Łysienie w wieku 27 lat!

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
maniurek
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 29 marca 2019, 17:22

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: maniurek »

mój brat sobie przeszczep włosów robił w Warszawie u dr Osucha w klinice, powiem szczerze ni sądziłem , że się zdecyduje ale zaczoł łysieć też około 30 tyle, że jemu kompletnie nie pasuje łysinka. sam też nie umiał się z tym pogodzić i zdecydował sie na przeszczep. Zadowolony jest z efeketu
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Łyssy »

maniurek pisze:mój brat sobie przeszczep włosów robił w Warszawie u dr Osucha w klinice, powiem szczerze ni sądziłem , że się zdecyduje ale zaczoł łysieć też około 30 tyle, że jemu kompletnie nie pasuje łysinka. sam też nie umiał się z tym pogodzić i zdecydował sie na przeszczep. Zadowolony jest z efeketu
Pi...da nie facet...
Awatar użytkownika
kawosz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: kawosz »

Ja biorę Merz Spezial Haar Activ draż. wzmacniające włosy i mnie ten lek pomógł.
waxxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2019, 11:57

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: waxxx »

A gdzie go można kupić?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Mosznicki »

Jeśli na czubku nie rosną, to w zasadzie NIC nas nie ratuje. Ewentualnie mikropigmentacja, ale to ni w piec ni w dziewięć i już lepiej się golić na zero. A łysole bywają naprawdę sexy.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 26 lutego 2021, 14:43 Jeśli na czubku nie rosną, to w zasadzie NIC nas nie ratuje. Ewentualnie mikropigmentacja, ale to ni w piec ni w dziewięć i już lepiej się golić na zero. A łysole bywają naprawdę sexy.
zaoszczędzą na szamponie :rotfl: :rotfl:
Marye
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2021, 08:37

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Marye »

Dokładnie, tylko trycholog
TamarkaM
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2021, 19:05

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: TamarkaM »

Hejka, dodam że nie każdemu jest dobrze w łysinie :P Jedni będą dobrze wyglądać a inni źle. Gorzej jak kobieta traci włosy Wtedy powiem szczerze ciężko to wygląda. Co do przeszczepu to jest klinika Elite gdzie robią taki przeszczep za pomocą robota
anielka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2 grudnia 2021, 19:34

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: anielka88 »

Olejek Hasna polecam, pomaga na włosy niebywale, mnie strasznie włosy wzmocnił, ale i odrastają po nim nowe włoski. Wspomaga leczenie chorób zapalnych skóry, grzybicy, łupieżu. Znakomity naturalny olejek
Wojtek1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 10:55

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Wojtek1980 »

Łysienie występuje w różnym wieku. U mnie zaczęło po 30. Możesz poczytać o Finasterydzie i Minoxidilu. To chyba jedyne z działających środków.
pantominax
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 stycznia 2022, 20:29

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: pantominax »

Badania i sprawdzić czy ze zdrowiem wszystko w porządku, nadmiernie wypadające włosy mogą być oznaką choroby bądź niedoborów. Jeśli tu tkwi przyczyna to oczywiście naprawić dietę i zmienić tryb życia na nieco zdrowszy.
ODPOWIEDZ