Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: wawek87 »

Zawsze ciekawiły mnie opuszczone budynki i ich historia :):) Jeżeli macie jakieś ciekawe foty no to zapraszam do wrzucania :super:
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Opuszczone !!!!

Post autor: N2N »

jes taki budynek na kasprowicza, koło top meble i magazynu merkurego, bezdomni piją tam denaturat i śpią bezdomni, a jak ktoś przechodzi wieczorem to zaczepiają o papierosa albo 2 złote. a jaka historia tego budynku to nie wiem, ale wiem, że już dawno powinno go tam nie być.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Opuszczone !!!!

Post autor: wawek87 »

hmm nie wiem który to ale musze sie przejśc zobaczyc tam jak będzie pogoda :)
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Opuszczone !!!!

Post autor: wawek87 »

woj. śląskie Bielsko-Biała "Opuszczony Szpital STALOWNIK"

Obrazek

Obrazek

Obrazek
szpileczka
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:11
Lokalizacja: wa-wa

Re: Opuszczone !!!!

Post autor: szpileczka »

czyżby zainspirował cię horror co był ostatnio w TV , którego akcja odbywała się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym ? :hyhy:
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Opuszczone !!!!

Post autor: jaslanka »

N2N pisze:jes taki budynek na kasprowicza, koło top meble i magazynu merkurego, bezdomni piją tam denaturat i śpią bezdomni, a jak ktoś przechodzi wieczorem to zaczepiają o papierosa albo 2 złote. a jaka historia tego budynku to nie wiem, ale wiem, że już dawno powinno go tam nie być.
Tak właśnie skończyło Bieszczadzkie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej "Las". Ten budynek to dawno temu biurowiec tegoż to zakładu :(
shadow
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:51

Re: Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: shadow »

Kozubnik http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php niedaleko stalownika. jak bedzie czas to wrzucę jakies swoje zdjecia.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: N2N »

Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: Opuszczone !!!!

Post autor: bob4 »

wawek87 pisze:hmm nie wiem który to ale musze sie przejśc zobaczyc tam jak będzie pogoda :)
Jak będziesz tam w piękny słoneczny dzień to wystarczy jak przejdziesz obok tego budynku i już będziesz wyczuwał zapach moczu. Jak tam ktokolwiek może spać? Dla mnie jest to niepojęte. Syf, kiła i mogiła.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: wawek87 »

shadow pisze:Kozubnik http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php niedaleko stalownika. jak bedzie czas to wrzucę jakies swoje zdjecia.
Byłem na KOzubniku zima i latem jest pięknie :rotfl: :rotfl:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 6 lipca 2011, 18:35 przez wawek87, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: wawek87 »

fajny obiekt ale nie ma adrenaliny np tak jak na Stalowniku jak mnie ochrona po lesie goniła :P :super:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: kasiuńcia »

Witam, może kojarzycie wielki, pusty gmach hotelu na trasie do Krakowa. Była na nim słynna-kontrowersyjna reklama Piwa Lech. To Hotel Forum.
Poniżej filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=9l3BaJMVco8

Co odróżnia go od prezentowanych przez Was wyżej budynków, nie jest zdewastowany w środku.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: wawek87 »

Musi byc ciekawie w środku :) Zastanawiam sie czy w nim jest całe wyposażenie z lat jego działania, jak tak napawa to klimatem Prypeci (Ukraina), że czas się zatrzymał :). Podobnie na KOzubniku gadałem z mieszkanką z okolicy, opowiadala mi że po jego zamknieciu bylo tam wszystko ale "leśni ludzie " rozkradli caly sprzet i posprzedawali . Ciekawe jak jest z tym obiektem :) :hyhy:
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: Laura Diaz »

Nad Domasa na Słowacji stoi opuszczony hotel Holiday. Nie wiem jak teraz, ale parę lat temu w środku było praktycznie całe wyposażenie: wersalki, tapety, schody (zniszczone, ale było). Efekt niesamowity i trochę straszny, a jest parę pięter "zwiedzania". KOjarzy się to z jakimś horrorem :D
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Opuszczone budynki, zdjęcia, historia

Post autor: wawek87 »

Przejeżdżałem dziś ul. Kasprowicza no stoi rupieć o którym wspominał N2N szkoda ze nie miałem aparatu ale następnym razem tam zaglądnę po zmroku :rotfl:

PS. Wie ktoś coś o jakiś opuszczonych domach , mogą być nawiedzone nie przeszkadza mi to :)

Tutaj proszę jeszcze jedno z Bielskiego Stalownika sory że bez twarzy ale wiadomo o co chodzi :cool:

Obrazek
ODPOWIEDZ