykorzystuje :D ) tzn ze wierzysz w te rzeczy czy nie? :) Bo ja osobiscie nie wierze w nic z tego co wymieniles i faktycznie moglbym to wszystko do wora a potem do rzeki wrzucic :P
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: wróżki

Post autor: Meaglar »

Wierze, że to jest możliwe. Właściwie każdy szanujący się człowiek, który to potrafi, nie afiszuje się z tym, a już na pewno nie zawiesi nad drzwiami napis "wróżka".
A co do cudów Jezusa i Buddy - ciężko udowodnić że były, albo nie były.
W magyię wierzę, ale magyię a nie magię ;) Ba, nie wierzę, a wiem, że istnieje.
Pozdrawiam
AI-KI-DO
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 grudnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: wróżki

Post autor: AI-KI-DO »

witam wszystkich!! w tym temacie moge jedynie powiedziec ze magia napewno istnieje bo gdyby tak nie było to nie zostałaby ona zakazana w Biblii... więc w cos tym jest
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: wróżki

Post autor: Darkness »

AI-KI-DO pisze:magia na pewno istnieje bo gdyby tak nie było to nie zostałaby ona zakazana w Biblii... więc w cos tym jest
a co Biblia moze jest prawdziwa,masz jakis niezbity dowod,bo nie wydaje mi sie :P
holahola
VIP
VIP
Posty: 179
Rejestracja: 12 września 2006, 21:01
Lokalizacja: z krainy hazardu

Re: wróżki

Post autor: holahola »

za 50% tego co bierze ta wrozka to ja moge wam przepowiedziec przyszlosc -_^
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: wróżki

Post autor: wuju »

AI-KI-DO pisze: magia napewno istnieje bo gdyby tak nie było to nie zostałaby ona zakazana w Biblii...
Mam wątpliwosci czy Biblia dosłownie zakazuje praktyk magicznych, czy to tylko którys z hierarchów Koscioła wymyslił to na soborze na przykład.
ODPOWIEDZ