Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
berna222
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 listopada 2011, 17:45

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: berna222 »

berna222 pisze:"słoneczko" mozesz mi napisac np. na pw jesli to nie tajemnica i nie kłopot gdzie szyjesz suknie Ja mam ochote uszyć sobie suknie w kształcie rybki ale juz nie wiem do kogo sie udac zeby bylo w miare po cenie no i najważniejsze zeby ładnie ktos mi to odszył, zeby to nie była jakas fuszerka Moze mi ktos pomóc....prosze...:)
ponawiam prośbę :zalamany:
magma
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 7 marca 2012, 11:31

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: magma »

Nie ma sensu przesadzać z tym kiedy kupić suknię bo można w między czasi schudnąć lub przytyć. Ja kupiłam 3 tygodnie wcześniej
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: aisza1990 »

Dziewczyny miała któraś z was dopinane włosy do fryzury weselnej? Jeśli tak to powiedzcie gdzie można kupić takie włosy dopinane "słowiańskie"najlepiej na taśmie.
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: lusio »

Jeśli o suknię ślubną chodzi, ja kupowałam jakiś czas temu w salonie Erica, w Krośnie. Sukni szukałam dość długo, ale nie jakoś intensywnie - do Erici zaglądnęłam bez większych oczekiwań i naprawdę miło się zaskoczyłam. Suknię wybrałam na miejscu (z pomocą pań sprzedających) ale był do małej poprawki krawieckiej - co nie było problemem. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu.
Suknię kupiłam 3 miesiące przed ślubem, chociaż też uważam, że mogłam jeszcze zaczekać :)
zuziamarzec123
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 19:00

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: zuziamarzec123 »

Jeśli macie okazje skoczyć do stolicy to ja tam polecam salon Madonna, mają duży wybór sukien a przede wszystkim każda jest świetna gatunkowo. Tylko trzeba pamiętać, że tam na suknie czeka się pół roku bo je szyją w Hiszpanii.
dziewczynabnadzieji
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2009, 15:42

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: dziewczynabnadzieji »

3 miesiące wcześniej wystarczy ja swoja kupiłam w Krośnie dużo większy wybór ;-)
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: lenkamii »

Zuziamarzec nie trzeba do stolicy wystarczy do Krakowa też jest Madonna...
gabi2705
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 lutego 2013, 16:59

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: gabi2705 »

Ja szukam sukni ślubnej jak macie cos to piszcie na meila [email protected]
niunia2
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:23

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: niunia2 »

nie musisz ja akurat nie mialam, tez bylo kolo30 stopni, w salonie pani mi powiedziala, ze nie widac z pod sukni dlugiej rajstop. pozdrawiam
mmonia
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 18:48

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: mmonia »

a czy znacie lub możecie polecić jakiś dobry salon w Rzeszowie z sukniami
semekkk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 28 października 2011, 12:59

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: semekkk »

z doświadczenia jak kupowaliśmy z narzeczoną to wiem, że nie ma co się porywać na salony typu rzeszów, kraków, krosno salon suknia kupiona, w rzeszowie ten sam model sukni, w tym samym salonie tylko oddział rzeszów, suknia droższa 600 zł i to jeszcze na promocji.. byliśmy specjalnie sprawdzić. trzeba trochę pochodzić, posprawdzać, pozdrawiam.
patpat
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 14:01

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: patpat »

Czy któraś z pań która ma już za sobą kupno sukni może podać przykładowe ceny? Przy okazji czy w salonie ONA -Jasło nadal można wybrać dowolną suknie nową ale nie kupić lecz wypożyczyć? ? ? A i znacie kosmetyczkę która dojeżdża do mieszkania?
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: aisza1990 »

Ja kupowałam w Jaśle w salonie Afrodyta i suknie które mierzyłam były w cenach od 2000 do 2600.Z tego co wiem to starsze modele są na przecenach
Agaz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 16:52

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: Agaz »

Ceny są różne, zależy od sukni. Suknie typu empire znajdziesz już od 1500zł, princessy i suknie z koronki i z falbanami koło 2 - 3 tys zł. Zależy od salonu bo Afrodyta i Igar mają własne pracownie które szyją w Rzeszowie więc ceny mogą być troche niższe niż firmach w których suknie sprowadzają. W salonie Ona można wypożyczyć każdą suknię, ceny przeważnie koło 1000zł
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Gdzie i ile przed ślubem kupić suknie ślubną??

Post autor: basia_85 »

Aby bez nerwów wybrac suknię potrzeba na to ok 4 miesiące. Dlaczego tyle? Planując ślub na miesiące od maja do sierpnia, trzeba liczyć się z tym, że salony mają wtedy najwięcej zamówień. A przecież każdą z nas trzeba dokładnie zmierzyć, żeby suknia na nas leżała bez zarzutu. Pierwsza przymiarka jest po ok miesiącu od złożenia zamówienia. A wiadomo, że potrzebne będą poprawki, przeważnie zwężania i skracania, dopasowywania linii biustu itd. Dodatkowo, nie każdy salon sukien ślubnych ma na miejscu pracownię, toteż suknie wysyłane są do krawcowych, a to kolejne kilka dni "poślizgu". Tak więc optymalny czas na zamówienie sukni to te 3 - 4 miesiące. Zobaczycie same, to wcale nie tak długo. Co do sukni używanych, to ten czas wcale nie jest krótszy. Najładniejsze modele są wręcz rozchwytywane już nawet 8 - 9 miesięcy wcześniej. Szyjąc suknię, mamy pewność, że będzie na nas idealna, czysta i niezniszczona. Natomiast te z wypożyczalni, choć Panie zapewniają nas o czyszczeniu w profesjonalnej pralni chemicznej, często nie spełniają naszych oczekiwań... No i wydatek od 900 złotych wzwyż. Jeśli chodzi o wypożyczenie w salonie, to myślę, że lepiej odkupić używaną...cena podobna, nawet niejednokrotnie niższa, a później jeszcze można ją znowu odsprzedać ;)
ODPOWIEDZ