Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
klapouch
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 2 marca 2009, 13:54

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: klapouch »

Pewnie trzeba będzie ;P
Tylko niestety nie wiem, ile kosztuje obcięcie... trzeba by się dowiedzieć :)

hmm...
Przejrzałam watek i widzę, że dużo pozytywnych wpisów na temat pani Ewy z salonu na Krasińskiego. Więc chyba skieruję się w tamtą stronę :D
trzeba spróbować :D
miki
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 16 lutego 2009, 20:25

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: miki »

Piszecie tylko o kilku salonach w Jasle a jest ich chyba z 50 .Co z resztą cz one są poprostu beznadziejne :zdziwko:
ROGU
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:44

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: ROGU »

dajcie spokój z tą całą avangardą.... biorą kupę kasy za obcięcie, mam krótkie włosy nie sięgające nawet do ramion, byłam u jakiejś Moniki, nie dośc,że obcinała mnie ponad godzinę ( !!!!!!!) to ręce jej się tzręsły jak galareta, zero zrozumienia -pokiwałą głową i uznałą,że zrozumiała o co chodzi....no i w dodatku wzięłą 50 zł....no to już przesada,za krótkie włosy???? żeby jeszcze fryzura była ok.....dla mnie ten salon to porażka SZCZERZE ODRADZAM
basiula86
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2009, 21:27

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: basiula86 »

Wszystkim bardzo polecam panią Paulinę, która pracuje na ul.Kościuszki na przeciwko WKU. Byłam u niej juz kilka razy i robi super fryzurki!! raz przyniosłam zdjęcie fryzury z gazety i pani Paulina zrobiłą mi dokładnie ta samą fryzurę byłam bardzo zadowolona. Naprawde ją polecam zwłaszcza jezeli chodzi o robienie fajnych fryzur :)
Pozdrawiam
school92
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:33

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: school92 »

co powiecie o degażowaniu?? ile może kosztować i gdzie najlepiej?
agnieeeska
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 17 kwietnia 2009, 15:46

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: agnieeeska »

A ja już w wielu miejscach byłam i szczerze polecam salon w rafinerii (niestety nie pamiętam nazwy :P ) Ale znajduje sie pomiedzy sklepem Groszek a Społem.
Obcinanie- rewelka i w zrozumiałej cenie; wszelkie fryzury na wesela itp-zdecydowanie najNAJnajLEPIEJ !!Polecam
dyzio84
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2009, 20:36

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: dyzio84 »

A nie ma to jak Salon ArtHouse na Staszica
Kociken
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2009, 06:43

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: Kociken »

ja jestem jednak innego zdania.! zaplacilam 250 zl za trwała prostujaca do wlosów i mi sie wlosy dalej kreca! kupilam tez olejek w tym salonie.! wlosy mam zniszczone i mam siano ;! nie da sie ich nawet rozczesac
madziaszek404
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 2 lutego 2007, 17:12
Lokalizacja: z angli

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: madziaszek404 »

Jak dla mnie to najlepiej ukladaja, scianaja i farbuja Wiola i Natalka z NEW TRENDU!!wiele moich kolezanek i nawet kolegow chodza do tego salonu i jeszcze nie slyszalam zeby narzekali!!wiec na slubna fryzure naprawde polecam New Trend!!a przy okazjii pani Gosia i Iwonka z 4Beauty(ktory znajduje sie w tym samym miejscu) zrobi makijaz profesjonalny i naprawde superr!zawsze do niej chodze i jestem starsznie zadowolona!1takze polecam salon fryzjerski i kosmetyczny ktory znajduje sie na Jagielly!!
Kociken
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2009, 06:43

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: Kociken »

czy mam prawo do reklamacji jezeli zaplacilam 250 zl w salonie avangarde na kosciuszki a wlosy mam zniszczone ?
miki
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 16 lutego 2009, 20:25

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: miki »

Najlepiej to idz i zareklamuj to coś co ci zrobili na głowie nasz prawo to twoje włosy :szok:
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: Czarny Lotos »

To było w październiku 2008 w Avangardzie, byłem osobiście świadkiem tego wydarzenia.
Czekając tam wpadła z hukiem jakaś kobieta, która płakała i miała strach w oczach - troszkę awantury tam zrobiła bo mówiła, że bierze za godzinę ślub (już w kościele a gdzie błogosławieństwo) ,a tu głowa strasznie ja boli nie da się wytrzymać - ponieważ - spięli ja (milionem wsuwek) - mówiła, że czuje się jak by jej skalp z głowy zdzierali, a do tego dochodzą nerwy związane ze ślubem.

Avangarda - PORAŻKA
agnieeeska
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 17 kwietnia 2009, 15:46

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: agnieeeska »

hmmm nieźle, mi tez kiedyś w avangardzie wpięli mnóstwo wsówek i to nie było za wygodne uczucie... :wstyd:
co do fryzur na śluby itp polecam AVEIRO w rafinerii, tam sie zdecydowanie znaja na rzeczy :D
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: Czarny Lotos »

Podsumowując

AWANGARDA - [...] w ładnym papierku :cenzura: :cenzura: :wsciekly: :wsciekly: :!: :!:
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: niezapominajka »

wg mnie dobry fryzjer powinien byc chociaz w 50 % stylistą...pewnie każda z was widziała choc jeden odcinek programów typu Metamorfozy itp. tam fryzjer bierze klientkę, przyglada się jej i proponuje kolor, sciecie i efekty tego ich spotkania naprawdę są!!! a u nas w kazdym salonie pyta ci się jedna z drugą: "to co robimy?" ty tłumaczyzsz a ona i tak robi to co umie (albo i nie), ostatnio plagą jest prostowanie włosów niezaleznie od tego czy sobie zyczysz czy nie...to jest strasznie szkodliwy zabieg szczególnie przy blond włosach ktore są z natury cieńsze...ehh nawet mi sie nie chce pisac o tych jasielskich salonach, ostatnio robilam balejaz ktorego efektu po paru dniach juz nie widziałam, jakich oni kosmetyków uzywają do cholery???..na pólkach stoja matrixy, loreale, placimy stówy za farbowanie i za chwilę nic nie widac...koszmar
ODPOWIEDZ