ile zarabia sie w biedronce

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 stycznia 2020, 16:43 Byłeś na rozmowie i dopiero piszesz? Ciekawe... I powiedzieli, ze sciema ma za zadanie przyciagnac jeleni, ktorym potem zaplaca juz mniej, a oni podpisza umowe, nieczytajac jej?
Może i byles- ale kiedys. Inaczej nie pisałbys o Żabkach i innych. Może warto więc podejść do tej na rondzie?

Znalazłem inną pracę a po drugie nie jestem masochistą.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: Mosznicki »

No właśnie, czyli nie byłeś tam. Wiec po co od razu negowac?

W obecnej pewnie nie płacą Ci tyle, skoro byles zainteresowany Biedronka. Tyle tylko, ze weszysz scieme.

Zaczniesz byc "masochista", kiedy jednak nie bedziesz mogl znalezc pracy, a jeść wciaz trzeba będzie.

I jak tu byc neoliberalem? Po co?
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: _WHISKEY_ »

Grzmotomocna pisze: 23 stycznia 2020, 16:02 Najwięcej do gadania mają Ci którzy dnia nie przepracowali w Biedronce, praca jak praca, jeśli ktoś jest pracowity to poradzi sobie bez trudu. Najgorsi są klienci którzy czują się Panami świata i mają kasjerki za nic, a większość pracowników jest po studiach wyższych, którzy nie znaleźli lepiej płatnej pracy.
No właśnie napisałem, że to chujnia z grzybnią, a nie praca jest.
Nie obrażaj ludzi , którzy tam tyrają.
Praca jak praca ? Jesteś głupim ciulem.
Praca w Biedrze jest ciężka i ujowa, powinna być należycie nagradzana, a nie jest.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: asterka »

a nauczyciele tak krzyczeli , w biedronce zarabia kasjer więcej od nauczyciela !! czy to prawda ?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: Mosznicki »

A pewnie nie powinien. Ale jednego i drugiego powinno być stac na samodzielny wynajem przynajmniej kawalerki w dużym mieście i przeżycie. Ludzi na to często stac tylko w parze, co nie jest rzadkie także za granica, ale jest pewną patologią, jesli wiazemy się czy zostajemy z kimś tyko z powodów ekonomicznych.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: Jozin.1 »

Misiu, idź sobie na osiedle domków zwane Belfrem i zobacz na jakie chatki stać nauczycieli......taka patologia :)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: Mosznicki »

Jozin.1 pisze: 23 stycznia 2020, 23:56 Misiu, idź sobie na osiedle domków zwane Belfrem i zobacz na jakie chatki stać nauczycieli......taka patologia :)
Czyżbyś nie wiedzial, ile zarabia sie w budzetowce? I moze jeszcze sami single tam mieszkaja?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: asterka »

Jozin.1 pisze: 23 stycznia 2020, 23:56 Misiu, idź sobie na osiedle domków zwane Belfrem i zobacz na jakie chatki stać nauczycieli......taka patologia :)
gdzie takie osiedle ? nie wiem o takim.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: dragoness »

Jozin.1 pisze: 23 stycznia 2020, 23:56 Misiu, idź sobie na osiedle domków zwane Belfrem i zobacz na jakie chatki stać nauczycieli......taka patologia :)
Z 30toletnim kredytem hipotecznym... myślałam, że jesteś mądrzejszy.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: Jozin.1 »

asterka pisze: 24 stycznia 2020, 07:14
Jozin.1 pisze: 23 stycznia 2020, 23:56 Misiu, idź sobie na osiedle domków zwane Belfrem i zobacz na jakie chatki stać nauczycieli......taka patologia :)
gdzie takie osiedle ? nie wiem o takim.
Na rogu Szkolnej i Mickiewicza , między kościołem a wałami......

Dragoness, widać stać ich i na kredyty......
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: Mosznicki »

Jest tez najzwyklejszy blok nauczycielski przy Farze.

Na kredyty- owszem. Pensja współmałżonka, często nienauczyciekska. Albo się coś odziedziczyło, rodzice pomagają itp. W ten sposób nie tylko nauczyciela stac na kredyt.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: dragoness »

Jozin.1 pisze: 24 stycznia 2020, 09:41
asterka pisze: 24 stycznia 2020, 07:14
Jozin.1 pisze: 23 stycznia 2020, 23:56 Misiu, idź sobie na osiedle domków zwane Belfrem i zobacz na jakie chatki stać nauczycieli......taka patologia :)
gdzie takie osiedle ? nie wiem o takim.
Na rogu Szkolnej i Mickiewicza , między kościołem a wałami......

Dragoness, widać stać ich i na kredyty......
Pewnie, mnie też było stać. zapieprzałam na 2 etaty, mąż też pracował.
Grzmotomocna
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 stycznia 2020, 17:18

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: Grzmotomocna »

_WHISKEY_ pisze: 23 stycznia 2020, 20:38
Grzmotomocna pisze: 23 stycznia 2020, 16:02 Najwięcej do gadania mają Ci którzy dnia nie przepracowali w Biedronce, praca jak praca, jeśli ktoś jest pracowity to poradzi sobie bez trudu. Najgorsi są klienci którzy czują się Panami świata i mają kasjerki za nic, a większość pracowników jest po studiach wyższych, którzy nie znaleźli lepiej płatnej pracy.
No właśnie napisałem, że to chujnia z grzybnią, a nie praca jest.
Nie obrażaj ludzi , którzy tam tyrają.
Praca jak praca ? Jesteś głupim ciulem.
Praca w Biedrze jest ciężka i ujowa, powinna być należycie nagradzana, a nie jest.
Nie obrażam bo jestem jedną z tych osób, i dziękuję za komplement
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 23 stycznia 2020, 17:02 No właśnie, czyli nie byłeś tam. Wiec po co od razu negowac?

W obecnej pewnie nie płacą Ci tyle, skoro byles zainteresowany Biedronka. Tyle tylko, ze weszysz scieme.

Zaczniesz byc "masochista", kiedy jednak nie bedziesz mogl znalezc pracy, a jeść wciaz trzeba będzie.

I jak tu byc neoliberalem? Po co?
Towarzyszu Mosznicki to już lepiej jechać na jakiś magazyn do Niemca czy Holendra robić niż z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć za tą miskę ryżu, którą ci rzucą w biedrze. Za pracę, którą trzeba wykonywać w biedrze powinni płacić co najmniej dwa razy tyle co płacą.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: ile zarabia sie w biedronce

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 25 stycznia 2020, 14:55
Mosznicki pisze: 23 stycznia 2020, 17:02 No właśnie, czyli nie byłeś tam. Wiec po co od razu negowac?

W obecnej pewnie nie płacą Ci tyle, skoro byles zainteresowany Biedronka. Tyle tylko, ze weszysz scieme.

Zaczniesz byc "masochista", kiedy jednak nie bedziesz mogl znalezc pracy, a jeść wciaz trzeba będzie.

I jak tu byc neoliberalem? Po co?
Towarzyszu Mosznicki to już lepiej jechać na jakiś magazyn do Niemca czy Holendra robić niż z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć za tą miskę ryżu, którą ci rzucą w biedrze. Za pracę, którą trzeba wykonywać w biedrze powinni płacić co najmniej dwa razy tyle co płacą.
Co do zdania nr 1, to nie jestem przekonany, towarzyszu. To emigracja - mieszkanie w fatalnych warunkach, pensja minimum (zyc i wydawac trzeba na miejscu), obczyzna no i te znienawidzone przez was, towarzysze, "muslimy" i inne lgbt plus. Co do zdania nr 2, to pelna zgoda - datego właśnie wybieram nowa lewicę.
ODPOWIEDZ