Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: wojasxxx »

W dn.20 sierpnia zapraszamy wszystkie chętne Panie do salonu fryzjerskiego Strefa Fryzur na ul. Wyspiańskiego 1a na DARMOWĄ koloryzacje oraz DARMOWE modne ścięcie.Prowadzącym będzie instruktor marki Goldwell Janusz Podulka.
Szczegółowe informacje w salonie.
http://www.strefafryzur.com.pl/index-5.html
tel.13 4410120
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: Tenshi »

oooo!
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: ewciak »

ale to pewne, że będzie za darmo ? :niepewny:
freeq144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 marca 2011, 17:19

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: freeq144 »

hmmm może by się wybrać.... ktoś idzie?
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: mela »

Ja dzwoniłam ale interesowała mnie sama koloryzacja. Ale to jest tylko cały pakiet czyli farbowanie i jakieś ścięcie więc mnie się wydaje, że to może być na zasadzie reklamy zakładu, taka promocja. Może chodzi o metamorfozę uczestniczek i później może będą robić im zdj- jaki efekt. Coś takiego była niedawno w tym nowym zakładzie w galerii Panorama- Hair Trend Fashion. Zawsze można podejść osobiście i się podpytać i zapisać bo promocja super :)
krzyś
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 listopada 2008, 15:53

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: krzyś »

To nie do końca tak są pewne kryteria co do zapisów, to włosy za długie to za krótkie lub dużo pań o podobnej długości włosów... Kryteria kryteriami a zapis i uczestnictwo pozostawia... ???
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: wilhelm »

Zawsze powtarzam-nie ma nic za darmo!! Pojdziecie na cos takiego, a tam facecik ktory uwaza sie za alfe i omege w dziedzinie fryzjerstwa narzuci wam swoje widzimisie je**ie jakis dziwny kolor utnie tak jak bedzie jemu pasowalo i to wszystko na potrzeby reklamy, katalogu albo jego samego! Chyba pasowalo by sie zapytac ile procent wlasnego zdania ma prawo wypowiedziec jego model a dopiero pozniej pytac o farbowanie czy costam innego. Nikt wam dobrze nie zrobi, nie marwcie sie!
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: Emily »

wilhelm pisze:Zawsze powtarzam-nie ma nic za darmo!! Pojdziecie na cos takiego, a tam facecik ktory uwaza sie za alfe i omege w dziedzinie fryzjerstwa narzuci wam swoje widzimisie je**ie jakis dziwny kolor utnie tak jak bedzie jemu pasowalo i to wszystko na potrzeby reklamy, katalogu albo jego samego! Chyba pasowalo by sie zapytac ile procent wlasnego zdania ma prawo wypowiedziec jego model a dopiero pozniej pytac o farbowanie czy costam innego. Nikt wam dobrze nie zrobi, nie marwcie sie!
Byłeś już na tym? Może tak nie jest?
Ciekawi mnie to, czy można sobie "zamówić" fryzurę. Może nie ma żadnych granic.
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: Ona :) »

Emily pisze:
wilhelm pisze:Zawsze powtarzam-nie ma nic za darmo!! Pojdziecie na cos takiego, a tam facecik ktory uwaza sie za alfe i omege w dziedzinie fryzjerstwa narzuci wam swoje widzimisie je**ie jakis dziwny kolor utnie tak jak bedzie jemu pasowalo i to wszystko na potrzeby reklamy, katalogu albo jego samego! Chyba pasowalo by sie zapytac ile procent wlasnego zdania ma prawo wypowiedziec jego model a dopiero pozniej pytac o farbowanie czy costam innego. Nikt wam dobrze nie zrobi, nie marwcie sie!
Byłeś już na tym? Może tak nie jest?
Ciekawi mnie to, czy można sobie "zamówić" fryzurę. Może nie ma żadnych granic.
Raczej wydaje mi się,że to będzie z góry wszystko narzucone ... Ten Pan przyjedzie na pokaz,żeby poduczyć troszkę personel i do tego zrobić salonowi reklamę,przynajmniej tak mi się wydaje ... A jak przyjedzie to będzie serwował własne pomysły,żeby pokazać co potrafi i przy tym podszkolić tych fryzjerów, którzy są w tym zakładzie .
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: Emily »

Raczej wydaje mi się,że to będzie z góry wszystko narzucone ... Ten Pan przyjedzie na pokaz,żeby poduczyć troszkę personel i do tego zrobić salonowi reklamę,przynajmniej tak mi się wydaje ... A jak przyjedzie to będzie serwował własne pomysły,żeby pokazać co potrafi i przy tym podszkolić tych fryzjerów, którzy są w tym zakładzie
Szkoda włosów w takim razie. Może dobrze obciąć, ale nie zawsze to będzie się komuś podobało...
Takie buty.
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: ewciak »

w takim razie zrezygnuję chyba, bo miałam początkowo ochotę, ale teraz szkoda mi włosów zniszczyć......
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: Ona :) »

Trzeba by było podejść i zapytać ;) Bo tak to będziemy tylko gdybać ;)
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: Emily »

ewciak pisze:w takim razie zrezygnuję chyba, bo miałam początkowo ochotę, ale teraz szkoda mi włosów zniszczyć......

Jestem tego samego zdania. Nie wiadomo, co oni chcą robić z włosami. Jak się nie spodoba to kompletna klapa.
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: Tenshi »

Ja też właśnie o tym myślałam, że chciałabym żeby mnie obcięli, tak jak ja chcę, a nie tak, jak ktoś mi narzuci, ale to ja potem będę z tym chodzić na głowie :)
Więc, ja też rezygnuję.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Zrób koloryzację i modne ścięcie za DARMO ???

Post autor: wojasxxx »

Najłatwiej jest zadzwonić do salonu i tam otrzymacie szczegółowe informacje,ponieważ większośc z domniemań które tu napisano nie jest prawdą.
tel.13 4410120
ODPOWIEDZ