Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: baflo »

Grzegorz Schabiński buduje kapliczkę na stoku narciarskim i zbiera datki na mandaty od sanepidu. Tak walczy z lockdownem [ZDJĘCIA]
Załączniki
1.jpg
600060c85d422_o,size,933x0,q,70,h,b01dcb.jpg
600060c76a0bc_o,size,933x0,q,70,h,35cee5.jpg
600060ae46c9b_o,size,933x0,q,70,h,55e045.jpg
600060ad49a17_o,size,933x0,q,70,h,89f596.jpg
600060ac2bf2d_o,size,933x0,q,70,h,b3a17d.jpg
600060ab2850a_o,size,933x0,q,70,h,d4dcb6.jpg
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

Wielki Polak, wielki bohater, lokalny patriota, oddany katolik !!!
Widać nie tylko znakomity kustosz lokalnych smaków i propagator dobrej kuchni, ale również oddany społecznik i działacz opozycyjnego podziemia.
Życzyłbym sobie jak najwięcej takich mieszkańców w moim mieście, którzy w czasach gdzie zdecydowanie nie można milczeć i trzeba cos robić, to coś mówią i coś robią.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Jadłeś kiedyś u niego ?
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: ragnar »

Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 10:30 Wielki Polak, wielki bohater, lokalny patriota, oddany katolik !!!
Widać nie tylko znakomity kustosz lokalnych smaków i propagator dobrej kuchni, ale również oddany społecznik i działacz opozycyjnego podziemia.
Życzyłbym sobie jak najwięcej takich mieszkańców w moim mieście, którzy w czasach gdzie zdecydowanie nie można milczeć i trzeba cos robić, to coś mówią i coś robią.
hahaha pisze to cebularz,który w innym wątku chwali się że wyjechał na zmywak na 10 lat. Zamiast wiać z Polski trzeba było działać dla Jasła, dla Polski.
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 10:42 Jadłeś kiedyś u niego ?
Oczywiście.
Za mną setki dancingów i imprez okolicznościowych w " U Schabińskiej".
Znakomita kuchnia, perfekcyjnie przyrządzone i doprawione dania, zawsze świeże i najlepsze jakościowo składniki i produkty od lokalnych hodowców oraz obsługa na najwyższym poziomie.
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

ragnar pisze: 15 stycznia 2021, 10:44
Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 10:30 Wielki Polak, wielki bohater, lokalny patriota, oddany katolik !!!
Widać nie tylko znakomity kustosz lokalnych smaków i propagator dobrej kuchni, ale również oddany społecznik i działacz opozycyjnego podziemia.
Życzyłbym sobie jak najwięcej takich mieszkańców w moim mieście, którzy w czasach gdzie zdecydowanie nie można milczeć i trzeba cos robić, to coś mówią i coś robią.
hahaha pisze to cebularz,który w innym wątku chwali się że wyjechał na zmywak na 10 lat. Zamiast wiać z Polski trzeba było działać dla Jasła, dla Polski.
Ja nie wyjeżdżałem na żaden zmywak na 10 lat, a za granicą byłem tylko na zakupach, w odwiedziny i na wczasach, ale nigdy nie mieszkać na dłużej.
Ja nawet rogala na śniadanie jem dla Polski.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Włos »

Proponuje aby zaraz po skończeniu tego karmika - o przepraszam kapliczki.

Na górze Schabińskiego dokonał się cud i zapłonie krzak.

To będzie Krzew gorejący na górze Schaba-Lokalny Synaj.

Wtedy Grzegorz Schabiński wchodząc na boso pod górę Schaba, niczym Mojżesz będzie miał dalsze wizje i objawienia jak lud okoliczny jeszcze ogolić z resztek oszczędności.

Historii cd nastąpi
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 10:47
Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 10:42 Jadłeś kiedyś u niego ?
Oczywiście.
Za mną setki dancingów i imprez okolicznościowych w " U Schabińskiej".
Znakomita kuchnia, perfekcyjnie przyrządzone i doprawione dania, zawsze świeże i najlepsze jakościowo składniki i produkty od lokalnych hodowców oraz obsługa na najwyższym poziomie.
No i chyba wszystko już jasne, panie "smakoszu".....
Dziękuję, dobranoc.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

baflo pisze: 15 stycznia 2021, 08:57 Grzegorz Schabiński buduje kapliczkę na stoku narciarskim i zbiera datki na mandaty od sanepidu. Tak walczy z lockdownem [ZDJĘCIA]
Rozumiem, że kolejny krok to wyświęcenie Ojca Grzegorza ?
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 12:38
Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 10:47
Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 10:42 Jadłeś kiedyś u niego ?
Oczywiście.
Za mną setki dancingów i imprez okolicznościowych w " U Schabińskiej".
Znakomita kuchnia, perfekcyjnie przyrządzone i doprawione dania, zawsze świeże i najlepsze jakościowo składniki i produkty od lokalnych hodowców oraz obsługa na najwyższym poziomie.
No i chyba wszystko już jasne, panie "smakoszu".....
Dziękuję, dobranoc.
uj komu do tego gdzie i co jadam!!!
uj ci do tego co uważam za wykwintny smak!!!
napisałem że byłem i jest super i uj ci do tego!!!
Żartuje.....
[...] tam jasne, to była taka ironia.
Jadłem w kuchniach i knajpach całego Świata, od najlepszej pizzeri na świecie we Włoszech, czyli "Pepe in Grani", Mirazur we Francji, restauracji Noma, Sushi u Jiro, steki z wołowiny Kobe w Japonii, po pieczoną tarantullę w cukrze w Kambodży i świnki morskie pod Machu Picchu, ale Grzesiek i jego przybytek, to zdecydowanie TOP 3 najgorszych miejsc w jakich jadłem.
Zacząłem ironicznie żeby nie urazić znowu jasielskich smakoszy i być może lokalnej mekki dobrych smaków.
Grzesiek i jego knajpa, to prawdziwa tragedia dla talerzy mieszkańców.
Z pełną stanowczością stwierdzam, że ten człowiek powinien być odsunięty od wszystkich kulinarnych aktywności, bo nie ma w nim uczciwości, pasji i przede wszystkim wiedzy.
Pisałem nawet na ten temat do Gesslerowej, czy ma świadomość co poleca w swoich przewodnikach i to aktualnych wydaniach, czy może już się od tego odcina, opisałem dokładnie co i kiedy spożyłem, co nie pasuje, co jest źle, ale odpisał mi jakiś bot, że owszem, nadal ją poleca.
Przeżyłem mini depresję w związku z tym, przecież możesz uczciwie pracować, nie oszukiwać na talerzu, a ludzie nie wiedzą co jedzą i uwierzą celebrycie, który im powie, że kupa którą jedli jest fajna i smaczna.
Podczas pisania tego posta stwierdzam, że wyklarowało mi się, że to jednak najgorsza knajpa na Świecie w jakiej jadłem, wliczając w to przydrożne mini bary z pieczonymi kiełbasami i budy z zapiekankami.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Czy Ty przypadkiem nie cierpisz na dwubiegunówkę ??? Pytanie jak najbardziej poważne...
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 13:19 Czy Ty przypadkiem nie cierpisz na dwubiegunówkę ??? Pytanie jak najbardziej poważne...
Nie śmiem ci mówić, że coś musisz, ale fajnie by było jakbyś uargumentował jakoś swoje zarzuty, pytania lub przypuszczenia, ale wiem, że jest piątek, robisz pewnie szmal i trzy pensje Kronospanu na weekend i możesz nie mieć czasu, ale rzucanie na kogoś takich przypuszczeń jest nieeleganckie, a jak wiadomo jesteś gentlemanem.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Włos »

Nawet jakby tam postawił Cerkiew, Meczet lub Bazylikę na to podłe jedzenie które serwuje nigdy nie przyjadę i każdemu odradzę aby szanował jednak swój żołądek.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: dragoness »

Zacznijmy od tego, że: primo, nikogo nie zmusza, żeby tam przyjechał, secundo, nie zmusza, żeby tam jadł, jak już przyjedzie. Osobiście podziwiam inwencję twórczą i umiejętność autopromocji. I tyle.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 13:25
Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 13:19 Czy Ty przypadkiem nie cierpisz na dwubiegunówkę ??? Pytanie jak najbardziej poważne...
Nie śmiem ci mówić, że coś musisz, ale fajnie by było jakbyś uargumentował jakoś swoje zarzuty, pytania lub przypuszczenia, ale wiem, że jest piątek, robisz pewnie szmal i trzy pensje Kronospanu na weekend i możesz nie mieć czasu, ale rzucanie na kogoś takich przypuszczeń jest nieeleganckie, a jak wiadomo jesteś gentlemanem.
Tak z czystej troski spytałem, widząc Twoje wpisy.....

p.s.
3 pensje z Kronospanu to w weekend się robi zazwyczaj....czasem 4 :)
ODPOWIEDZ