Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
nutka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 lutego 2011, 22:13

Re: Fryzura na studniówkę! Jakiego fryzjera polecacie?

Post autor: nutka »

Wie ktoś może ile kosztuje upięcie długich włosów w Effekcie?
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mela »

Ja dopytuje- ta pani Ilona z effectu to taka długowłosa blondynka czy jakaś inna bo ja ich tak nie kojarzę po imieniu :looka:
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Mysia84 »

Nie ta Długowlosa Blondynka to P. Beata....
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Rita »

A ja nadal polecam Ewę Gomułkę - ostatnio zmieniałam fryzurkę i jej cięcie jest po prostu genialne. Jest bardzo solidna i umie doradzić. Polecam od dobrych kilku lat. Jak siadam u niej na fotel nie boję się, że zrobi coś nie tak jak ja chcę.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: LookingForAngels »

Pani Ilonka ma ciemne włosy do ramion (albo nawet troszke krótsze), ma założony aparat orto :) Bardzo sympatyczna, moja ulubiona fryzjerka już od wielu lat!:) Za upiecie na długich włosach, myśle że max do 80-100 zł :super:

Jeśli moge, to nie polecam pani E.Gomółki - jak dla mnie to zero pomysłu na fryzury - robi to samo od dluższego czasu, ogólnie - bylam kilka razy- pozbywa i tyle;/.
Oczywiście, zakładam, że zaraz nastąpi atak wiernych jej fanek na moją osobe- jest to moja prywatna, subiektywna opinia - jeśli Wy jesteście zadowolone - krzyżyk na droge :)
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: magda17191 »

do Jaślaneczka...
z Avangardy moge plecic pania Asie robi boskie fryzury ślubne a przede wszystkim trawałe. nie polecan natomist moniki bo jest nie dokładna :|
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mija »

Nie polecam EFEKTU i takiej czarnej pani nie wiem jak się nazywa , ale dwa razy robiła mi fryzurke miała nawet zdjecie ,ale nie wyszło tak jak chciałam a zdjęcie leżało z boku i nawet na nie nie spojrzała odradzam :zly:
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Witka »

LookingForAngels pisze:Pani Ilonka ma ciemne włosy do ramion (albo nawet troszke krótsze), ma założony aparat orto :) Bardzo sympatyczna, moja ulubiona fryzjerka już od wielu lat!:) Za upiecie na długich włosach, myśle że max do 80-100 zł :super:

Jeśli moge, to nie polecam pani E.Gomółki - jak dla mnie to zero pomysłu na fryzury - robi to samo od dluższego czasu, ogólnie - bylam kilka razy- pozbywa i tyle;/.
Oczywiście, zakładam, że zaraz nastąpi atak wiernych jej fanek na moją osobe- jest to moja prywatna, subiektywna opinia - jeśli Wy jesteście zadowolone - krzyżyk na droge :)
dokładnie tak jest u pani E. Gomułki dodam jeszcze że współczuje tym praktykantkom bo nauczą się pewnie tylko sprzatania
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mati85061 »

mija pisze:Nie polecam EFEKTU i takiej czarnej pani nie wiem jak się nazywa , ale dwa razy robiła mi fryzurke miała nawet zdjecie ,ale nie wyszło tak jak chciałam a zdjęcie leżało z boku i nawet na nie nie spojrzała odradzam :zly:

jeżeli któras fryzjerka Cie zle obcięła to napisz która a nie odrazu nie polecasz całego salonu tam jest chyba 5 fryzjerek z tego co kojarze :)
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Mała_Miczitanka »

A orientujecie się, czy są jeszcze gdzieś terminy na sylwestra ? Tylko interesuje mnie zapis po godzinie 14. I kogo polecacie na lekkie loki na krótkich włosach.
DanielR625
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 3 listopada 2011, 09:42

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: DanielR625 »

Najlepszy fryzjer jest w Nowym Żmigrodzie! Adam. a wszyscy inni to są cieniutcy w tym fachu :)
Compoland
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 21:16

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Compoland »

A jakiego męskiego fryzjera polecacie? (dobre i możliwie tanie strzyżenie) :P
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: mati85061 »

DanielR625 pisze:Najlepszy fryzjer jest w Nowym Żmigrodzie! Adam. a wszyscy inni to są cieniutcy w tym fachu :)

znalazł sie znawca hahah :krzeslem: pewnie kolega Twój ze tak polecasz :rotfl: a inni mysle ze sa lepsi lub gorsi ale niema ludzi najlepszych jak Twój
adam ha :hurra:
liveangel90
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2011, 15:38

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: liveangel90 »

orientuje się może ktoś ile mniej więcej kosztuje ścięcie włosów w salonie Prestige?
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: roza »

Z ja z myciem i prostowaniem zapłaciłam 30 zł.
ODPOWIEDZ