Liga Światowa 2010

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Liga Światowa 2010

Post autor: carlo07 »

Od dwóch niespodziewanych porażek zaczęli nasi siatkarze swoje zmagania w LŚ. Wczoraj 1:3 a dzisiaj 0:3 z Niemcami. Można oczywiście tłumaczyć te porażki sporymi brakami kadrowymi ale mimo wszystko, Polacy w tych dwóch meczach nie pokazali nic szczególnego co może być zdziwieniem. Gdyby to była Brazylia, owszem te porażki bym mógł strawić ale z Niemcami? Wiem że najważniejsze są MŚ we wrześniu ale mimo wszystko w tej Lidze Światowej powinniśmy powalczyć.
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: edaa10 »

już na meczach towarzyskich z Francją widziałam że ta forma marnie wygląda. Castelani powiedział, że na każdy mecz będzie robił nowe roszady w składzie. Wczoraj główna wina za porażkę poszła na Łomacza, a dziś jak zastąpił go w drugim secie Żygadło to jeszcze gorzej. Możdżonek od dłuższego czasu stoi jak drewno, nie wiem czemu nie dał się Kłosowi rozegrać trochę. Grę naszych trzymał Ruciak i Jarosz . Mam nadzieję że jak dołączy Guma to trochę rozrusza sytuację na boisku..

Co do Niemców. Nie wyszli swoim najsilniejszym składem, kontuzje ma podstawowy rozgrywający. Grozer wczoraj mega, dziś słabiej ale myślę że w Resovi będzie się dobrze spisywał od przyszłego sezonu. Kromm, Schwarz klasa sama w sobie.

Teraz czas na Argentynę, trzeba być dobrej myśli.
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: edaa10 »

I koniec marzeń o finale Ligii Światowej... podwójne lanie od Kubańczyków w Łodzi. Ehh.. coraz mniej podoba mi się polityka Castellaniego. Nie za dużo tych przemeblowań w zespole? Nic dobrego z tego nie wychodzi. A szkoda.. wiem że MŚ dopiero we wrześniu, ale ten skład się sypie. Żygadło mówi o odejściu, bo nie ma nawet pozwolenia na to żeby trenować , Wlazły i Winiarski ciągle jakieś bule odczuwają i nie mogą utrzymać formy ... a wszyscy tylko mówią jak wspaniałych zmienników ma nasza reprezentacja , 2 silne drużyny by się z tego dało stworzyć.. Ja osobiście tego nie widzę.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: carlo07 »

Z Kubą nie zagrali Wlazły i Winiarski, zabrakło również Gacka. Widać że nie brali na serio tegorocznej LŚ, te mecze miały pewnie służyć jako trening przed MŚ i wyeliminowanie poszczególnych błędów. Myślę, że kadra powoli zacznie się układać i liczę na medal we wrześniu :ok: Dla pocieszenia kibiców mogliby chociaż wygrać 2 razy z Niemcami w Katowicach i bedzie git.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Pemek94 »

carlo07 pisze:Z Kubą nie zagrali Wlazły i Winiarski, zabrakło również Gacka. Widać że nie brali na serio tegorocznej LŚ, te mecze miały pewnie służyć jako trening przed MŚ i wyeliminowanie poszczególnych błędów. Myślę, że kadra powoli zacznie się układać i liczę na medal we wrześniu :ok: Dla pocieszenia kibiców mogliby chociaż wygrać 2 razy z Niemcami w Katowicach i bedzie git.
Jeśli powtórzy się sytuacja z tamtego roku to jestem za :) Co do składu to dużo tych przemeblowań, ale myślę jednak że wyjdzie to na dobre, akurat jeśli chodzi o libero to śmiem twierdzić, że Zatorski lepiej się zaprezentował niż Gacek w I meczu, aczkolwiek nie wiadomo jakby zagrał w tym II:P Jestem pełen optymizmu i myślę, że stać nas na pudło na MŚ ;)
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: edaa10 »

Jakby nie patrzeć, to nie jest mecz o "pietruchę". Z Niemcami jesteśmy też w grupie na MŚ , więc przewaga psychologiczna może mieć jakieś znaczenie.

o 20.00 kibicujemy :)
ODPOWIEDZ