Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
patpat
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 14:01

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: patpat »

To może jeszcze zapytam...czy pod koniec sezony tj od października do grudnia pojawiaja się jakies promocje?
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: basia_85 »

Tak. Promocje na suknie ślubne są po sezonie, czyli między listopadem a marcem. wtedy wyprzedaje sie ubiegłoroczne kolekcje, lub pojedyncze sztuki sukien ślubnych - te które się nie sprzedały ze względu na rozmiar...lub poprostu nikomu się nie spodobały. Cena sukni może wtedy spaść nawet o 900 - 1000 złotych. Nie dotyczy to dodatków, tzn welonu, rękawiczek itd. Te są w stałej cenie. :)
Agaz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 16:52

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: Agaz »

Czy któraś z Pań nie byłaby zainteresowana kupnem sukni a'la princessa? Rozmiar 36 do regulacji, dobra cena :)
patpat
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 14:01

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: patpat »

z własnego doswiadczenia - nie polecam salonu Impresja w Rzeszowie!!! wszystkie panie bardzo miłe, uprzejme ale jak przyjdzie do odbioru to już umowiony termin nie ma znaczenia, ustalone poprawki nie są wprowadzone i cena nagle rośnie!!! Szok! nie polecam!
kola152
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 3 lutego 2013, 21:35

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: kola152 »

a jaki salon sukni ślubnych poleciły byście w Rzeszowie bo jest tam ich kilka ????
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: Jaślanka »

Ja w Rzeszowie wypożyczam suknię w Dianie na Rejtana, III piętro. Panie b. miłe, polecam :)
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: Kamkaz »

Impresja, Afrodyta, Igar, Lisa Ferrera ewentualnie Diana ( w Respanie)
jest jeszcze kilka salonów koło placu wolności:)
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: medvedik »

asiulka1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 marca 2014, 20:58

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: asiulka1234 »

Ja nie polecam salonu sukien ślubnych Ona w Jaśle bo niestety nie są godni polecenia, odebrałam od nich nowa sukienkę i niestety nie nadaje się do ubrania na własne wesele.Znaczne od tego ze gorset różnił się od reszty sukni, szycia nie schodziły się w całość, spódnica miała chyba z 10 cm dalej niż w gorsecie.Nie mówiąc o pasie który został do szyty,ale oczywiście musiałam doplacic .A gorset oczywiscie po klutni na czyj koszt (bo wszystko miało być w cenie) zostal wymieniny , mino ze mowilam ze jest za ciasny pani krawcowa zrobiła po swojemu. poza tym kiedy probowalam zmienić cos w sukni każdy mój pomyśl Panie odradzaly. Co za tym idzie musiałam gdzieś indziej kupić druga suknie, panie oczywiście winy nie wzięły na siebie, a suknia poszła w kosz. Nie mówiąc o tym ze kolo pod sukienkę dostalam stara, a kiedy pojechałam do innego salonu zeby przerobić niekompetentne szycie krawcowej z salonu Ona, pani chwycila się za głowę i powiedziała ze takiego niedbalstwa jeszcze nie widziała. Po paru nocach nieprzespanych stwierdzilam ze muszę opisać cala sytuacje ku przestrodze innym przyszłym Paniom Młodym.
zuzak
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 października 2013, 07:55

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: zuzak »

ja polecam salon Afrodyta ale w Krosnie poniewaz niestety ale Pani ktora pracuje w Afrodycie w jasle kompletnie sie do tego nie nadaje... nie potrafi doradzic w wyborze sukni, a co najgorsze nie pozwala doradzac osobie, ktora przychodzi z panna mloda poniewaz uwaza ze nikt nie moze powiedziec czy suknia jest dobra czy zla bo to wie tylko osoba ktora ma suknie na sobie... poza tym w Jasle jest naprawde mały wybor sukni slubnych. ja kupilam swoja w Afrodycie w krosnie i jestem zachwycona Panie idealnie dobieraja suknie do sylwetki, potrafia ukryc to co trzeba a uwydatnic same atuty:) no a przede wszystkim ceny sa naprawde rewelacyjne nawet w porownaniu do Jasla, nie mowiac juz o Ryesyowie, i w dodatku dostaje sie gratis welon lub bizuterie w zaleznosci od tego co sie kupuje. SZCZERZE POLECAM !!!!
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: magnesik19 »

ja już jestem szczęśliwą mężątką- suknie zakupiłam w Rzeszowie w salonie White Lady.

co do Jasła.... również jestem zszokowana jasielskimi salonami, a dokładnie paniami w nich pracującymi..
W tak chwalonym salonie ONA mierzyłam chyba 5 sukni (aby wypożyczyć). Owszem, kobieta tam pracująca pomogła mi się ubrać, zapiać itp i to był całkowity koniec jej pomocy. Po wyjściu z przymierzalni, stałam sobie na środku salonu jako kołek i porozumiewałam się jedynie z osobą, z którą przyszłam mierzyć. Pani z salonu nie powiedziała mi nic a nic czy dana suknia mi pasuje, czy leży dobrze, co poprawić ewentualnie.. no nic a nic! dodam, ze byłam jedyną klientką w salonie. Taki sam scenariusz powtarzał sie z innymi mierzonymi tam sukniami. Po przymiarkach wyszłam prędko tam i doszłam do wniosku, że ciężko tam pani było wogóle zachęcić mnie do wypożyczenia sukni z salonu.

Jeśli chodzi o Afrodytę, to tez jestem zdania, że panie tam pracujące są wszechwiedzące i ich zdanie jest decydujące. Mierzyłam też kilka sukni tam, nie powiem bo były ładne, ale wiadomo nie każdemu wszystko pasuje. Chciałam princesske, aczkolwiek suknie w tym salonie były bardzo obfite, wręcz ciężkie. Wypowiedziałam oczywiście swoje zdanie, że nie czuje sie komfortowo, że mnie trochę dużo, to panie skomentowały że to tak ma być, że taki krój itp. Jednocześnie na siłe chciały mi wepchnąć te suknie, zasłaniając się że w Rzeszowie takich nie znajdę i że zapłace majątek.

Jednak akurat w Rzeszowie kupiłam suknię o jakiej marzyłam. Tam podejście kobiet z salonu do klientek jest o niebo lepsze niż w Jaśle. doradzają, pomagają, sugerują itp. Ewidentnie obsługa klientki daje dużo i jest jednym z czynników że przyszła panna młoda zdecyduje się na kupno tam, gdzie jest mile obsługiwana.
A co do ceny to nie są znowu aż tak wygórowane, jak to twierdziła pani z Afrodyty.
Suknie kupiłam 4 miesiące przed ślubem.
magdale4444
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 5 lipca 2011, 12:43

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: magdale4444 »

Proszę o opinie na temat salonu Wiktoria przy ul. Niepodległości 13 w Krośnie (obok salonu Erica). Zastanawiam się nad kupieniem tam sukienki.
magdale4444
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 5 lipca 2011, 12:43

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: magdale4444 »

Może jest taka dziewczyna która ma zamiar kupić sukienkę w salonie Afrodyta (Jasło,Krosno), mam do sprzedania bon rabatowy 200 zł który wygrałam na targach ślubnych..wiad. na priv.
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: ekonomista »

zuzak pisze:ja polecam salon Afrodyta ale w Krosnie poniewaz niestety ale Pani ktora pracuje w Afrodycie w jasle kompletnie sie do tego nie nadaje... nie potrafi doradzic w wyborze sukni, a co najgorsze nie pozwala doradzac osobie, ktora przychodzi z panna mloda poniewaz uwaza ze nikt nie moze powiedziec czy suknia jest dobra czy zla bo to wie tylko osoba ktora ma suknie na sobie... poza tym w Jasle jest naprawde mały wybor sukni slubnych. ja kupilam swoja w Afrodycie w krosnie i jestem zachwycona Panie idealnie dobieraja suknie do sylwetki, potrafia ukryc to co trzeba a uwydatnic same atuty:) no a przede wszystkim ceny sa naprawde rewelacyjne nawet w porownaniu do Jasla, nie mowiac juz o Ryesyowie, i w dodatku dostaje sie gratis welon lub bizuterie w zaleznosci od tego co sie kupuje. SZCZERZE POLECAM !!!!
Co do krośnieńskiego salonu Afrodyty, to jak najbardziej się zgadzam, profesjonalna obsługa, tam powiedzą Ci co do Ciebie pasuje, a nie bierz którą chcesz (byle najdroższą) i do widzenia. Chociaż za fajną sukienkę trzeba dać 2500-3000 zł.
mmon
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 lipca 2016, 12:47

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: mmon »

Czy salon Afrodyta w Krośnie wypożycza suknie?
ODPOWIEDZ