PP,PL,LM czyli jednym słowem...- wszystko o siatkówce

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: PP,PL,LM czyli jednym słowem...- wszystko o siatkówce

Post autor: Pemek94 »

Myślałem, że Delecta powalczy a tu niespodzianka, co do Lambournea(?) to moim zdaniem niepotrzebny transfer bo nie gra już jak za swoich najlepszych czasów, płacą mu po prostu za markę, którą sobie wyrobił. Lepiej by było postawić na swojego a nie płacić jakiemuś Amerykaninowi : /
kibicjks

Re: PP,PL,LM czyli jednym słowem...- wszystko o siatkówce

Post autor: kibicjks »

Dzisiaj oglądałem spotkanie Resovia - Skra gdzie górą byli siatkarze z Bełchatowa :kwasny: Pierwszy i drugi set zdecydowanie dla Skry, gdzie w pierwszym Resovia uległa do 15 bo grała słabo, drugi set identyczny co pierwszy tylko Resovia zdobywa 1 pkt więcej :orany: Trzeci set bardzo wyrównany gdzie Skara wygrywa 29 - 27, ale tylko dzięki świetnie grającemu Wlazłemu, który ostatecznie został najlepszym graczem meczu!
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: PP,PL,LM czyli jednym słowem...- wszystko o siatkówce

Post autor: Pemek94 »

Hehe pierwsze 2 sety ewidentna niemoc Resovii w ataku co wynikało ze słabego przyjęcia ale także ze złej taktyki rozegrania jaką przyjął zespół. Nie grali środkiem bo bali się Możdżonka i Plińskiego a rozrzucali każdy atak na skrzydła i to wyglądało mniej więcej tak: lewe, prawe, lewe, prawe. Bardzo szybko Skra odczytała taktyke Sovii i Oivanen wraz z Wiką odbijali się od bloku. Drugi set to lekka poprawa przyjęcia ale dalsza niemoc w ataku, pojawiły się próby grania środkiem ale bardzo czytelne, zakończone punktowymi blokami Skry. Trzeci set to już inna bajka, schodzi Wika pojawia się Gierczyński, który świetnie przyjmuje zagrywkę i ładnie omija i obija blok Skry, Redwitz zmienia taktykę rozegrania i zaczyna tańczyć z blokiem Skry na siatce co się objawia prowadzeniem Sovii aż do samej końcówki, gdzie Skrze dopisało sczęście. Wlazły doprowadził do remisu swoją zagrywką, później gdy Sovia znowu wyszła na prowadzenie to na zagrywce stanął Pliński, który zdobył jedyny swój punkt z zagrywki w tym meczu... Co tu dużo mówić, Resovia odnalazła się dopiero w 3 secie, Skra miała dużo szczęścia w końcówce. Myślę, że warto podkreślić atmosferę jaka panowała na Podpromiu, świetna zabawa i doping z obu stron, ale te flagi i zaangażowanie się całej hali w śpiew i doping to coś niebywałego nawet w Polsce. :ok:
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: PP,PL,LM czyli jednym słowem...- wszystko o siatkówce

Post autor: edaa10 »

trochę mnie nie było i widzę że temat się rozkręca :) na meczu Resovi ze Skrą byłam. Atmosfera na Podpromiu super, ale to co się działo "wewnątrz" to masakra... ludzie stali kilka godzin w kolejce z nadzieją że kupią bilet na 3 godz przed meczem (zawsze jeden sektor, chyba N2 był przeznaczony na to ) a tu okazuje się że ten sektor został przeznaczony dla grup zorganizowanych typu szkoły itp. Nigdzie wcześniej nie pojawiła się informacja o tym, a z tego co słyszałam to było kilka osób z Warszawy i Piotrkowa. Spora garstka kibiców udała się do zarządu klubu, sama poszłam z ciekawości. Gorąco było , ale z tego co wczoraj zobaczyłam na stronie to warto było. :)
http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzen ... romie.html

mam nadzieję że Resovia obroni pierwsze miejsce w grupie, przynajmniej tego jednego seta niech wygra to wystarczy :) za Skrę i Jastrzębie też 3mam kciuki :ok:
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: PP,PL,LM czyli jednym słowem...- wszystko o siatkówce

Post autor: edaa10 »

Resovia- Jastrzębski Węgiel. Taki finał chciałam zobaczyć. Jastrzębie bardzo dobrze wczoraj czytało grę Zaksy, mam nadzieję że Redwitz tak poprowadzi grę, że nie przyjdzie im to dzisiaj z taką łatwością :)
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: PP,PL,LM czyli jednym słowem...- wszystko o siatkówce

Post autor: edaa10 »

A może by tak coś o siatkówce porozmawiać, biorąc pod uwagę że do detronizacji wielkiej Skry brakuje już tylko kropki nad i. Znając rzeszowskich kibiców to zgotują trutniom niezłe piekiełko na Podpromiu :hyhy: widać Resovia z Kowalem to całkiem inny zespół niż z Travicą. W końcu mamy zagrywkę ;) najbardziej to się bałam formy Lotmana, ale po meczach w Bełchatowie jestem spokojniejsza :) jaki wynik obstawiacie na sobotę?
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: PP,PL,LM czyli jednym słowem...- wszystko o siatkówce

Post autor: Diego Forlan »

Kibice z Jasełka z flagą w Sofii na meczu Ligi Światowej Polska -Brazylia :) . Tak się bawi tak się bawi JASEŁKO! :cool:
ODPOWIEDZ