Gdzie wybrać się na randke

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: cullen »

Może to dziwne, ale jeśli randka to bez, kwiatków, restauracji, gwiazd i innych tego typu "romantikos" scenerii, dla mnie to odstraszające.
Najlepiej zrobić coś szalonego, pomysł z balonem był świetny! A jak nie to pakujemy plecak i idziemy w góry - to jest randka, a nie jakieś spacery po parkach i wyznania o tym jak to on pływa po błękitnym oceanie jej oczu. <ściana>
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: Grunwald »

Dośc mocno interesujacy watek sie tutaj rozwiaj.... bardzo ciekawe spostrzeżenia....teraz coś odemnie ... umawiac sie z tyle co poznana dziewczyna i zabierac ja na jakas wykwitną kolacje za niewiadomo ile to chyba najwieksza głupota jaka jest poprostu chyba ze dany Pan lub Pani szuka mocnego materialisty z jako drugiej połówki.... tym bardziej w obecnych czasach poulacja dziewczyn kochajacych bogatych panów siega juz zenitu... mniejsza z tym zdala od tego i jedziemy dalej... taka ciekawostka jezeli siedzisz z ta osoba juz w pubie lub knajpie to wystarczy zauwazyc po jej zachowaniu jak Ty aj interesujesz... jezeli ktos mówi druga osoba wpatruje sie w sufit lub głowa jej lata po lokalu to z tej maki chleba nie bedzie ... moim zdaniem gdy dwie osoby sa soba zainteresowane to anwet w muzeum lotnictwa beda dobrze sie czuc i miło spedza czas:) spacer mysle trafione w dyche obojetnie gdzie on by nie był w lesie po meiscie na łace nie akzdy w ustronne miejsce musi isc sie bzykac sa ludzie którzy poprostu chca porozmawiac poznac sie,.. tutaj jezeli chodzi o miasto to tez mozna zauwacy jak druga osoba zacznie sie chować krecic mamrac czyzby sie wstydziła tej drugiej??...... oj Moi Dordzy zycie samo daje sie poznac...... niewazny jeste opis miejsca i daty wazne zeby byc soba byc naturlanym nie zgrywac nikgo nie udawac nie kłamac a na pewno ta Pani czy Pan których zachecemy do tej randki 2 tygodnie i nareszcie wypaliła odkryją w Nas to co nalezy:)
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: cullen »

Nie, nie wszystkie dziewczyny kochają bogatych panów, na pewno się takie zdarzają ale jest to mniejszość.
Awatar użytkownika
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 3 lutego 2009, 12:04
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: mati »

cullen pisze:Nie, nie wszystkie dziewczyny kochają bogatych panów, na pewno się takie zdarzają ale jest to mniejszość.
masz rację... nie wszystkie kochają bogatych panów... większość z nich kocha tylko ich konta :rotfl: :hyhy:


a co do randki to tak jak większość piszę... spacer po drodze można wstąpić gdzieś na lody (keks,ciao) i spokojnie pospacerować... niestety teraz to raczej po mieście bo w okolice Gądek się nie da :( ehh
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: loginspl »

pewnie ze spacerv można gdzieś posiedzięc w parku czy na ogródku albo do galeri zajżec na kawusie ;p
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: luki666 »

znam jedno super miejsce ;) pod mostem na rafinerii lub w barze Karaluch :piwo:
arcybiskup
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lutego 2010, 18:05

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: arcybiskup »

kwiatek ,spacer,ciao ,spacer,kino,spacer, pajak choć nie trawie tego miejsca ale w lotki można pyknąć potem spacer i popołudnie udane :super:
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: Anuskaaa18 »

Ja uważam, że wszystko tkwi w zgodności charakterów :) Jeśli dwoje ludzi ma być razem to od razu poczują to "coś" ;)
Jestem w związku już blisko 4 lata, a nasza pierwsza randka nie wyglądała wcale rewelacyjnie, ot zwykły spacer po pobliskim lesie. No i od razu zaiskrzyło, przegadaliśmy prawie sześć godzin i potem (zamiast kwiatów :D) dostałam starter z pierwszej lepszej sieci, w której były darmowe rozmowy :) żeby tak gadać, gadać i gadać podczas gdy nie mogliśmy tego robić face to face :)
A późniejsze randki to najlepiej wspominam te, jak porywał mnie ze szkoły na labe :P Należymy raczej do osób, które spontanicznie podejmują decyzje :P W zeszłym roku np jak tylko dowiedzieliśmy się, że zdałam maturę uznaliśmy, że musimy to uczcić i pojechaliśmy na wycieczkę po Europie :) Zwiedziliśmy wiele krajów i odpłynęliśmy do tego stopnia, że zapomniałam o rekrutacji na studia i musiałam później składać papiery jak z odwołania :P
Tak więc, polecam ten spacerek :) trzeba wyczuć człowieka, jeśli lubi spontan i podróże to może właśnie jakaś wycieczka.
Trochę gorzej z tymi ułożonymi, mam np koleżankę, której życie jest uporządkowane do tego stopnia, że zanim pójdzie spać ma wyprasowane i poskładane ciuchy na następny dzień do pracy (!!) - z tego co wiem, jej ideał randki to właśnie romantyczna kolacja, kwiaty i ten rejs po "błękitnym oceanie oczu" :D
brylant
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:03

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: brylant »

cullen pisze:Może to dziwne, ale jeśli randka to bez, kwiatków, restauracji, gwiazd i innych tego typu "romantikos" scenerii, dla mnie to odstraszające.
Najlepiej zrobić coś szalonego, pomysł z balonem był świetny! A jak nie to pakujemy plecak i idziemy w góry - to jest randka, a nie jakieś spacery po parkach i wyznania o tym jak to on pływa po błękitnym oceanie jej oczu. <ściana>
Dobry patent z górami, tylko szkoda, że wspinaczkę trzeba wtedy sobie darować jeśli mówimy o przynajmniej tatrach. No ale cel akcji jest inny.
To działa;)
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: szara eminencja »

luki666 pisze: lub barze Karaluch :piwo:
Najlepsze są bary, idziecie tam razem, wypijasz kilka szybkich kolejek żeby wprowadzić do organizmu bajkowy nastrój a potem parząc na nią mętnymi oczyma wyznajesz: Spodobałaś mi się, nie spi..dol tego. ;)
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: 9kasica2 »

teraz to na pewno spacer odpada... Komary by Was zjadły i byłoby po miłości:D
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: lilijka »

a może liwocz? zwłaszcza nocą z tarasu widokowego są nieziemskie widoki :) i zazwyczaj cisza i spokój
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: 9kasica2 »

na Ujeździe też są ładne widoki
kamilla1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:38

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: kamilla1984 »

cullen pisze:Nie, nie wszystkie dziewczyny kochają bogatych panów, na pewno się takie zdarzają ale jest to mniejszość.
Wy za to jesteście bardziej nie wierni! więc, jeśli ma ktoś nas zdradzać to niech przynajmniej dużo kasy do domu przynosi. proste :P
kamilla1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:38

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: kamilla1984 »

Jeśli chodzi o randke. to na pierwszej dużo się okaże. Nigdy nie pijcie- przynajmniej za dużo- po alko zawsze każdy wydaje się fajny. Spotkanie powinno być bardziej koleżeńskie niż partnerski.Daj jej odczuć , że może się czuć bezpiecznie, bądź szarmancki trochę zabawny. i jest twoja.( Pod warumkiem, ze do siebie pasujecie)Kobiety lubią mieć faceta i przyjaciela w jednym. miejsca, prezenty nie są ważne, potem to jest prawie wspólnota majątkowa.wszystko razem (jeśli trafisz na normalną laske) pozdrowienia
ODPOWIEDZ