Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Jaślaneczka »

A mogłabys podać jakieś namiary na salon na Krasińskiego do Pani Ewy? I ile w ogóle kosztuje tam cięcie?
piękna lusi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 lipca 2010, 16:31

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: piękna lusi »

Ewa Gomułka-tel:608234666-w granicach 30 zł-zależy od długości włosów:)
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Jaślaneczka »

A możesz mi jeszcze wytłumaczyć gdzie dokladnie jest salon p.Ewy Gomułki bo slyszalam duzo pochlebnych opinii o niej a niewiem czy o dobrym salonie myśle. Czy to jest ten naprzeciwko Papug? Taki czerwony szyld tam jest? Z góry dzięki za odpowiedź.
piękna lusi
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 lipca 2010, 16:31

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: piękna lusi »

A te pseudo polecenia to sobie można włożyć w ...... Jeśli się przeczyta cały temat to widać na czym to polega.
myślę,że forum nie jest po to by się kłócić,tylko wymieniać doświadczeniami i dyskutować...ale jak widać nie jest to miejsce dla każdego...:(pozdrawiam mpmka i zachęcam do skorzystania z usług P.Ewy:)))))))))))))))pozdroooooooooooooooooooo
Awatar użytkownika
LEximax
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 22:02

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: LEximax »

przeniosłem posty dotyczące kryptoreklamy tutaj: viewtopic.php?f=37&t=1871&p=79458#p79458
nusia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2009, 21:33

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: nusia »

Jaślaneczka pisze:Ok wyjaśniam. Jeśli chodzi o upięcia to niestety Pan Marcin nie słucha pomysłów swoich klientów tylko robi je po swojemu czyli w efekcie wychodzi sztywna wylizana fryzura z toną lakieru. Jeśli chodzi o cięcie to slyszałam że jest dobry.
A byłaś u niego na upięciu ?
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Jaślaneczka »

A ty nusia dochodzenie przeprowadzasz? Czytając twoje posty można stwierdzić że masz coś wspólnego z tym zakłdem fryzjerskim :)
Konto usunięte

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Konto usunięte »

Ja polecam salon "Magia Fryzur" na ul. Szkolnej... Fajny wystrój mają, pracują na Welli i fajnie ścinają ;)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: jędza »

ja przez ostatnie 2 lata chodziłam do P. Justyny z Avangardy, początkowo byłam bardzo zadowolona, ale z biegiem czasu jakoś tak coraz mniej się przykładała, jednak, że przyzwyczajenie jest naszą drugą naturą to ciężko było mi iść do kogo innego, ale po ostatnim ścięciu czułam się fatalnie w nowej fryzurze, która zupełnie do mnie nie pasowała i cały czas spinałam włosy, więc poszłam do tego samego salonu jednak do P. Ani bardzo miła osóbka, która uratowała resztki tego co pozostało mi na glowie i teraz jest naprawdę fajnie. Jedyny minus to oczywiście nie wąskie ceny, chociaż jeszcze za cięcie nie jest tak tragicznie to farbowanie po prostu kosmos (na szczęście mam naturalny kolor którego na razie nie mam zamiaru zmieniać , no chyba że osiwieje co przy moim trybie życia wcale nie byłoby czymś dziwnym :krzeslem: )
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: myosotis »

A gdzie najlepiej zapisać się na fryzurę studniówkową i makijaż, żeby było w jednym salonie?
figielekpsotek123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 18 października 2009, 11:55

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: figielekpsotek123 »

Studio fryzur Mickiewicza 37
www.studiofryzurjaslo.pl
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: Anek »

nusia pisze:
Jaślaneczka pisze:Ok wyjaśniam. Jeśli chodzi o upięcia to niestety Pan Marcin nie słucha pomysłów swoich klientów tylko robi je po swojemu czyli w efekcie wychodzi sztywna wylizana fryzura z toną lakieru. Jeśli chodzi o cięcie to slyszałam że jest dobry.
A byłaś u niego na upięciu ?

Nusia Ma rację bo mnie robił upięcie i byłam zadowolona bo przynajmniej fryzura po1h się nie rozwaliła i P.Marcin zna się na rzeczy w tym co robi i robi to dobrze zarówno ścięcia farbowania balejage jak i upięcia. Wiadomo o gustach się nie rozmawia ale nigdy się nie da dogodzić jeden woli tak inny tak i zawsze jest ktoś niezadowolony. Moim zdaniem jednak warto jest mieć fryzurę która będzie się trzymała niż taką która ma się za chwilę rozwalić stąd ten lakier ale nie przesadzajmy, że tona. A co do nie słuchania klientów też mam odmienne zdanie gdyż słucha klienta zawsze i często radzi bądź odradza fryzury i z tego co zaobserwowałam klientki na tym dobrze wychodzą i wyglądają super.
Pewnie i tak zaraz ktoś napisze że mój post jest reklamą więc do wiadomości jestem osobą obiektywną gdyż sama po obcięciu w salonie effekt gdzie z włosów do pasa nagle zrobiły się do ramion bo Pani nie mogła sobie poradzić z wyrównaniem :/ szukałam kogoś kto obetnie czy uczesze mnie jak będę chciała lub doradzi co mam zrobić jak się czesać i własnie trafiłam do P. Marcina i na pewno nie zmieniłabym go na innego fryzjera zarówno ja jak i moja mama i jeszcze kilka moich znajomych :)
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: chichotka »

Ja szczerze polecam salon IMAGE na Sobniowie pracuje tam doskonały fryzjer ktory zna sie na rzeczy ,bylam u niego po raz pierwszy na upiecie slubnej fryzury i nie zalowalam ani troche bo fryzura byla sliczna,trzymala sie jeszcze 3 dni po weselu....od tej pory chodze tylko tam i jeszcze nigdy nie zalowalam.
Ceny tam są bardzo atrakcyjne i nie wiem jak on to robi ale kazda dziewczyna wychodzi z tamtąd odmieniona!!!!! :)
Awatar użytkownika
Makadamia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:34

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjeraka w Jaśle

Post autor: Makadamia »

xyz123 pisze:
piękna lusi pisze:krótkie fryzurki świetnie robi Łukasz- pracuje w salonie na mickiewicza kolo starej przychodni-salon "goldwell"u Anety Ryznar:)szczerze polecam
potwierdzam :) byłam kilka razy i jestem zadowolona :]
Ja również potwierdzam - kilka dni temu obcinała się u niego moja koleżanka, bardzo fajną fryzurkę jej zrobił, po umyciu głowy praktycznie nie musi układac fryzury - wystarczy trochę pianki i "roztrzepanie" włosów palcami :D Tak więc na krótkie fryzurki polecam p. Łukasza :)
madziaszek404
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 2 lutego 2007, 17:12
Lokalizacja: z angli

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: madziaszek404 »

a ja polece wam "new trend" tam za slimfastem!!ostatnio bylam na fryzurze na andrzejkii i powiem wam ze bardzo fajnie mi tam pani taka blondynka zrobila fryzure, bylam bardzo zadowolona trzymala mi sie bardzo dlugo!! sama nie wiedzialam co chce a one mi fajnie doradzily!!dlatego wlasnie wybieram sie tam na obciecie a jak obcinaja to zdam relacje po wizycie!!
ODPOWIEDZ