Homoseksualiści

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Homoseksualiści

Post autor: Żyleta »

kochają tak samo tylko tyle że tą samą płeć!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2006, 09:20 przez Żyleta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Homoseksualiści

Post autor: milenka »

Miś pisze: a gej to tylko orientacja sexualna...naprawde Was to tak razi ? oni tylko kochaja inaczej nic pozatym. Heh... szufladkowac ludzi takimi kategoriami..
Ale ja jestem nietolerancyjna.... ;)

Dobra, EOT. ;)
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Homoseksualiści

Post autor: Miś »

kochają tak samo tylko tyle że tą samą płeć!!!!!!!!!!!!!!!!
No to tym bardziej ;)
Ale ja jestem nietolerancyjna.... ;)
Mozna wywnioskowac z postow wyzej ;) No ale nie ma czlowieka w pelni tolerancyjnego zawsze przeciez cos komus nie pasuje. No ale geje co nikomu nie szkodza ?
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Homoseksualiści

Post autor: Żyleta »

wiesz tutaj nie chodzi o szkodzenie tylko o to że gej jest obrazą w tym konkretnym przypadku to duża zniewaga w Polsce prawie tak duża jak "czarnuch' i "żyd" :((((
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Homoseksualiści

Post autor: Miś »

Żyleta pisze:wiesz tutaj nie chodzi o szkodzenie tylko o to że gej jest obrazą w tym konkretnym przypadku to duża zniewaga w Polsce prawie tak duża jak "czarnuch' i "żyd" :((((
yyyyyyyyyy...... :zdziwko: :zdziwko: o kur** :przestraszony:


masz poglady rasistowskie,antysemickie ? czy takie jest myslenie "normlanego","przecietnego" polaka ?
:mur:
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Homoseksualiści

Post autor: milenka »

No nie wiem, czy nie szkodzą... Mnie tam na przykład szkodzą na moją harmnonię psychiczną... ;)

Może by tak ktoś wydzielił temat o gejach, co? Co w "metalu" o homoseksualistach rozmawaić... Choć w sumie... Metal też grają geje... Choćby Halford...
Awatar użytkownika
Ferr
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 maja 2006, 19:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Homoseksualiści

Post autor: Ferr »

Żyleta pisze:kochają tak samo tylko tyle że tą samą płeć!!!!!!!!!!!!!!!!
No... dobrze, ale co z tego?
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Re: Homoseksualiści

Post autor: mLoDa »

Króciutk:
homoseksualiści- niech sobie będa, robią co chcą. Pod jednym warunkiem:
niech nie mieszają w to dzieci (adopcje)!
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Homoseksualiści

Post autor: milenka »

Dzieci dziećmi, też jestem przeciwko takiej adopcji.
Ale przede wszystkim niech nie robią z siebie takich cierpiętników. Jacy to oni są poniżani, jacy gnębieni... Kurczę, wkrótce bycie heteroseksualnym będzie dewiacją... No przepraszam, ale to mnie po prostu wnerwia - parady, manifesty...

Jestem jak najbardziej przeciwko i jestem nietolerancyjna dla ludzi o innej orientacji.
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Homoseksualiści

Post autor: sasza »

Mnie najbardziej dobijają te śmieszne parady, niech sobie spią zkim chcą ale po co odrazu wychodzic na ulice i to manifestowac? nierozumie

co do gejow to 0 tolerancji!!!
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Re: Homoseksualiści

Post autor: mLoDa »

po co manifestują? bo na każdym kroku sa ponoć upokarzani. nie mogą sobie nawet przejść po mieście za "łapki" :] fakt aktem całująca się para facetów nic miłego,ale znowu nikt nie zmusza nas do patrzenia na to(no nie tak dosłownie).
choc w sumie coś w tym jest, bo każda taka manifestacja graniczy z prowokacją .... ale spójrzmy kto tak ochoczo stawia im czoła- czy to nie nasi cudowni kibole? albo opętani (nie-wiadomo-czym) "młodzi wszechpolscy"
czerń i bielsza czerń? hmmm
więc podtrzymuje swoje zdanie. i tak chyba ich bronie :luka:
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Homoseksualiści

Post autor: natalijka »

a mnie tam oni nie przeszkadzają... niech sobie żyją jak chcą, tylko własnie tak jak ktoś wyżej pisał niech dzieci w to nie mieszają...
co do parady równości... to też mnie troszku śmieszy ;) no ale co kto lubi :D
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Homoseksualiści

Post autor: Miś »

milenka pisze:Dzieci dziećmi, też jestem przeciwko takiej adopcji.
Ale przede wszystkim niech nie robią z siebie takich cierpiętników. Jacy to oni są poniżani, jacy gnębieni... Kurczę, wkrótce bycie heteroseksualnym będzie dewiacją... No przepraszam, ale to mnie po prostu wnerwia - parady, manifesty...

Jestem jak najbardziej przeciwko i jestem nietolerancyjna dla ludzi o innej orientacji.
w pewnym sensie zaprzeczasz sama sobie piszesz zeby nie robili z siebie cierpietnikow.. a widzisz w tym samym poscie piszesz ze Cie wnerwiaja(odnosze wrazenie ze conajmniej) no to wlasnie przez takich ludzi sa tymi cierpietnikami...

A po co trV metalowcy manifestuja cos tam ? :rotfl: Geje przynjamniej nie nosza rajstop na glowach :D
Mnie najbardziej dobijają te śmieszne parady, niech sobie spią zkim chcą ale po co odrazu wychodzic na ulice i to manifestowac? nierozumie

co do gejow to 0 tolerancji!!!
Pewnie chca pokazc ze sa wdeptywani w błoto... za darmo... za psikus ktory im natura wyrzadzila...
fakt faktem całująca się para facetów nic miłego
No ale nie zapomnijmy ze jeszcze sa les :D a to juz calkiem mily widok :D
co do parady równości... to też mnie troszku śmieszy
a ja to baardzo bym chcial zobaczyc na zywo ta niemiecka LOVE PARADE ...
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Homoseksualiści

Post autor: Żyleta »

Miś pisze:
Żyleta pisze:wiesz tutaj nie chodzi o szkodzenie tylko o to że gej jest obrazą w tym konkretnym przypadku to duża zniewaga w Polsce prawie tak duża jak "czarnuch' i "żyd" :((((
yyyyyyyyyy...... :zdziwko: :zdziwko: o kur** :przestraszony:


masz poglady rasistowskie,antysemickie ? czy takie jest myslenie "normlanego","przecietnego" polaka ?
:mur:
nie ma takich poglądów nie wiem czy czytałeś ten post sam czy w odpowiedzi na kolejne jeśli sam to jest wyrwany z kontekstu jeśli natomiast całą rozmowe to wynika z nniego że większość Polaków tak myśli zresztą czego przykład masz powyżej. Głównym wrogiem teraz jest homoseksualista ale jak jakaś miejszość czy to wyznaniowa czy rasowa będzie chciała tego samego co maja Placy to zaraz podniesie sie wrzawa że to nie może tak być. A co homoseksualistów to niech w końcu zrównają ich w prawach przynajmniej majątkowych no i związki niech mogą zawierać wtedy już pewnie będą już pewnie przeprowadzone badania czy szkodzi dzieciom że wychowują je osoby jednej płci i wtedy zacząć temat adopcji
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Homoseksualiści

Post autor: milenka »

Miś. Nie zaprzeczam sama sobie - dopóki nie paradowali, nie miałam nic do nich, niech tam sobie żyją swoim życiem, nie wchodzą mi w paradę, ja im też i spokój... Ale odkąd "wyszli na ulicę z plakatami", że niby ludzie ich gnębią i tak dalej... Po prostu stało się to trendem - "biedni, poniżani geje"... ludzie, trzymajcie mnie.
Wydaje mi sie, że chcą po prostu zrobić wokół siebie szum. I tyle. I to mnie właśnie wnerwia.
Chodźmy, zróbmy paradę heteroseksualnych, z hasłami "Pozwólcie nam kochać normlanie". Zwykły lans, nic więcej. PARANOJA...
ODPOWIEDZ