Brak wody w Gminie Tarnowiec

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Olusiaqq3
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 18:48

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: Olusiaqq3 »

Mieszkam w tej gminie już 2 lata i problemy z wodą zawsze były, jednak od maja 2018 problem się nasila. Wizyty w gminie nie pomagają, wszyscy rozkładają ręce, a rachunki za wodę przychodzą coraz wyższe...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: ajaks1 »

T135 pisze:Mylisz się. Susza jest od wielu miesięcy w całej Polsce i w bardzo wielu gminach a nawet i miastach wody brakuje. Także w gm. Jasło w wielu miejscach jest problem z wodą. Problem z wodą się nasila i niestety tak będzie nadal.
https://www.newsweek.pl/biznes/gospodar ... da/p1dxv5z

Jeśli tylko jest możliwość to warto studnie wykopać, fakt że trochę kosztuje ale to niestety na chwilę obecną najlepszy sposób.

W gm. Tarnowiec Pan Wójt i tak bardzo dużo zdziałał dobrego za tą jedną kadencję. Gmina Tarnowiec jest najszybciej rozwijająca się gminą w całym powiecie.
Ludzie, którzy obwiniają wójta za to, że w ciągu jednej kadencji nie wybudował kanalizacji, wodociągów w 17 miejscowościach w terenie bardzo trudnym, górzystym.. nie mają chyba pojęcia o czym piszą. Przygotowanie samej dokumentacji, projektu trwa kilka lat i kosztuje krocie... Myślę, że Gmina Tarnowiec za pierwszej kadencji Jana Czubika miała większe priorytety, przede wszystkim - oddłużenie gminy i poprawa stanu dróg, szkół, remiz, domów ludowych itd. Zdecydowana większość mieszkańców gminy ma jednak dostęp do własnej studni i jakoś sobie daje radę, niektórzy nie mają - ale woda jest bezpłatnie udostępniana z hydrantów, publicznych studni jak np. we Wrocance.
Coś takiego a inne gminy jakoś potrafiły wybudować kanalizację, tylko biedny wójt z Tarnowca nie dał rady. W jaki sposób gmina Tarnowiec się rozwija? :hyhy: :hyhy: :rotfl: Jasło się zwija a Tarnowiec się rozwija :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: przemo232 »

ajaks1 pisze:
Coś takiego a inne gminy jakoś potrafiły wybudować kanalizację, tylko biedny wójt z Tarnowca nie dał rady. W jaki sposób gmina Tarnowiec się rozwija? :hyhy: :hyhy: :rotfl: Jasło się zwija a Tarnowiec się rozwija :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ajaks zmienił juz płytę, w kółko mówisz to samo, ktoś Ci podaje argumenty to na nie odpowiesz, jedyne co mowisz to to że wojt trzepie kasę i nie ma wodociągu i dlatego nie ma wody..

czyżby uaktywnił się jakiś (PAN) przydupas jakiegoś konkurenta obecnego wójta? ;)
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: ajaks1 »

przemo232 pisze:
ajaks1 pisze:
Coś takiego a inne gminy jakoś potrafiły wybudować kanalizację, tylko biedny wójt z Tarnowca nie dał rady. W jaki sposób gmina Tarnowiec się rozwija? :hyhy: :hyhy: :rotfl: Jasło się zwija a Tarnowiec się rozwija :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ajaks zmienił juz płytę, w kółko mówisz to samo, ktoś Ci podaje argumenty to na nie odpowiesz, jedyne co mowisz to to że wojt trzepie kasę i nie ma wodociągu i dlatego nie ma wody..

czyżby uaktywnił się jakiś (PAN) przydupas jakiegoś konkurenta obecnego wójta? ;)
Ja się śmieje z takich frajerów jak ty, który mieszka w gminie, w której w XXI wieku mają problemy z wodą. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jeśli to ostatnie zdanie kierujesz do mnie to masz pecha bo ja z żadnym wójtem nie mam nic wspólnego, ja się od tego szamba zwanego samorządem trzymam z daleka.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: przemo232 »

nie wyzywaj się, na co Ci to :)
a z Twojej wypowiedzi można jasno wysnuć: "nie znam się, to się wypowiem"
nadal twierdzę że musisz sprawdzać informacje, ponieważ tak się składa że jestem posiadaczem studni, więc na wodę póki co nie mogę narzekać (chociaż wiadomo oszczędzać trzeb)
natomiast z Twojej strony nadal próżno szukać jakichkolwiek argumentów ;)
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: ajaks1 »

przemo232 pisze:nie wyzywaj się, na co Ci to :)
a z Twojej wypowiedzi można jasno wysnuć: "nie znam się, to się wypowiem"
nadal twierdzę że musisz sprawdzać informacje, ponieważ tak się składa że jestem posiadaczem studni, więc na wodę póki co nie mogę narzekać (chociaż wiadomo oszczędzać trzeb)
natomiast z Twojej strony nadal próżno szukać jakichkolwiek argumentów ;)
Ja się wyzywam? W którym miejscu obrońco wójta?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: przemo232 »

Powtorze kolejny raz, sprawdz info bo z wojtem mam nie wiele wspolengo i albo zacznij gadac z sensem i daj jakis argument albo konczymy dyskusje bo wydaje się byc bez celowa ;) ,
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: ajaks1 »

przemo232 pisze:Powtorze kolejny raz, sprawdz info bo z wojtem mam nie wiele wspolengo i albo zacznij gadac z sensem i daj jakis argument albo konczymy dyskusje bo wydaje się byc bez celowa ;) ,
Sam ją zacząłeś więc ci odpowiedziałem. Tak przy okazji poćwicz poprawne pisanie. adios
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: przemo232 »

"Jak się człowiek nie ma czego czepić to mu będzie przeszkadzać nawet to ze śnieg jest bialy,"
I nadal bez argumentu, bayo :)
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Brak wody w Gminie Tarnowiec

Post autor: ajaks1 »

Wójt w waszej gminie to prawdziwy szczęściarz, że ma mieszkańców, którzy tak go zaciekle bronią.
ODPOWIEDZ