Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Nie żebym był złosliwy, go Grzesiek raczej nie jest moim faworytem, ale czy ta "kapliczka" nie obraża uczuć religijnych Katolików ? Coś jak McD który zwie się restauracją....
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Mosznicki »

O to samo już kiedyś zapytałem. Jeśli chodzi o wartości, to najważniejsze są ostatecznie te pieniężne. I jak ładnie pachną!
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 15:51
Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 13:25
Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 13:19 Czy Ty przypadkiem nie cierpisz na dwubiegunówkę ??? Pytanie jak najbardziej poważne...
Nie śmiem ci mówić, że coś musisz, ale fajnie by było jakbyś uargumentował jakoś swoje zarzuty, pytania lub przypuszczenia, ale wiem, że jest piątek, robisz pewnie szmal i trzy pensje Kronospanu na weekend i możesz nie mieć czasu, ale rzucanie na kogoś takich przypuszczeń jest nieeleganckie, a jak wiadomo jesteś gentlemanem.
Tak z czystej troski spytałem, widząc Twoje wpisy.....

p.s.
3 pensje z Kronospanu to w weekend się robi zazwyczaj....czasem 4 :)
A to ślicznie dziękuję. Nie, wszystko jest ok, aczkolwiek mam jakieś umysłowe ADHD i przesadzam z ironią lubię też dziennikarski styl gonzo w stylu Huntera S Thompsona i podświadomie imituje ten styl.
4 pensje z Kronospanu..... i to pensje spawacza.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Raczej zwykłego taśmociąga..... :((( Spawacz to ekstraklasa, przynajmniej ten z którego ja korzystam
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 15:53 Nie żebym był złosliwy, go Grzesiek raczej nie jest moim faworytem, ale czy ta "kapliczka" nie obraża uczuć religijnych Katolików ? Coś jak McD który zwie się restauracją....
Prawdziwi katolicy tacy jak ja nie mogą być obrażeni takimi akcjami jak te Grześka, abstrahując nawet od jego wiadomych intencji.
Prawdziwa wiara, to uczucie zbyt silne i osobiste żeby tęczowa flaga na pomniku Jezusa, czy kapliczka, którą zbił Grzesiek żeby cynicznie obejść przepisy były ją w stanie obrazić natomiast znając jasielskich dewotów i ich poszukiwania duchowości w pomnikach, obrazach etc będzie inba, wisi ona w powietrzu.
Jest to oczywiście czas drobnych kombinatorów, oni będą rozkwitać, a Grzesiek dobrze się czuje w takiej roli jak zapewne wiecie.
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 16:04 Raczej zwykłego taśmociąga..... :((( Spawacz to ekstraklasa, przynajmniej ten z którego ja korzystam
Kiedyś zapytalem spawacza z Nowego Stylu ile zarabia, a on mówi, że trzy z hakiem.
Pytam go więc czemu nie wyjedzie do Niemiec lub Skandynawii robić mniej, a za pensję x6, że dam mu nawet namiar, jeszcze nie odpowiedział, jeszcze nie przeskoczył tej mentalnej bariery w swojej głowie.
Taka anegdotka.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Mosznicki »

Tyle że ta „kapliczka” to hipokryzja, jeśli w innych okolicznościach np. tęcza - i to wcale nie dla hecy czy finansowego przetrwania - już by ludzi obrażała. Nagle rzeczywistość mówi „sprawdzam” i niektórzy nie zdają tego testu.

Co do spawacza- może to mentalna granica, a może coś zupełnie innego. Pytanie, dlaczego pracodawca nie płaci lepiej? Mentalna granica?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 16:11
Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 16:04 Raczej zwykłego taśmociąga..... :((( Spawacz to ekstraklasa, przynajmniej ten z którego ja korzystam
Kiedyś zapytalem spawacza z Nowego Stylu ile zarabia, a on mówi, że trzy z hakiem.
Pytam go więc czemu nie wyjedzie do Niemiec lub Skandynawii robić mniej, a za pensję x6, że dam mu nawet namiar, jeszcze nie odpowiedział, jeszcze nie przeskoczył tej mentalnej bariery w swojej głowie.
Taka anegdotka.
To "mój" spawacz, jak go chcą zatrudnić to rozmowę zaczyna do 8 tysi na rączkę.... Poważnie, obecnie już chyba 4 raz zmienił robotę i przekroczył już 10 tysi... Robi przy gazociągach... Nierdzewkę to tak spawa, że nie można się napatrzeć, cudo....aż żal szlifować :)

A ten twój nie powiedział Ci przypadkiem: "Ja już tu tyle lat robię..... " ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: dragoness »

Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 16:07
Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 15:53 Nie żebym był złosliwy, go Grzesiek raczej nie jest moim faworytem, ale czy ta "kapliczka" nie obraża uczuć religijnych Katolików ? Coś jak McD który zwie się restauracją....
Prawdziwi katolicy tacy jak ja nie mogą być obrażeni takimi akcjami jak te Grześka, abstrahując nawet od jego wiadomych intencji.
Prawdziwa wiara, to uczucie zbyt silne i osobiste żeby tęczowa flaga na pomniku Jezusa, czy kapliczka, którą zbił Grzesiek żeby cynicznie obejść przepisy były ją w stanie obrazić natomiast znając jasielskich dewotów i ich poszukiwania duchowości w pomnikach, obrazach etc będzie inba, wisi ona w powietrzu.
Jest to oczywiście czas drobnych kombinatorów, oni będą rozkwitać, a Grzesiek dobrze się czuje w takiej roli jak zapewne wiecie.
Kocham pana, panie NBL. Ze łba, trzaśniętego piorunem, mi pan to wyjął.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Uważam,że poszedł na łatwiznę i może się na tym przejechać... A wystarczyłoby zarejestrować jakiś związek wyznaniowy, który np czci śnieg w Chyrowej i po sprawie....I jeszcze całkiem na legalu mógłby zostać MC tego przedsięwzięcia...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: dragoness »

Ludzie są jednak bezinteresownie zawistni. To potworne...
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Natural Born Leader »

Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 16:21
Natural Born Leader pisze: 15 stycznia 2021, 16:11
Jozin.1 pisze: 15 stycznia 2021, 16:04 Raczej zwykłego taśmociąga..... :((( Spawacz to ekstraklasa, przynajmniej ten z którego ja korzystam
Kiedyś zapytalem spawacza z Nowego Stylu ile zarabia, a on mówi, że trzy z hakiem.
Pytam go więc czemu nie wyjedzie do Niemiec lub Skandynawii robić mniej, a za pensję x6, że dam mu nawet namiar, jeszcze nie odpowiedział, jeszcze nie przeskoczył tej mentalnej bariery w swojej głowie.
Taka anegdotka.
To "mój" spawacz, jak go chcą zatrudnić to rozmowę zaczyna do 8 tysi na rączkę.... Poważnie, obecnie już chyba 4 raz zmienił robotę i przekroczył już 10 tysi... Robi przy gazociągach... Nierdzewkę to tak spawa, że nie można się napatrzeć, cudo....aż żal szlifować :)

A ten twój nie powiedział Ci przypadkiem: "Ja już tu tyle lat robię..... " ?
Mówił, mówił coś w tym stylu: " Gdzie ja teraz....tyle lat już tu jestem....co będę szukał"
Chciałem mu wejść na dach psychiki, zrobić bałagan, zniszczyć jego poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości, zmienić mu perspektywę i powiedzieć, że w skoku na bangi skok jest najtrudniejszy, a potem se już lecisz.
Niestety zaraz na początku zrobiło mi się go szkoda.
Szkoda.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Daremne żale, próżny trud - przerobiłem takich setki.....Narzekają jak im źle ale jak na horyzoncie pojawia się perspektywa zmian na lepsze to spier...ją z powrotem do budy...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: asterka »

pojechał po bandzie z tym wyciągiem do wiary ! takie rzeczy nie na podkarpaciu kolego.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: luc_ponownie »

Dragoness pisze:Zacznijmy od tego, że: primo, nikogo nie zmusza, żeby tam przyjechał, secundo, nie zmusza, żeby tam jadł, jak już przyjedzie. Osobiście podziwiam inwencję twórczą i umiejętność autopromocji. I tyle.
Ano dokładnie...
asterka pisze:pojechał po bandzie z tym wyciągiem do wiary ! takie rzeczy nie na podkarpaciu kolego.
Natural Born Leader pisze:Jest to oczywiście czas drobnych kombinatorów, oni będą rozkwitać, a Grzesiek dobrze się czuje w takiej roli jak zapewne wiecie.
Ale czego innego spodziewać się po takim kombinatorze jak Schabiński ? Co z tego będzie ? No trzeba poczekać, jakiś popcorn nastawić i patrzeć co z tego będzie.
Mosznicki pisze:I jak ładnie pachną!
Mosznicki - nie śmierdzą w każdym razie.Nigdy nie śmierdzą. Możesz sobie być komuszkiem i wkurzającym typkiem jakich mało ale sam powiedz:
lepiej mieć 100 złotych albo lepiej 1000 złotych, czy nie mieć ? No właśnie... Każdy orze jak może a nawet księdzu obecnie manna z nieba nie spadnie więc co w tym dziwnego ?

W Czeluśnicy ktoś z rodziny Pawlusiów (nie wiem czy Michał Pawluś to jakaś bliższa czy dalsza rodzina TEGO Pawlusia czy nie) próbuje zakładać nowego Facebooka/Naszą Klasę to i Schabiński może co nieco pokombinoować no co...

Jak przyjdzie co do czego to najwyżej pan Janu... tzn. Grzegorz Schabiński będzie musiał zapłacić po prostu tantiem... - tzn. za pokropek i tyle :rotfl:
ODPOWIEDZ