Parking Osobnica

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Parking Osobnica

Post autor: buno1 »

Witam, czy wiecie pod kogo podlega parking w Osobnicy koło kościoła? Chodzi mi ten od strony straży. Mam wrażenie że jego część chyba jest tego malarza co mieszka nieopodal. Zawłaszczenie, brak miejsca koło domu.... Robi się tam szrotownia :) , chyba że to jest wspolny parking dla wszystkich mechaników z okolicy :rotfl:
Awatar użytkownika
Dafnia_008
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 grudnia 2020, 09:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Parking Osobnica

Post autor: Dafnia_008 »

Dawno tam nie byłam. Jak sytuacja wygląda obecnie?
sanitsox2
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 marca 2021, 09:45

Re: Parking Osobnica

Post autor: sanitsox2 »

Mogę potwierdzić, coraz gorsza sytuacja niestety
Arekoli
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 marca 2021, 17:27

Re: Parking Osobnica

Post autor: Arekoli »

Parking w Osobnicy wygląda jak wysypisko śmieci. Pełno porozbijanych butelek, ale podobnie jest w rowach wzdłuż głównej drogi. Widać to zwłaszcza teraz po zimie. Mnóstwo śmieci i z każdym dniem pojawiają się nowe. Czy w innych miejscowościach wygląda to podobnie? Aż trudno mi uwierzyć, że jesteśmy takimi śmieciarzami :zalamany:
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: Parking Osobnica

Post autor: 8003 »

wszędzie tak jest i nie robią tego młodzież tylko dorośli,
Arekoli
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 marca 2021, 17:27

Re: Parking Osobnica

Post autor: Arekoli »

Ja bym stwierdził, że nie tylko młodzież, a często to ona jest głównie obwiniana. Oczywiście również ma w tym udział, ale śmiecą wszyscy od dzieci po dorosłych i nie ma tu co obwiniać jedynie młodych jak to niektórzy mają w zwyczaju. Dziwię się tylko, bo dbanie o wygląd naszych miejscowości to taki lokalny patriotyzm, a ponoć my Polacy jesteśmy patriotami. To taka ironia trochę, bo z jednej strony koszulki z motywami historycznymi, dumne śpiewanie hymnu, marsze z flagami itp., a z drugiej strony sr*my do własnego gniazda :/
ODPOWIEDZ