Gdzie wybrać się na randke

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: irek28061988 »

spoko nie czyta tego
a niektóre propozycje które tu wypisujecie to naprawde :wstyd: beznadzieja.
szczególnie chodzi mi o to jeżdżenie PKP i ten tunel, atrakcja że ja pier***
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: pablo »

idź na całość :) wynajmij balon na kilka godzin a jestem pewny że zapamięta tą randkę na zawsze :) w krośnie z tego co wiem można coś takiego zrobić ale nie mam namiarów na gościa więc sam sobie poszukaj, co do kosztów to małe nie są ale jeśli Ci na niej zależy to weź kredyt :P pozdr
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: Charlie_P »

pablo pisze:idź na całość :) wynajmij balon na kilka godzin a jestem pewny że zapamięta tą randkę na zawsze :) w krośnie z tego co wiem można coś takiego zrobić ale nie mam namiarów na gościa więc sam sobie poszukaj, co do kosztów to małe nie są ale jeśli Ci na niej zależy to weź kredyt :P pozdr

masz racje, to całkiem fajny pomysł. Chyba, że dziewczyna ma lęk wysokości to wtopa :wstyd:

http://www.allegro.pl/item933343343_lot ... _ceny.html
konto usunięte

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: konto usunięte »

najlepiej kupić ze 6 piw i na ogródek jordanowski;)
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: dziewczynazjasla »

chłopak chce dobrze, powaznie się pyta a niktórzy ludzie na forum się wygłupiają i głupoty piszą.
wg mnie to obowiązkowo na przywitanie chłopak powinien wręczyć dziewczynie kwiatka, zeby fajnie zacząc:) później romantyczny spacer np po parku, pożniej można by zaprosić do jakiejś romantycznej restauracji. albo kino, lodowisko też faja sprawa, tylko teraz się spieszyć trzeba bo wiosna idzie:) jeśli lubi grać w bilard to można ją wziąsć, ale oczywiście trzeba jej dać wygrać:) albo na dancing jakiś ,jeśli lubi tańczyć ,ale to może bardziej, jak sie już lepiej poznacie. pozdrawiam
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: rodnok »

najlepszy sprawdzony sposob to po prostu spacer :)) wiesz wtedy ze jesli sie dziewczynie spodobasz to tylko i wylacznie przez wlasną naturalnosc a nie ze pokazujesz ze masz kase i zabierasz na kino czy kolacje. Takie rzeczy to juz w zwziazku.
Awatar użytkownika
ropucha
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 22:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: ropucha »

Mnie jakoś najbardziej zapadła w pamięci randka w... lesie! :rotfl: bylo to baaardzo dawno temu, poznałem wtedy fajną dziewoję i umówiliśmy się w jej miejscu zamieszkania i jakoś zawędrowaliśmy do pobliskiego lasu pozbierać grzybki ;) grzybków jednak nie znaleźliśmy żadnych, bo co innego nas absorbowało! ;) było super, cisza, spokój, szum drzew i... ech niezapomniana randka :D (....... jak dwa zwierzaczki) :rotfl:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: kasiuńcia »

ropucha - To była Wasza pierwsza randka? I już "zwierzaczki"? :szok:
Awatar użytkownika
ropucha
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 22:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: ropucha »

Kasiuńciu, czasem i tak bywa ;) nie pierwszy ja i nie ostatni... :D
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: Jaślanka »

rodnok pisze:najlepszy sprawdzony sposob to po prostu spacer :)) wiesz wtedy ze jesli sie dziewczynie spodobasz to tylko i wylacznie przez wlasną naturalnosc a nie ze pokazujesz ze masz kase i zabierasz na kino czy kolacje. Takie rzeczy to juz w zwziazku.
Popieram! :) Na moja pierwsza randkę z obecnym chłopakiem wybrałam się właśnie na spacer... wieczorkiem uliczkami na i w około górki klasztornej... ciepła jesień, wieczór, miasto oświetlone i plac wokół klasztoru, ech... niby takie 'nic', a bardzo mi się podobało :) :serce:
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2010, 19:53 przez Jaślanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: irek28061988 »

Jaślanka pisze:
rodnok pisze:najlepszy sprawdzony sposob to po prostu spacer :)) wiesz wtedy ze jesli sie dziewczynie spodobasz to tylko i wylacznie przez wlasną naturalnosc a nie ze pokazujesz ze masz kase i zabierasz na kino czy kolacje. Takie rzeczy to juz w zwziazku.
Popieram! :) Na moja pierwsza randkę z obecnym chłopakiem wybrałam się właśnie na spacer... wieczorkiem uliczkami na i w oło górki klasztornej... ciepła jesień, wieczór, miasto oświetlone i plac wokół klasztoru, ech... niby takie 'nic', a bardzo mi się podobało :) :serce:

Ja chyba też jednak się do tego skłonie, bo w sumie jak ma być miło to będzie gdziekolwiek :)
NoFuckinName
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 20:10

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: NoFuckinName »

ktoś napisał, że niektóre osoby na forum sie wygłupiają,trafna uwaga Pjona :hyhy: :ok:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: kasiuńcia »

JA też proponuję się OGARNĄĆ, bo mam wrażenie jakbym siedziała wśród grupy 16-latków w szkole. Wszystkie posty "nie ma miejscu" będą usuwane, a autorzy tychże, banowani dla uspokojenia.
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: winiarz171 »

ja wezmę dziewczynę w ten weekend na lody do KEKSA :D bo mi mówiła ostatnio ze ma taką straszną ochoteeee :hyhy: :hyhy:

a pierwsza nasza randka to był taki spacer w las w naszej miejscowości...wyszło się na górke cała okolica oświetlona na dole...aha...i kupiłem jej lizaka :rotfl: :rotfl: :rotfl:
henek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 13:05

Re: Gdzie wybrać się na randke

Post autor: henek222 »

NoFuckinName pisze:może do ZOO :P
taa w jasle masz zoo nie wiem gdzie :mur:
ODPOWIEDZ