Homoseksualiści

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Homoseksualiści

Post autor: Ypsilon »

Ty niczego najwyrazniej nie kapujesz sądząc po Twoich postach. czy trzeba byc czarnym, zeby isc w pochodzie przeciw rasizmowi? Czy trzeba byc kobieta, zeby miec przekonania feministyczne? Lew Starowicz czy Depko pewnie też sa homo, bo "bronia homosków". taka jest Twoja logika.

Pytanie o orientacje jednak nie jest tym samym co pytanie o ulubiona potrawe. Pewnie gdyby tak bylo, to np. w armii amerykansiej nie prowadzono by polityki "nie pytaj, nie mów". jak sadzisz , jakim echem odbilaby sie widza o czyjejs odmienenj orientacji (bo procz homo, hetero jest jeszce bi) np. w miejscu pracy a jakim wiedza na temat upodoban kulinarnych tej samej osoby? Waga chyba niejest ta sama, prawda?

Nie rozdraznilo mnie (to twoja interpretacja). Zwaracam jedynie uwage na jego irrelewantnosc w kontekscie tego, dlaczego jestme pro a nie contra. Juz mnie pytano, czy jestem muzulmaninem, bo oddzielam islam od islamskiego terroryzmu. tak wiec pewnie mam jakis ukryty cel. Krytykujesz kosciół? jesteś "komuchem" i ateistą. Krytykujesz posuniecia PiS? Jesteś na bank "platfusem". I tak to wygląda.
Awatar użytkownika
Why So Serious?
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 4 września 2010, 14:55

Re: Homoseksualiści

Post autor: Why So Serious? »

Za młody jestem by być "komuchem" w polskim tego słowa znaczeniu. Ale nie ukrywam, że mam generalnie poglądy lewicowe, w pewnych przypadkach może nawet ultra lewicowe albo nawet i "komuchowskie". Więc na przykład takich "Niemców" jak herr Grunwald chętnie posłał bym w pewne miejsce gdzie mógłby rozważyć czy wtykanie nosa w czyjeś sprawy czy pośladki itp jest dobre czy złe.
Mój ton w stosunku do Ciebie, czy podejście - nazwij to jak chcesz - jest spowodowane tym, że niby jesteś za tolerancją homoseksualistów, bronisz ich, walczysz o ich prawa na tym forum a tak bardzo trudno Ci powiedzieć wprost, że jesteś hetero czy homo. Ja nie widzę żadnego problemu w odpowiedzi na to pytanie, nic ono nie zmieni tak czy siak więc skąd ten pozbawiony sensu opór. Kombinacja klawiszy " jestem hetero " albo" jestem homo " wyłącza Twój komputer?
Muszę jednak przyznać Ci rację, że ta dyskusja nie ma sensu ale nie uważam bym to ja był sprawcą faktu iż jedno proste pytanie urosło do miana pracy magisterskiej.


A tak przy okazji to chyba się jeszcze nie wypowiadałem na temat manifestacji homoseksualistów. Otóż jestem przeciwko takim zachowaniom, jestem także przeciwny jakimkolwiek innym manifestacjom tak samo parady wolności jak i procesje chrześcijańskie podnoszą mi ciśnienie. I jedni i drudzy próbują coś wcisnąć innym na siłę.
Są inne drogi by walczyć o swoje prawa, niekoniecznie bieganie po ulicy z wibratorem w pośladkach czy krzyżem zamiast kija bejsbolowego.
Związek homoseksualistów w Polsce jest zarządzany przez bezmózgie pomioty, nie zdają sobie sprawy, że takie akcje w polskim społeczeństwie, które jest delikatnie mówiąc ledwo co oddarte od radzieckiego pługa, przejdą.
50 lat zamknięcia w betonowych blokach, chodzenia po ulicach imienia Stalina robi swoje.
Zamiast biegać z kołkami w dupach po ulicach i robienia z siebie idiotów, powinni w jakiś sposób ludzi uświadamiać, edukować... No ale widać oni wolą rolę ofiar więc nie ma co ich żałować.
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Homoseksualiści

Post autor: Ypsilon »

"Komuchem" mozna byc niezalznie od wieku i kraju zamieszkania. Bez wzgledu na tego kraju przeszlosc. tak sądze przynajmniej.
Z jednej strony pała sie tu niechecia do niehetero i spycha w cztery sciany, a zdrugiej , jak widze, ma sie niezdrowa ch.ęc "wyczajenia", wyegzekwowania, deklaracji na temat orientacji, czyli dokalne przeciwienstwo.
Nie w tym rzecz, czy jest to jakis problem przynac sie. Choc czasem z pewnoscia jest. rzecz wtym, ze to kwestia prywatna jak np. wyznanie. Co nie znaczy, ze nie moge wyjsc z krzyzykiem na szyji, bo to od razu bedzie uznane za prowokacje czy obnoszenie sie. Poza tym ta kwestia jest nieistotna z punktu widzenia sporu, jaki sie prowadzi. tak wiec nie jestem "niby" za tolerancja, tylko jestem rzeczywiscie. I jest kwestia odrebna od mojej orientacji seksulanej. I owszem, to Ty jestes sprawca faktu urastania do rozmiaru "pracy magisteriskiej":, bo to chyba TY to pytanie zadałes.

Ja natomiast w sprawie marszow i parad sie zdazylem wypowiedziec, bo temat oczywiscie nie mogl sie nie pojawić. Nieprawda jest, ze i jedni i drudzy (LGBT i katolicy) chca cos komus narzucic. No, moze z wyjactkiem tych drugich:-))) Kraje bez doswiadzceniakomuzinu takze przechodizly ta forme zwracania uwagi na dyskryminacje LGBT u sioebie. Nie tylko mniejszosci seksualne siegaja po takie srodki (marsz czarnych na waszyngton, na przyklad). To normalne. Mnie tez odrzuca bieganie z czyms tam w tylku jak piszesz, hoc to akurat przesadzony obrazek, ale trzeba odroznic parady i "swieta" LGBT od marszow tolerancji na prztyklad. O ile tez "parafiada" może, czy powinna. sie odbywac przy kosciele (choc mnie nie przeszkadza szcegolnie poza) jako swieto koscielne i danej grupy wyznwcow, to eventy LGBT sa swieckie, dotycza spoleczensta i regulacji swieckich. Gdzie mieliby przechodzic? Czy nie zauwazyles zadnych przejawow edukacji ze strony LGBT? czemu sluza wg Ciebie wlasnie takie akcje jak marsze czy akcje typu "Niech nas zobacza"? czemu sluzy KPH?
Awatar użytkownika
Why So Serious?
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 4 września 2010, 14:55

Re: Homoseksualiści

Post autor: Why So Serious? »

Sam fakt, że jako "szary obywatel" nie spotkałem się nigdy z żadnym rodzajem "edukacji" na temat homoseksualizmu, poza paradami wolności, miłości itp, o których zapomina się dzień po zakończeniu, no chyba, że zadepta się parę osób to głośno jest o tym przez tydzień. Szary obywatel swoją wiedzę na temat homoseksualizmu wynosi z domu lub z jednej czy dwóch lekcji religii, gdzie jawnie się mówi, że homoseksualizm to choroba psychiczna - wiem bo miałem swego czasu problemy z tego powodu gdy wdałem się w dyskusję na ten temat z katechetą, który uczył moją klasę religii w szkole średniej, efektem tej dyskusji był zakaz wstępu na lekcje religii ( nie uczęszczałem na religię od 5 klasy podst. a w szkole średniej jedynie z braku zajęcia i nudy nawiedzałem te lekcje) i stosowna adnotacja w odpowiednich papierach o moim zachowaniu - tzw wrogość do religii.
Tak więc zamiast biegać po ulicy generalnie bez żadnego sensownego celu powinno się zatroszczyć by edukacja ludzi młodych na ten temat była prawidłowa ( nie zawsze jest to zgodne z duchem katolickim ).

Co do bycia "komuchem", miałem na myśli "polskiego komucha". Albowiem tzw. komunizm w postaci teoretycznej to jedna z najlepszych ideologii jaka powstała, odrębnym faktem jest to, że natura ludzka doprowadziła do tego czego nasz i wiele innych narodów było świadkiem.
Socjalizm/komunizm to idealny przykład utopii, a jak wiemy utopia to kraina sprawiedliwości, RÓWNOŚCI i szczęśliwości, która nie istnieje.
Tak więc jeśli nazwałbyś mnie "polskim komunistą" to najprawdopodobniej spotkałbyś się z moją jakże cudowną dłonią, jednak jeśli nazwałbyś mnie socjalistą/komunistą to o dziwo moglibyśmy nawet iść na piwo i podyskutować o księżach homoseksualistach działających w ruchu przeciwko zbrodniom przeciw religii a.k.a pedały won.
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Homoseksualiści

Post autor: Ypsilon »

No cóz, zgadzam sie z Toba wobec powyzszego :) Abstrahujac od pieknej i z uwagi wlasnie naludzka nature utopijnej idei komuznizmu (a takze pewnie chrzescijanstwa) znajdywaly sie jednosktki, ktore wierzyly w system i zapowiadana rownosc. No, ale sie przeliczyly i zostalway potem jeszce niezrozumiane i znienawidzone, tudziez wydalone z kraju.

"Gratuluje" katechety! :P A Twoja postawa na katechezie byla pewnie wyjatkiem i mogfla Ci przysporzyc takze nieprzyjenosci w grupie rownisniczej. Ale kto Twoim zdaniem winien jest takiej a nie innej "edukacji seksulanej" w szkolach? Czy wysilki podejmowane przez srodowiska LGBT nie maja na celu tego zmienic? O odmiennosci seksulanej mowi sie coraz czesciej i glosniej . Z biegeime czasu jest chyba caraz lepiej. Prasa, TV i kultura sa do pewnego stopnia nasycone tematyka. Wypowidaja sie eksperci, celebryci sie ujawniają... To ma jakies przelozenie na ogolna swiadomosc. Z biegiem lat coraz mnie ludzi jest przeciw rejestracji zwiazkow partnerkich osob tej samej plci (ustawa dotyczylaby zwiazkow w ogole). marsze sa potrzebne i to jedynie jaka szczastka calosci. A parady itp. to juz bardziej "swieto". Nie mozna chyba bez odpowiedniego kimatu spoleczngeo wokol jakiegos zagadnienia przechodzic od razu do dzialn legislacyjnych i odgornych.
yk3lw1
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 14:06

Re: Homoseksualiści

Post autor: yk3lw1 »

tępić ich :rotfl:
Załączniki
indeks.jpeg
indeks.jpeg (10.46 KiB) Przejrzano 7627 razy
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Homoseksualiści

Post autor: antykieckowy »

Dziś homoseksualiści, jutro pedofile... a potem chrześcijanie?! O nie!
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Homoseksualiści

Post autor: mała111 »

yk3lw1 pisze:tępić ich :rotfl:

W takim razie następni w kolejności powinni być "ci" którzy się tną w imię przynoszenia sobie ulgi "tępić ich" bo z nimi też coś nie halo :padam:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Homoseksualiści

Post autor: antykieckowy »

mała111 pisze:
yk3lw1 pisze:tępić ich :rotfl:

W takim razie następni w kolejności powinni być "ci" którzy się tną w imię przynoszenia sobie ulgi "tępić ich" bo z nimi też coś nie halo :padam:
Co ty chcesz od samoumartwiania? Chcesz tępić Jana Pawła II? Jesteś w ogóle Polką?
tymo
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lutego 2014, 11:30

Re: Homoseksualiści

Post autor: tymo »

Mam prawo nie lubić lesb i ped. tak jak mogę nie lubić osób o charakterze albo poglądach które są dla mnie chore. Prześladować ich nie muszę tak jak i aprobować albo lubić. Na tym polega wolność.
yk3lw1
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 14:06

Re: Homoseksualiści

Post autor: yk3lw1 »

mała111 pisze:
yk3lw1 pisze:tępić ich :rotfl:

W takim razie następni w kolejności powinni być "ci" którzy się tną w imię przynoszenia sobie ulgi "tępić ich" bo z nimi też coś nie halo :padam:
mała111 każdy ma swoje zdanie na temat tych pedałów lesbijek i cięcia się :super:żyjemy wolnym kraju i tolerujemy to co my chcemy sami
yk3lw1
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 14:06

Re: Homoseksualiści

Post autor: yk3lw1 »

:super:
tymo pisze:Mam prawo nie lubić lesb i ped. tak jak mogę nie lubić osób o charakterze albo poglądach które są dla mnie chore. Prześladować ich nie muszę tak jak i aprobować albo lubić. Na tym polega wolność.
:super: :hurra:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Homoseksualiści

Post autor: piotrek »

wytłumacz to pedałowi................................
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Homoseksualiści

Post autor: zielony87 »

Jeszcze ten temat nie przepadł w mrokach niepamięci tak jak na to ten temat zasługuje wraz z homoseksualistami :?: Ech...
Ypsilon pisze:A parady itp. to juz bardziej "swieto".
To ja już wolę świętowanie przez ludzi religijnych.Mimo wszystko ładniej i dostojniej to wygląda niż parada ekshibicjonistów.

Drobna rada tak całkiem w stylu lewactwa: Temat do wora,wór do jeziora :P
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Homoseksualiści

Post autor: antykieckowy »

Oj tam zielony, na lesbijki popatrzym...!

:oczami:
ODPOWIEDZ