Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Makadamia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:34

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Makadamia »

ewka01511 pisze:A moglabys mi powiedziec ale tak mniej wiecej kosztuje tam trwała???? I jakie twoja mama ma długosi włosy???:P:)
Właśnie chciałam o to samo zapytać, tzn. o orientacyjną cenę ;) Dawno (jakieś 5 lat temu) za włosy mniej więcej do połowy pleców płaciłam coś koło 80zł, no ale teraz napewno ceny sa większe... Teraz mam włosy trochę za ramiona i nie wiem na jaką cenę się "nastawić"...
A i mam jeszcze pytanie - czy farbowane włosy przy trwałej bardzo się "rozjaśnią" (tzn. czy farba bardzo zejdzie)?? I po jakim czasie od zrobienia trwałej można włoski farbować??
opoo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 31 stycznia 2011, 22:13

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: opoo »

yyy... NIE polecam Dagmary z Goldweel na Mickiewicza jest beznadziejna spierniczy włosy już od paru osob slyszałam... widać ze nic nie umie... :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: bieska »

Polecam salon Image w Sobniowie! Myślę że Marcin jest na serio super nie ma drogo i naprawdę potrafi doradzić! Jak dla mnie po długim czasie szukania jest na 100
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mchloek »

Makadamia pisze:
ewka01511 pisze:A moglabys mi powiedziec ale tak mniej wiecej kosztuje tam trwała???? I jakie twoja mama ma długosi włosy???:P:)
Właśnie chciałam o to samo zapytać, tzn. o orientacyjną cenę ;) Dawno (jakieś 5 lat temu) za włosy mniej więcej do połowy pleców płaciłam coś koło 80zł, no ale teraz napewno ceny sa większe... Teraz mam włosy trochę za ramiona i nie wiem na jaką cenę się "nastawić"...
A i mam jeszcze pytanie - czy farbowane włosy przy trwałej bardzo się "rozjaśnią" (tzn. czy farba bardzo zejdzie)?? I po jakim czasie od zrobienia trwałej można włoski farbować??
Ceny u Pana Marcina są niskie , ja za zdjęcie koloru i nałożenie nowego plus ścięcie (mam włosy do ramion) zapłaciłam 100zł :ok:
laticord19
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 1 lutego 2011, 09:25

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: laticord19 »

najlepszy salon fryzjerski jest na ul. Kadiego, są tam dwie miłe panie xd Kaśka i Mariola :) strzyżenie też bardzo tanio jak za darmo... męskie obcięcie 8 zł a samo wycięcie boków na irokeza 5 zł, podcięcie grzywki i pazurki (damskie) 5 zł. na prawdę warto gorąco polecam ;] :super: :ok:
ewka01511
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 19 listopada 2010, 18:27

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: ewka01511 »

Nie polecam Imagine w 100%. Spiepszyli mi wlosy i zapłaciłam kupe kasy :wsciekly: :wsciekly:
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Anek »

A co do pytania o cenę trwałej to podobno moja mama zapłaciła za wszystkim trwała czesanie i podcięcie jakieś 80 złotych przynajmniej tak jej się wydaje bo dokładnie nie pamięta :)
małaczarna
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 31 stycznia 2011, 09:40

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: małaczarna »

Ja osobiście polecam V.I.P na Tkaczowej i Panią Beatkę :)
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: lustro »

Mam pytanie. W jakim salonie obcinają grzywkę brzytwą? Szukam w Jaśle takiego salonu i nie mogę na ten sposób obcinania natrafić. Jakieś 5 lat temu obcinałam się w Classic'u i pewna Pani obcięła mi grzywkę brzytwą, była to moje najlepsze obcięcie w życiu. Tej Pani już w tym salonie nie ma a obecne Panie obcinają nożyczkami. Będę wdzięczna za pomoc :)
małaczarna
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 31 stycznia 2011, 09:40

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: małaczarna »

Ja byłam ostatnio na Igielnej w salonie Alicja i tam młoda fryzjerka obcinała mi włosy brzytwą.Może warto tam spróbować?
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: lilijka »

W zamkniętym niedawno art house'ie obcinała pani fryzjerka z dłuższymi blond włosami, nie wiem niestety jak miała na imię, nie wie przypadkiem ktoś czy obcina teraz w jakimś innym salonie?
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mati85061 »

lilijka pisze:W zamkniętym niedawno art house'ie obcinała pani fryzjerka z dłuższymi blond włosami, nie wiem niestety jak miała na imię, nie wie przypadkiem ktoś czy obcina teraz w jakimś innym salonie?

w salonie efect :)
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: lilijka »

dziękuję bardzo :) a nie wiesz może jak ma na imię bo chciałabym się umówić na wizytę a nie chciałabym przez pomyłkę trafić do kogoś innego, mam już dość nieudanych eksperymentów na głowie :wstyd:
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mati85061 »

lilijka pisze:dziękuję bardzo :) a nie wiesz może jak ma na imię bo chciałabym się umówić na wizytę a nie chciałabym przez pomyłkę trafić do kogoś innego, mam już dość nieudanych eksperymentów na głowie :wstyd:

pani Agnieszka :)
isiakk
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 lutego 2011, 20:18

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: isiakk »

mam takie pytanie, wiek ktoś ile kosztuje teraz podcięcie samych końcówek? z góry dzieki:)
ODPOWIEDZ