Zagadka

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Marian78
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 grudnia 2020, 13:53

Zagadka

Post autor: Marian78 »

Cześć, mam mały problem nie wiem jak zinterpretować słowa dziewczyny. To ona inicjowała spotkania, kontakt. Dwa tygodnie temu Powiedziałem jej ze mi sie podoba, a ona po tygodniu na to „A skoro sprawa wyglada tak, że się Tobie podobam to nie dziw się że w najbliższym czasie nie będę się tak często jak wcześniej do Ciebie odzywać. ” czy to jest jakiś test?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zagadka

Post autor: dragoness »

Gonienie króliczka.
Marian78
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 grudnia 2020, 13:53

Re: Zagadka

Post autor: Marian78 »

Czyli test
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zagadka

Post autor: dragoness »

Marian78 pisze: 28 grudnia 2020, 15:06Czyli test
Dokładnie. Ryba złapała haczyk, teraz powolutku ściągamy żyłkę.
Marian78
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 grudnia 2020, 13:53

Re: Zagadka

Post autor: Marian78 »

Mówisz? Czyli cisza na jeziorze
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zagadka

Post autor: dragoness »

Marian78 pisze: 28 grudnia 2020, 15:37 Mówisz? Czyli cisza na jeziorze
Radzę rybie urwać się póki czas.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Zagadka

Post autor: Jozin.1 »

Zrób jej numer i sam przestań się odzywać..... Jakbyś się nie wychylał to kto wie co byś jeszcze dostał ;)
Potraktuj to jak naukę na przyszłość...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zagadka

Post autor: dragoness »

Jozin.1 pisze: 29 grudnia 2020, 17:53 Zrób jej numer i sam przestań się odzywać..... Jakbyś się nie wychylał to kto wie co byś jeszcze dostał ;)
Potraktuj to jak naukę na przyszłość...
To też miałam doradzić.
Marian78
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 grudnia 2020, 13:53

Re: Zagadka

Post autor: Marian78 »

A napisze Wam jak to się zaczęło, poznaliśmy jakiś rok temu, trochę jej pomagałem przy pracach w domu, koszenie trawnika jakieś nasadzenia. Widywaliśmy się rzadko. Ona jeździła dużo do rodziców pandemia te sprawy. Az pewnego sierpniowego dnia zadzwoniła żebym przyjechał. A tu w drzwiach wita mnie jej mam słowami "a to ten słynny Marian" imię zmienione. Jeszcze tego samego dnia umówiła nas na wspólne zakupy z jej mamą. Oczywiście na zakupach z jej mama byłem sam mam przeprowadziła obszerny wywiad. Od tamtej pory z jej strony był bardzo intensywny kontakt, bardzo dużo spotkań, pisanie do 1 w nocy na komunikatorze. Chyba 10 grudnia w rozmowie telefonicznej padło z jej ust pierwsze "my", a już w niedziele na komunikatorze zaczęła zadawać dziwne pytania, trochę mnie podeszła i się, że tak powiem wysypałem i powiedzieli jej ze mi się podoba.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Zagadka

Post autor: Jozin.1 »

Patrz mój post wyżej+ rada Dragoness, czyli spie...laj najszybciej jak możesz. Te zakupy z mamusią to klucz do zagadki. Nie próbuj nawet jej rozwiązać tylko ewakuacja....
Marian78
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 grudnia 2020, 13:53

Re: Zagadka

Post autor: Marian78 »

17:50
Zadzwoniła dzisiaj, bo chciała mnie usłyszeć i poinformować ze w piątek wraca od mamy. Na sugestie z mojej strony o w/w temacie cytuje”błagam nie wracajmy już do tego”
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zagadka

Post autor: dragoness »

Ja tam bym była baaardzo ostrożna.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Zagadka

Post autor: Jozin.1 »

Marian78 pisze: 11 stycznia 2021, 17:59 17:50
Zadzwoniła dzisiaj, bo chciała mnie usłyszeć i poinformować ze w piątek wraca od mamy. Na sugestie z mojej strony o w/w temacie cytuje”błagam nie wracajmy już do tego”
Radzę zero kontaktu z Twojej strony...... może się opłacić ;)
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Zagadka

Post autor: Natural Born Leader »

Marian78 pisze: 11 stycznia 2021, 17:59 17:50
Zadzwoniła dzisiaj, bo chciała mnie usłyszeć i poinformować ze w piątek wraca od mamy. Na sugestie z mojej strony o w/w temacie cytuje”błagam nie wracajmy już do tego”
Błagam, powiedz że macie po 15 lat, bo to wygląda jak kocie gody nastolatków.
Ja taki kontakt bym od razu uciął, nigdy nie pisałbym po 100 godzin dziennie na komunikatorach i jak jestem z kobietą, to tworzę związek z kobieta, a nie jej psem, matką ciotką i sąsiadami więc nie pozwalałbym na zbytnią ingerencję.
Jeśli jednak uważasz, że warto w to inwestować, to dam ci rady, które zapewnią ci 100% skuteczność w kontakcie z kobietami:
1) Musisz być zdecydowany i pewny siebie, ale jednocześnie dla kobiety delikatny
2) Rób zawsze tak, że jakby nawet wasza znajomość miała się skończyć, to zostawisz kobietę w lepszym stanie niż ją zastałeś
3) Bądź zawsze gentlemanem
4) Nie daj się ponosić emocjom
5) Dasz kobiecie emocje, masz kobietę
6) Trzymaj kobietę na emocjonalnym głodzie, przeplatanym falami zainteresowania, a nie oddawaj wszystkiego na złotej tacy, miej przestrzeń na pasję i zostaw jej też przestrzeń, nie reaguj na każde wezwanie, przywołanie i każdy dzwonek telefonu.
Nie ma innej drogi, powodzenia.
Marian78
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 grudnia 2020, 13:53

Re: Zagadka

Post autor: Marian78 »

Jest finał tej opowieści: ona jest amebą :)))) uffff
ODPOWIEDZ