dobra prostownica do włosów

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Moby
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 października 2019, 09:57

Re: dobra prostownica do włosów

Post autor: Moby »

ja zamawiałam sobie prostownicę przez internet, nie pamiętam nazwy firmy ale to taka którą często używają fryzjerzy i nie zapłaciłam za nią dużo.
Kamila888
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 października 2019, 10:23

Re: dobra prostownica do włosów

Post autor: Kamila888 »

Kilka prostownic używałam i najlepiej sprawdza mi się ta która mam teraz z babylissa, bardzo szybko się nagrzewa no i nie muszę jeździć po każdym paśmie kilka razy, żeby było proste tylko raz, a to dla mnie bardzo ważne, bo nie chce niszczyć włosów no i nie mam za dużo czasu z rana, wiec potrzebuje zrobić to szybko
kielka7
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2019, 20:16

Re: dobra prostownica do włosów

Post autor: kielka7 »

ja używam prostownicy od Babyliss bodajże z serii exclusive prostuje bardzo dobrze włosy, gdzie one są naprawde wyprostowane przez cały dzień. Poza tym ma funkcje jonizacji, wiec te włosy wyglądają po wyprostowaniu jakbym wyszła od fryzjera, ma też dobry poślizg i regulacje temp, więc każdy może znaleźć coś dla siebie
angela66
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 listopada 2019, 12:00

Re: dobra prostownica do włosów

Post autor: angela66 »

też mam z babyliss i narazie jestem zadowolona
Lila45
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 grudnia 2019, 19:50

Re: dobra prostownica do włosów

Post autor: Lila45 »

Ja bardzo lubie swoja z remington i goraco polecam ta marke. Zastanawialam sie czy dolozyc do babyliss, ale jak dla mnis one sa jakies takie plastikowe wszytzkk sie tam rusza i mam wrazenie jakby mialy zaraz sie rozwalic a w tej cenie to niedopuszczalne
dommk
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 stycznia 2020, 15:48

Re: dobra prostownica do włosów

Post autor: dommk »

z keratyną którą można uzuwać jak i na mokro i na sucho ;p philips
kielka7
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2019, 20:16

Re: dobra prostownica do włosów

Post autor: kielka7 »

dostałam pod choinkę prostownicę Babyliss z tej nowej serii Rose Blush, jest super pięknie różowa, ale poza jej pięknem też bardzo dobrze prostuje włosy, jest mało skomplikowana, płytki dobrze się nagrzewają są też ruchome, wiec włosy się nie przypalają pod naciskiem prostownicy. Ogólnie bardzo ją polecam, loki też robi ładne.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: dobra prostownica do włosów

Post autor: viktoria11 »

Remington keratin therapy na allegro kupilam za 111 zl teraz sporo wyprzedaży noworocznych także ceny okazyjne
ODPOWIEDZ