Fotograf

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Fotograf

Post autor: ananasek »

W Okrąglaku zdjęcia do dowodu czy dyplomu 33 zł. 4 kolorowe + 4 czarno - białe, lub kilka małych, jedno większe. 5 zł. jeżeli chcesz nagrac te zdjęcia na płytke. Osobiscie polecam - byłam, bardzo miła babeczka, ustawiła mnie, zrobiła chyba z 7 zdjęc i z tych wybrałam 1, a w Marfocie zrobią 2 na odczep się i wyretuszują tak, że nie można poznac czy to Ty czy ktoś inny ...

Jeszcze mam pytanko: GDZIE MOŻNA NAJTANIEJ WYWOŁAC ZDJĘCIA W JAŚLE ? ;)
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Fotograf

Post autor: KooKoszka »

Ja wywołuje u Łukasza Raka na Czackiego i jestem zadowolona z jego usług.Czy polecam nie wiem ale ekspresowe zdjęcia wywołują w 10 15 minut. A cena chyba 70 gr za zdjęcie nie wiem dokładnie jak teraz z cenami...
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Fotograf

Post autor: ananasek »

KooKoszka dzięki ;)
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Fotograf

Post autor: dragon »

~~Patrycja~~ pisze:jakie są ceny zdjęć w okrąglaku?
odbitka 10x15 = 0,79 zł i do tego za otwarcie nośnika 1,50 zł /to chyba nie jest bardzo tanio...?/
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Fotograf

Post autor: magnesik19 »

najtaniej zdjęciea to u Grzegorza Zarzyki: format 10 na 15 - 50gr! a zdjecia do dowodu/paszportu- 15 zl lub 16 zl, juz nie pamietam dokladnie. jest najtanszy
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Fotograf

Post autor: jaślanka85 »

A ja powiem tak..skoro macie neta dlaczego nie wywołujecie przez internet!!!!!! na allegro jest mnóstwo firm wywołujących zdjęcia za max 20 gr sztuka 10x 15!!!
Wystarczy kupić,dostajesz na skrzynkę @, oni przesyłają linka żeby się zalogować i wgrać zdjęcia i wysyłasz im . W ciągu 2 dni masz zdjęcia w domq. Już 3 razy tak wywoływałam w róznych firmachinternetowych a parę dni temu wywoływałam 500 szt zdjęć po 0,17 groszy sztuka 10x 15 plus przesyłka 10,50 zł i zapłaciłam w sumie niecałe 100 zł . A wy za 100 zł dostaniecie zaledwie ok 150 szt zdjęć.
Zdecydowanie polecam odbitki przez allegro no chyba ze komuś nie szkoda kasy to jego sprawa.:):) POZDRAWIAM!!!!
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Fotograf

Post autor: magnesik19 »

jaślanka85 pisze:A ja powiem tak..skoro macie neta dlaczego nie wywołujecie przez internet!!!!!! na allegro jest mnóstwo firm wywołujących zdjęcia za max 20 gr sztuka 10x 15!!!
Wystarczy kupić,dostajesz na skrzynkę @, oni przesyłają linka żeby się zalogować i wgrać zdjęcia i wysyłasz im . W ciągu 2 dni masz zdjęcia w domq. Już 3 razy tak wywoływałam w róznych firmachinternetowych a parę dni temu wywoływałam 500 szt zdjęć po 0,17 groszy sztuka 10x 15 plus przesyłka 10,50 zł i zapłaciłam w sumie niecałe 100 zł . A wy za 100 zł dostaniecie zaledwie ok 150 szt zdjęć.
Zdecydowanie polecam odbitki przez allegro no chyba ze komuś nie szkoda kasy to jego sprawa.:):) POZDRAWIAM!!!!
o suuuper!! dzięki jaślanka, muszę spróbować :)) bo mam tysiące zdjęc na kompie.., a w zakładzie to rzeczywiście fortuna do zapłaty
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Fotograf

Post autor: magnesik19 »

a możesz jeszcze podać u kogo wywołujesz? allegrowicz jest sprawdzony przez Ciebie, to byłabym spokojniejsza o realizację zamówienia. dziękuje z góry ;]
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Fotograf

Post autor: wojkup »

Ja ostatnio drukowałem zdjęcia w krakowie: http://www.diprint.pl/?go=start
polecam bo mają bardzo dobrą jakość w cenach bardzo atrakcyjnych, zresztą jakość o wiele lepsza niż w naszych jasielskich laboratoriach ;) na allegro zamawiałem już u różnych sprzedających i czasem jakość była jak na loterii, raz się udało dobrze a raz nie, chociaż zdjęcia były technicznie dobre.a wiadomo że jak masz powiedzmy 300 zdjęć do wywolania to szkoda gdyby ktoś zrobił z tego badziewie a zapłacić trzeba...
chłopaki z krakowa mają tylko drukarnię zdjęć bo byłem tam osobiście i nie zajmują się fotografowaniem tylko samym wywoływaniem itp., zdjątka oczywiście wysyłasz przez fotosendera co jest bardzo wygodne.
pozdrawiam!
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Fotograf

Post autor: Maja321 »

Zdjęcia Ślubne, Plenerowe, Kościelne. Album 100 zdjęć 10x15 + płytka. Cena 500 zł

Kontakt na priv do wglądu oczywiście moje prace. Zapraszam
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Fotograf

Post autor: _WHISKEY_ »

Maja321 pisze:Zdjęcia Ślubne, Plenerowe, Kościelne. Album 100 zdjęć 10x15
No rzeczywiście nic tylko Ciebie polecac. Zdjęcia w formacie, który proponujesz nadają sie co najwyżej na dokumentacje instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym budynku.
Zawodowstwo pełna gębą.... :wstyd:
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Fotograf

Post autor: krolik »

Z moich wywiadow najtaniej jest kolo Mydlarni w rynku. Robilam zdiecie do paszportu i na plytke.
Dacja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 października 2014, 10:14

Re: Fotograf

Post autor: Dacja »

U nas na ślubie zdjęcia robiło małżeństwo ze śląska, tu jest ich strona: iriscream
Mili, uśmiechnięci, widać, że profesjonalni. Zaproponowali bardzo dobrą cenę, a ich zdjęcia były cudowne. Wszystko było tak ładnie zrobione i dopracowane. Najbardziej jestem zadowolona z sesji, bo bardzo zależało mi, żeby była w studio, ale nie miałam za bardzo pomysłu na nią. Pan fotograf jednak sam wymyślał pozy i wyszło bardzo ładnie. Do tego stwarzał naprawdę fajną atmosferę, że świetnie się przy tym bawiliśmy.
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Fotograf

Post autor: Anna Wal »

Dla dzieci sesje polecam u pani Pauliny. Pracownie ma na Gądkach a zdjęcia w Jej wykonaniu są cudowne.
perelka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 grudnia 2014, 09:55

Re: Fotograf

Post autor: perelka »

Robilam zdj u kilku fotografów, w Jaśle polecam okrąglak (może cena trochę wyższa, ale chcąc mieć ładne zdj... :) ). Niedawno robilam dyplomowe w Fotosie (boczna uliczka od rynku). Ze zdj jestem zadowolona, obsługa miła, cena niska (dla porównania w okrąglaku 4 zdj ok 35 zł, a tu 6 w takiej samej cenie i jeszcze dodatkowo większe zdj dają. :) ). Natomiast nie polecam Raka. Okropnie zretuszował zdj. A jeśli ktoś chciałby w Krośnie to polecam zakład miedzy ul krakowską a Lewakowskiego. Super jakość, cena i jeszcze dostaje się na płytce, co czesto jasielscy fotografowie robią za dopłatą
ODPOWIEDZ