Golarka męska

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
ONA1994
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 19:49

Golarka męska

Post autor: ONA1994 »

Chce kupić chłopakowi na prezent golarkę tylko nie wiem jaka wybrać. Doradzicie coś ? Napiszcie jakich wy używacie i czy jesteście z nich zadowoleni. Proszę podać modele , linki :)
Awatar użytkownika
jurex
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 20:56

Re: Golarka męska

Post autor: jurex »

Polecam Philips Norelco ...... będzie napewno zadowolony (koszt nowej ok 400zł)
Załączniki
71ZfXqWBjRL._SL1500_.jpg
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Golarka męska

Post autor: JURT »

ONA1994 pisze:Chce kupić chłopakowi na prezent golarkę tylko nie wiem jaka wybrać. Doradzicie coś ? Napiszcie jakich wy używacie i czy jesteście z nich zadowoleni. Proszę podać modele , linki :)
Dowiedz się może czy chłopak w ogóle lubi się golić golarką elektryczną czy używa maszynki do golenia. Jeśli używa maszynki może nie polubić golarki.
lingmulf
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 5 lipca 2015, 21:32

Re: Golarka męska

Post autor: lingmulf »

Najłatwiej byłoby zapytać chłopaka o jego preferencję. Jeśli jednak chcesz zrobić mu niespodziankę, wybierz któryś z modeli marki Philips.
nutkaz
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 17 czerwca 2015, 22:19

Re: Golarka męska

Post autor: nutkaz »

Ostatnio swojemu mężowi kupiłam golarke Philipsa - jest bardzo zadowolony i mimo iż wcześniej miał z innej firmy - stwierdził że nie wymieni już tej :-)
arekmozer
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 20:04
Lokalizacja: Toruń

Re: Golarka męska

Post autor: arekmozer »

Po pierwsze, golarka z trzema głowicami jest do twardego zarostu. Po drugie, nie ma lepszego producenta golarek elektrycznych niż Philips.
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Golarka męska

Post autor: michalpodroznik »

Do twardego zarostu odradzam golarki elektryczne firmy Braun typu WaterFlex Wet&Dry. Zakupiłem takową za cenę prawie 500 zł. Do twardego zarostu nie nadaje się. Szkoda kasy.
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Golarka męska

Post autor: traper3 »

jurex pisze:Polecam Philips Norelco ...... będzie napewno zadowolony (koszt nowej ok 400zł)
Miałem tą maszynkę byłem bardzo z niej zadowolony, można było myć ją pod wodą służyła mi 6 lat, teraz mam remington model PR1250 też dobrze goli.
karolminek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 19 listopada 2014, 11:42

Re: Golarka męska

Post autor: karolminek »

Świetna maszynka, polecam.
marekdobrzynski123
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:10

Re: Golarka męska

Post autor: marekdobrzynski123 »

Ja polecam Philips Series 9000 S9711/31, moj tata ma z kolei Braun 7790 CC Series 7 i też jest niezła.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Golarka męska

Post autor: Jozin.1 »

cztery tygodniowo ? Co ty golisz- gwoździe ???? Kolejny durny i bezmyślny wklejacz linków.....
Awatar użytkownika
olek.kowal
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 10 listopada 2017, 15:21

Re: Golarka męska

Post autor: olek.kowal »

Używam maszynki Phillips OneBlade, tylko polecam kupić z ciut większym akumulatorkiem (czas działania 1h) oraz skrócony czas ładowania z 8 godzin do 4 godzin. Elektryczną nie podrażnia się skóry ;)
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Golarka męska

Post autor: michalpodroznik »

olek.kowal pisze:Używam maszynki Phillips OneBlade, tylko polecam kupić z ciut większym akumulatorkiem (czas działania 1h) oraz skrócony czas ładowania z 8 godzin do 4 godzin. Elektryczną nie podrażnia się skóry ;)

Taaak, a co się robi?
Awatar użytkownika
olek.kowal
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 10 listopada 2017, 15:21

Re: Golarka męska

Post autor: olek.kowal »

michalpodroznik pisze:
olek.kowal pisze:Używam maszynki Phillips OneBlade, tylko polecam kupić z ciut większym akumulatorkiem (czas działania 1h) oraz skrócony czas ładowania z 8 godzin do 4 godzin. Elektryczną nie podrażnia się skóry ;)
Taaak, a co się robi?
Z własnego doświadczenia wiem. Wcześniej jednorazówek używałem to na serio czerwona twarz :D tutaj jest git. Są i nakładki - 1 mm, 2mm, 3mm i 5 mm.
kuracjusz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 12:04

Re: Golarka męska

Post autor: kuracjusz »

Teraz ja coś powiem z doświadczenia. Generalnie najlepsze są jednorazówki :) Tylko te droższe oczywiście, minimum 3 ostrza :)
ODPOWIEDZ