Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Mosznicki »

Tylko nie udawajmy, że bronimy jakichś wartości poza tak naprawdę pieniężnymi. Czytaj najpierw zanim cokolwiek napiszesz. I zamiast się wkurzać na moje posty, popracuj nad swoją kondycja ludzką.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: luc_ponownie »

Tylko nie udawajmy, że bronimy jakichś wartości poza tak naprawdę pieniężnymi
A to ktoś zabroni się ludziom pod tą kapliczką pomodlić ? Zresztą to jest nieco zabawne,że świętym oburzeniem pałasz akurat ty.

W przeciwieństwie do takiego LGBT to nie zauważyłem,żeby Schabiński walczył z Kościołem, jestem też pewien że lokalni księża będą to coś tolerować pod warunkiem oczywiście,że zostanie to jak trzeba poświęcone za co łaska ale nie mniej niż stówę + jakiś karnet (jak z fakturą to będzie drożej ;) ). No nie ma się co oburzać, oburzać to się można i należy na "pustelnika" czy na to jak umundurowany ksiądz jedzie do flamingo/palmy/jakkolwiek zwą ten przybytek.

A kondycyjnie to fakt mógłbym poćwiczyć tylko w maseczce kiepsko się biega. No i patrzę na to co się dzieje w stanach czy jest ta burza prognozowana przez Kju czy jej nie ma. W sumie zawał u jednego Rotszylda to może świadczyć,że może coś może jest ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Mosznicki »

A mówiłem, żebyś przeczytał... Oburzają mnie hipokryzja i podwójne standardy.

LGBT nie walczy z kościołem. Nie jako takim.

Schabinski nie musi walczyć z kościołem, żeby zrobić coś, co może zostać uznane za „obrazę uczuć...”. Tyle że nagle, mino cynizmu, często pewnie nie zostanie (wręcz mu przyklasną), bo nie chodzi o np. tęcze, która z definicji miałaby obrażać.

Kondycji fizycznej to Ty pewnie w ogóle nie masz. Została Ci ludzka. Ratuj choć ją.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: luc_ponownie »

Oburzają mnie hipokryzja i podwójne standardy.
To w takim razie pora albo dorosnąć albo po koronie wyjechać z Polandii. Mnie kiedyś też oburzały jak byłem młodszy,niestety "taki mamy klimat".
Ponieważ w tym kraju "dowcip":
Pewna kobieta przyszła do księdza i poprosiła o ochrzczenie jej kota. Ksiądz na to:
- JAK TO OCHRZCIĆ KOTA?! Kota nie można ochrzcić.
- Ale proszę księdza, on nikomu nigdy nic nie zrobił. To jest bardzo dobry kot.
- Kategorycznie nie.
- Ale ja dobrze zapłacę.
- ile?
- 15 tysięcy.
Ksiądz się skusił i ochrzcił kota, jednak miał wyrzuty sumienia. Pojechał do biskupa się wyspowiadać. Mówi mu, że ochrzcił kota.
- JAK TO?! CO TY DO JASNEJ CHOLERY ZROBIŁEŚ? KOT TO NIE JEST CZŁOWIEK, NIE MOŻNA GO CHRZCIĆ!!!
- Ale właścicielka dobrze zapłaciła!
- Ile?
- 15 tysięcy.
Biskup poklepał księdza po ramieniu i powiedział:
- Proszę przygotowywać kota do bierzmowania.
to nie jest do końca dowcip... "taki mamy klimat", no "taki mamy klimat"...
LGBT nie walczy z kościołem. Nie jako takim.
Śmiem twierdzić,że jednak księża i nie tylko mają nieco inne zdanie na ten temat,a w świetle powiązań tego ruchu z marksistowską antykościelną lewicą...
Ale po co się kłócić po raz 2137...
żeby zrobić coś, co może zostać uznane za „obrazę uczuć...”
Ręczę ci,że żadne uczucia nie będą obrażone jak tylko zostanie uiszczone "co łaska". Te babcie i nie tylko które by protestowały ksiądz wtedy przekona.
O ile nie wojować z doktryną kościoła i nie odwalić czegoś grubego to nawet ateista "jak posmaruje na zielono" dostać może ślub kościelny. Kto wie,może nawet jacyś geje jak by sypnęli milionami albo miliardami i utrzymali sprawę w tajemnicy dostali by ten ślub kościelny.Kto wie...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Mosznicki »

No dziś to jeszcze dodatkowy powód, by być np. w Izraelu, dokąd tak chciałbyś mnie wysłać i na wysyłaniu się kończy.

Tu chodzi o reakcje tzw. zwykłych ludzi, a nie skorumpowany kler. Gdyby LGBT zrobili podobny numer, żeby otworzyć w pandemii np. knajpę, to nagle poklasku by nie było. A gdy chodzi o włączenie LGBT do wspólnoty, to jest „obraza”.

Tak, zwłaszcza „Wiara i Tęcza” walczy z kościołem... Stosujesz masakryczne uproszczenia.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: asterka »

piłka powinna być prosta - za takie głupie cwaniakowanie ,tego czy innego ,zabrać dofinansowanie z tarczy i proste .
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: baflo »

asterka pisze: 16 stycznia 2021, 19:52 piłka powinna być prosta - za takie głupie cwaniakowanie ,tego czy innego ,zabrać dofinansowanie z tarczy i proste .
Jak możesz Komentować coś czego nie rozumiesz? Tarcze to fikcja, wystarczy popatrzeć na artystów, czy firmy które mimo tarczy zbankrutowały. Kolejna sprawa co ekspert to inna wypowiedź jedni mówią ze to straszny śmiertelny wirus inni, że to nowa grypa. Państwo stworzyło fikcyjną pomoc medyczną, finansową, a sami do swoich obostrzeń się nie stosują. To wystarczający powód żeby otwierać kapliczki, kościoły potwora spaghetti i inne kreatywne opcje. Jeśli jedzą w sejmowej knajpie, jeżdżą na wycieczki, na nartach. To koniec z robienia z ludzi idiotów, teraz ludzie zrobią idiotów z nich.

Oni są po to, żeby nas chronić, ale kto ochroni nas przed nimi ?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

Było na nich nie głosować.....
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: asterka »

baflo pisze: 17 stycznia 2021, 11:02
asterka pisze: 16 stycznia 2021, 19:52 piłka powinna być prosta - za takie głupie cwaniakowanie ,tego czy innego ,zabrać dofinansowanie z tarczy i proste .
Jak możesz Komentować coś czego nie rozumiesz? Tarcze to fikcja, wystarczy popatrzeć na artystów, czy firmy które mimo tarczy zbankrutowały. Kolejna sprawa co ekspert to inna wypowiedź jedni mówią ze to straszny śmiertelny wirus inni, że to nowa grypa. Państwo stworzyło fikcyjną pomoc medyczną, finansową, a sami do swoich obostrzeń się nie stosują. To wystarczający powód żeby otwierać kapliczki, kościoły potwora spaghetti i inne kreatywne opcje. Jeśli jedzą w sejmowej knajpie, jeżdżą na wycieczki, na nartach. To koniec z robienia z ludzi idiotów, teraz ludzie zrobią idiotów z nich.

Oni są po to, żeby nas chronić, ale kto ochroni nas przed nimi ?
znalazł się mędrzec ,co wszystkie rozumy zjadł. Firmy biorą dotacje na ograniczenie produkcji,pracownik dostaje 80% wynagrodzenia przez 2-3 miesiące, a firma nie ogranicza wcale produkcji . Nie mówie teraz o restauracjach itp.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: asterka »

Jozin.1 pisze: 17 stycznia 2021, 11:49 Było na nich nie głosować.....
następne wybory , oddam głos na Ciebie....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

asterka pisze: 17 stycznia 2021, 12:34
Jozin.1 pisze: 17 stycznia 2021, 11:49 Było na nich nie głosować.....
następne wybory , oddam głos na Ciebie....
Ani mi się waż - nie życzę sobie mieć cokolwiek wspólnego z elementem twego pokroju.....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Jozin.1 »

asterka pisze: 17 stycznia 2021, 12:32
baflo pisze: 17 stycznia 2021, 11:02
asterka pisze: 16 stycznia 2021, 19:52 piłka powinna być prosta - za takie głupie cwaniakowanie ,tego czy innego ,zabrać dofinansowanie z tarczy i proste .
Jak możesz Komentować coś czego nie rozumiesz? Tarcze to fikcja, wystarczy popatrzeć na artystów, czy firmy które mimo tarczy zbankrutowały. Kolejna sprawa co ekspert to inna wypowiedź jedni mówią ze to straszny śmiertelny wirus inni, że to nowa grypa. Państwo stworzyło fikcyjną pomoc medyczną, finansową, a sami do swoich obostrzeń się nie stosują. To wystarczający powód żeby otwierać kapliczki, kościoły potwora spaghetti i inne kreatywne opcje. Jeśli jedzą w sejmowej knajpie, jeżdżą na wycieczki, na nartach. To koniec z robienia z ludzi idiotów, teraz ludzie zrobią idiotów z nich.

Oni są po to, żeby nas chronić, ale kto ochroni nas przed nimi ?
znalazł się mędrzec ,co wszystkie rozumy zjadł. Firmy biorą dotacje na ograniczenie produkcji,pracownik dostaje 80% wynagrodzenia przez 2-3 miesiące, a firma nie ogranicza wcale produkcji . Nie mówie teraz o restauracjach itp.
Ty jesteś jednak durniejszy od ciecia z łososbnicy....
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: krzysztof1 »

Większego durnia niż Jozin nie znajdzie w całym powiecie, ten d.e.b.i.l żyje w przekonaniu, że gdyby rządzili jego idole z platformy to żadnych obostrzeń by nie było.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 17 stycznia 2021, 13:01 Większego durnia niż Jozin nie znajdzie w całym powiecie, ten d.e.b.i.l żyje w przekonaniu, że gdyby rządzili jego idole z platformy to żadnych obostrzeń by nie było.
Dlaczego się tak kompromitujesz, wiedząc że nie o to chodzi?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kapliczka na stoku narciarskim Chyrowa-SKI

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 17 stycznia 2021, 13:01 Większego durnia niż Jozin nie znajdzie w całym powiecie, ten d.e.b.i.l żyje w przekonaniu, że gdyby rządzili jego idole z platformy to żadnych obostrzeń by nie było.
Nie żadnych, tylko tak bezsensownych. Najmniejsze ryzyko zarażenia jest na wolnym powietrzu.
ODPOWIEDZ