Gdzie sie czesać na wesele ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Jaślaneczka »

Która fryzjerka w Jaśle potrafi robić śliczne loki z prostownicy? Chodzi mi o upięcie z takimi właśnie lokami. Zależy mi też żeby fryzura była trwała.
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: magda17191 »

nie polecam salonu avangarde. jest drogo :)
bylam kilka razy i jestem nie zadowolona
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: myosotis »

Jaślaneczka pisze:Która fryzjerka w Jaśle potrafi robić śliczne loki z prostownicy? Chodzi mi o upięcie z takimi właśnie lokami. Zależy mi też żeby fryzura była trwała.
New Trend - Pani Wiola, podaj pocztę to wyślę CI zdjęcia jaką ostatnio zrobiła mi fryzurę z loków ;)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: kasiuńcia »

Witam.
Wiem, że bardzo często w salonach zmieniają się fryzjerzy, czasem przy następnej wizycie okazuje się, że naszego ulubionego fryzjera już nie ma, więc pytam jaki jest stan na dzień dzisiejszy w Avangardzie? Potrzebuje kogoś bardzo kompetentnego, po prostu -naj.
Możecie mi kogoś takiego polecić? Ja już od bardzo dawna nie orientuje się co się dzieje wśród usługodawców w Jaśle :]
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: Jaślaneczka »

Kogo z Avangardy polecacie do fryzur ślubnych bo kompletnie nie mam pojęcia do kogo się zapisać.
dziewczynabnadzieji
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2009, 15:42

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: dziewczynabnadzieji »

Ja wcześniej chodziłam do salonu "fashion" na przeciwko policji teraz już go nie ma a ja znalazłam salon "Prestige" i jestem bardzo zadowolona pracują tam dwie dziewczyny:polecam blondyneczkę z długimi włosami jeśli chodzi o Upięcia włosów i strzyżenia.
krzyś
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 listopada 2008, 15:53

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: krzyś »

Witam,

ja nie polecam salony z Nowego Żmigrodu i Pana Adama - Gość za bardzo wychwalony, robił fryzurę ślubna i nawet do północy nie dotrwała, już na fotkach z Kościoła widać jak włosy zaczęły wychodzić z upięcia - masakra zepsuł mi całe wesele żałuje że do niego poszłam - dużo umówionych Pań co 30 min klientka i nie dokłada się - a Pani młoda powinna mieć zrobione włosy tak aby do rana przynajmniej się trzymały... Gość teraz idzie na ilość a nie na jakość :zdegustowany:
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Najlepszy fryzjer/fryzjerka w Jaśle

Post autor: [email protected] »

pani Wiola z New Trend :)
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Fryzjerka która doradzi! Poszukiwana :)

Post autor: mela »

Cześć dziewczyny. Chciałam sie zapytać o jakaś dobra fryzjerkę w okolicach Jasła, która nie tylko potrafi fajnie skrócić włosy, ale też coś doradzić np do kształtu twarzy itp. czy też nawet jakoś fajnie upiąć przede wszystkim strasznie twarde włosy, które nijak nie chcą się okładać.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Fryzjerka która doradzi! Poszukiwana :)

Post autor: LookingForAngels »

Mela, czytając "strasznie twarde", sądze, że masz ten sam problem co ja :). W tym momencie zapuszczam wlosy, siegają mi już za łopatki, ale od samego początku zapuszczania (a miałam wtedy "boba" na głowie) towarzyszyła mi pani Ilona z "Effektu". Osobiście, jak najbardziej ją polecam! Jest naprawde wspaniałą osobą, a do tego zna sie na rzeczy i umie doradzic co i jak :). Ceny za mycie, obciecie i modelowanie/prostowanie to ok 55-60 zł (na mojej długości, na krótszych pewnie coś mniej), ale uważam, że warto je wydac ;). Jeśli przejrzysz forum, zobaczysz, że wielokrotnie już ją polecałam, a wiele osób wypowiadających sie po mnie to potwierdziło :D.
Życze powodzenia i wymarzonej fryzurki!:))

P.S. Gdybyś była zainteresowana, podaje nr do salonu "Effekt"- 13 44 802 37, Ul. Czackiego 13, Jasło ;)
Kimi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 marca 2007, 18:23
Lokalizacja: Jasło

Fryzura na studniówkę! Jakiego fryzjera polecacie?

Post autor: Kimi »

Witam! Powoli zaczynam myśleć nad fryzurą na studniówkę i znalazłam kilka przykładowych propozycji. I tu rodzi się moje pytanie - czy możecie mi polecić fryzjera, który byłby w stanie zrobić kok, podobny do tego na zdjęciach niżej, bez efektu wylakierowanych, lśniących włosów z brokatem, jakie niestety często widuje się na tego typu imprezach ;)
Bardzo proszę o opinie, bo czas goni, a sprawa jest bardzo pilna :)

A o takie mniej więcej fryzury mi chodzi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: Fryzura na studniówkę! Jakiego fryzjera polecacie?

Post autor: roza »

Zdecydowanie mogę polecić Salon Urody Prestige na pewno będziesz zadowolona :)
Kimi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 marca 2007, 18:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Fryzura na studniówkę! Jakiego fryzjera polecacie?

Post autor: Kimi »

dzięki za odpowiedź ;)
a jakiegoś konkretnego fryzjera w tym salonie, czy raczej bez znaczenia?
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: Fryzura na studniówkę! Jakiego fryzjera polecacie?

Post autor: roza »

Do Pani Ani młoda dziewczyna zna się na rzeczy ;)
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Fryzura na studniówkę! Jakiego fryzjera polecacie?

Post autor: LookingForAngels »

Ja, jak zwykle, polecam panie Ilone i Monike z Effektu :). Zawsze tłumaczą, co i jak, a jeśli fryzura nie pasuje, to mają w zanadrzu 10 innych propozycji ;))
ODPOWIEDZ