Chotowa

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Chotowa

Post autor: Woytec »

Chotowa

Witam co myślicie o Chotowej?

Ośrodek jest malowniczo położony
(12 km od Dębicy w połowie drogi Pilzno - Czarna) wśród rozległych sosnowo - dębowych lasów, nad zalewem z czystą przepływową wodą.
Ośrodek jest doskonałym miejscem wypoczynku dla ludzi ceniących czynny wypoczynek nad wodą i obcowanie z naturą- plażowanie, uprawianie sportów wodnych, wędkowanie, grzybobranie.

Więcej informacji na stronie http//www.owsgrand.pl/
diament
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 3 czerwca 2008, 19:39
Lokalizacja: jasło

Re: Chotowa

Post autor: diament »

no.....podobno ładnie tam,mam w planach "zaglądnięcie" do Chotowej,ale nie wiem jeszcze kiedy.Ceny z tego co słyszałam to przystępne są..........jak sie wybiorę to napiszę coś więcej
KN@
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, 11:43

Re: Chotowa

Post autor: KN@ »

bylem tam 4lata temu to niezle bylo tam zadupie ,teraz mze jest lepiej
jaslanin_em_być
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 lipca 2008, 15:49

Re: Chotowa

Post autor: jaslanin_em_być »

Ładnie to wygląda, ale stan tej wody nie zachęca do zażywania kąpieli, a wręcz przeciwnie...odpycha
adamuuusss1910
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 16 sierpnia 2008, 16:07

Re: Chotowa

Post autor: adamuuusss1910 »

Owszem to nie to samo co w basenie, ale nie jest aż tak tragicznie, przeciesz tej wody nie pijesz ;) Byłem tam kilka krotnie i było git. Plaża, duża przestrzeń do pływania, boiska do piłki plazowej, bary, pole namiotowe, hotel. Wg. mnie fajne miejsce na wypoczynek
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Chotowa

Post autor: Woytec »

Najwiekszy plus to plaża, jest wygodnie nie trzeba lezec na kamieniach. Pole namiotowe nie jest zbyt duze ale jest przyjemnie. Uwazajcie na tajniakow z Czarnej.... :cenzura: :szok: :rozpacz:
jaślanin

Re: Chotowa

Post autor: jaślanin »

no ladnie to moze jest ale zadupie nieziemskie
axel
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 lipca 2007, 13:11
Lokalizacja: jasło

Re: Chotowa

Post autor: axel »

Dla mnie Może być.
JAK CHCESZ ODPOCZĄĆ TO NAPEWNO TAM ZNAJDZIESZ UKOJENIE.
nO CHYBA ŻE CHCESZ POIMPREZOWAC TO MUSISZ SZUKAĆ CZEGOŚ INNEGO.
miłego wypoczynku!!!
mallinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 lutego 2011, 21:30

Re: Chotowa

Post autor: mallinka »

Mam takie pytanie odnośnie Chotowej (bo wstyd się przyznać, ale nigdy tam jeszcze nie byłam)...Czy można się tam wybrać tak na 1 dzień z dziećmi, żeby trochę odpoczęły od tego miasta??? Interesuje mnie w szczególności czy na tej plaży można spędzić tak jeden dzień czy jest ona przeznaczona tylko dla tych, którzy jadą na pole namiotowe? Będę wdzięczna za każdą informację, bo mam się ochotę tam wybrać tylko nie chciałabym jechać na darmo :)
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Chotowa

Post autor: fiołek20 »

mallinka oczywiście, że możesz się wybrać z dzieciakami na jeden dzień. Nie pamiętam ile kosztuje tam wstęp, ale coś kilka złotych za osobę. Bardzo fajnie tam jest, tylko jak wyżej ktoś pisał - woda nie zachęca do pływania w niej (chociaż ja się nieraz skusiłam) :P ale poza tym jest spoko ;)
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Chotowa

Post autor: medvedik »

Oczywiście, że można się wybrać z dzieckiem. Jest parking poza bramą wjazdową- darmowy lub za bramą- płatny. Wejście kosztuje chyba 10 zł ( mogę się mylić) ale wymieniasz na jedzenie np zapiekanki, kiełbaski, frytki itp. Dla dzieci jest plac zabaw na piasku, można wypożyczyć hulajnogi elektryczne, jest miejsce do gry w siatkówkę a także są rowerki wodne, które można wypożyczyć ale proponuję po przybyciu od razu stanąć w kolejce i umówić na konkretną godzinę. Miłe miejsce do spędzenia czasu, gdzie można mieć nawet materace czy pontony do pływania. Woda do pływania trochę nie za bardzo.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Chotowa

Post autor: ananasek »

Byłam tam 2 lub 3 lata temu i wszystko byłoby OK gdyby nie ta wstrętna woda. Nawet nóg nie zamoczyłam, a 2 tygodnie po moim pobycie usłyszałam w radiu, że w Chotowej panuje gronkowiec :dobani:
mallinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 lutego 2011, 21:30

Re: Chotowa

Post autor: mallinka »

"Czystość" wody mi nie przeszkadza, bo moje maluchy i tak nie chcą nigdy chlapać się w wodzie :( Pewnie trzeba się będzie wybrać i osobiście ocenić wszelkie walory tego miejsca :)
Awatar użytkownika
dawideqq
Guru
Guru
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:48
Lokalizacja: ŚRÓ

Re: Chotowa

Post autor: dawideqq »

A są tam jeszcze domki ? bo nie znalazłem cennika na ich stronie
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Chotowa

Post autor: ananasek »

dawideqq pisze:A są tam jeszcze domki ? bo nie znalazłem cennika na ich stronie
Domków chyba nie ma, hotel albo pole namiotowe, ale nie jestem pewna na 100%
ODPOWIEDZ