Pierwsza ciąża?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Lux23
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 listopada 2016, 10:02

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: Lux23 »

Ja się nie boję pierwszej ciąży. Nie wiem dlaczego, ale licze może na szczescie. Dlaczego mam się źle nastawiać.
Kamien4
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 20 listopada 2016, 00:54

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: Kamien4 »

Ja się nie boję o moje pierwsze dziecko. Myślę, ze kazda kobieta jest na to w jakimś stopniu gotowa.
spiaca_pieknosc
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 września 2018, 23:31

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: spiaca_pieknosc »

Mnie najbardziej śmieszą dziwaczne zachcianki ciężarnych. Najdziwniejsza zachcianka ciążowa o jakiej słyszałam? Ogórek kiszony z lodami waniliowymi. Pychotka!
Gabrielaa20
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 30 października 2018, 21:37

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: Gabrielaa20 »

Trzeba dobrze się przygotować, zażywać witaminki, jeść zdrowiej no i najlepiej pomyśleć też o czymś na rozstępy, ja akurat smarowałam ciało olejkiem bio oil i nie miałam z nimi problemu, ciało było cały czas nawilżone, on nie podrażnia skóry, jest delikatny i ma przyjemny zapach.
Irka789
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 grudnia 2018, 20:28

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: Irka789 »

Pierwsza ciąża to zawsze stres i wielka niewiadoma, my z mężem mamy juz jedno dziecko i teraz zapragnęliśmy mieć kolejne. Jestem już po wizycie u ginekologa, mówi że nie widzi przeszkód tylko mam problem z nieregularnym miesiączkowaniem, zalecił mi stosowanie preparatu ovarin plus prenatalne witaminy. Jutro pobiegnę do apteki i będziemy zaczynać nasze starania :)
anitka60
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 31 grudnia 2016, 09:02

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: anitka60 »

Najgorzej jednak gdy podczas porodu dojdzie do uszkodzenia narządów rodnych co niestety później powoduje bardzo duży dyskomfort. Dodatkowo jest wtedy większa podatność na infekcję. Moja siostra właśnie miała tego typu problem, ale na szczęście zapisała się na labioplatykę to rewelacyjnej kliniki jaką jest Olmedical. Tutaj zabieg wykonany został bardzo fachowo, więc jest zadowolona z rezultatu. Również pozbyła się w końcu kompleksów co jest bardzo ważne bo jednak taki problem może bardzo odbić się na naszym samopoczuciu
majeczka35
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 marca 2023, 12:09

Re: Pierwsza ciąża?

Post autor: majeczka35 »

Długo nie mogłam zajść w ciążę dopiero koleżanka mi poleciła suplement NMN NAD + booster z Zarapharm. Byłam bardzo sceptyczna ale na szczęście mąz kupił i zaczęłam brać, jestem przekonana że dięki niemu mamy dzis na świecie naszą małą krusynkę. Jak macie problemy z poczęciem szczerze polecam.
ODPOWIEDZ