Jaki zegarek na 18 urodziny?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Tirynek82
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 listopada 2015, 23:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: Tirynek82 »

Może by iść w hipsterskie retro i jakieś elektroniczne Casio kupić? :D na pewno jeszcze istnieją na jakichś bazarach.
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: karoluch25 »

Ja z swojej strony polecam zegarki Casio G-Shock. Sam dostałem taki zegarek 2 lata temu i mimo że robię w nim dosłownie wszystko, od kopania ziemi, po noszenie gruzu czy wypady na siłownię jest w stanie idealnym. Niestety nie jest to tania inwestycja bo około 500zł ale uważam że warta. Jedyna problem to zniszczenie się paska gumowego co wiąże się z kosztem około 70 zł za nowy. Dodam tylko że moje poprzednie zegarki ( w okolocach 100zł ) wytrzymywały jedynie około 4 miesięcy bo później zawsze coś musiało się z nimi stać .
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: wiolka666 »

polecam timex kupiłam.mężowi na urodziny i jest zadowolony ceny też przystępna
Barbarossa
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2016, 14:19

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: Barbarossa »

Ladne zegarki ma Daniel Wellington. Fakt ze kosztują nie mało ale przyciągają wzrok. Czasem na stronie Wellingtona można trafić na promocje.
Awatar użytkownika
Balzac30
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 30 listopada 2017, 01:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: Balzac30 »

ja się zawsze obawiam takich prezentów z prostej przyczyny - nie wiadomo czy trafi sie w gust, Na szczęście to chłopak więc dużo łatwiej, swojej chrześnicy jak mam kupić jakikolwiek prezent to wysyłam żonę. Sam chyba bym zwariował. Wszystkim znajomym polecam vouchery w stylu prezent marzeń bo zawsze coś sobie wybierze, czy to skok ze spadochronem, jazdę off road czy coś innego, a zegarek to już rzecz gustu.
bolek36
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 grudnia 2017, 16:43

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: bolek36 »

Nie warto. Dzieciaki teraz maja zegarki w telefonach. Moj syn nosil zegarek moze kilka tygodni, potem przestal. A jeszcze gorzej jesli taki mlokos sie zorientuje ile jest wart taki prezent, wtedy na pewno przechandluje go na cos co bardziej mu sie bedzie podobac. Kiedy moj syn sprzedawal konsole to tez dostal propozycje zamiany na jakis drogi zegarek.
Awatar użytkownika
basiczka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:36

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: basiczka »

Jakiś smart zegarek, samsung Gear może Garmin
Awatar użytkownika
gonia1973
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2018, 17:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: gonia1973 »

Balzac30 pisze:ja się zawsze obawiam takich prezentów z prostej przyczyny - nie wiadomo czy trafi sie w gust, Na szczęście to chłopak więc dużo łatwiej, swojej chrześnicy jak mam kupić jakikolwiek prezent to wysyłam żonę. Sam chyba bym zwariował. Wszystkim znajomym polecam vouchery w stylu prezent marzeń bo zawsze coś sobie wybierze, czy to skok ze spadochronem, jazdę off road czy coś innego, a zegarek to już rzecz gustu.

Zegarek jest akurat neutralny. Można kupić prosty i małe wtedy ryzyko ze się nie spodoba
esteban
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 lipca 2018, 23:43

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: esteban »

jakiś elegancki na skórzanym pasku według mnie
edward43
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 2018, 08:28

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: edward43 »

Moim zdaniem na osiemnaste urodziny zawsze powinno się kupować najładniejszy zegarek. Sam tak robię i nie narzekam.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: kamil3 »

sprawdż sobie CALVIN CLAIN CITY bardzo fajny ostatnio kupiłem pozdro :D
maniurek
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 29 marca 2019, 17:22

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: maniurek »

Super jest ten Samsung Galaxy Watch, zobacz sobie w bestcena.pl, na prawdę nowoczesny smartwach, teraz w modzie takie sprzęty aniżeli zwykły zegarek
Kuba479
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 5 kwietnia 2019, 14:56

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: Kuba479 »

Wszystko zależy od osoby. Jedni są zafascynowani nowinkami i smartwatch to jedyne co go może ucieszyć. A niektórzy czują trochę klasykę i dobry zegarek z koszulą się genialnie prezentuje. Albo jakiś sportowy klasyk. Może i nie patrzą która godzina ale jak ktoś lubi dobrze wyglądać docenia takie akcesoria.
waxxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2019, 11:57

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: waxxx »

A może zamiast zegarka np. smartband?
tryczek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 października 2020, 15:58

Re: Jaki zegarek na 18 urodziny?

Post autor: tryczek »

Ja także stawiałbym na smartwatcha.
ODPOWIEDZ