Czy tabletki na libido dzialają?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: wirgin »

Tabletki, suplementy diety i inne afrodyzjaki to tylko wspomagacze do prawdziwego pożądania. Wszystko dzieje się w umyśle. Jeżeli partner jest dla Ciebie nieatrakcyjny to suplementy na wiele się nie zdadzą. Największy wpływ mają przekonania i poczucie wstydu, niespełnienia, odrzucenia i religia. Poczucie swojej wartości i akceptacja siebie ma decydujący wpływ na realizowanie siebie w sferze seksualnej i bycia atrakcyjną czy atrakcyjnym. Zaakceptuj swoje wady, a wszystko się zmieni.
kieratdomowy
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 lutego 2021, 11:27

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: kieratdomowy »

Silke pisze: 24 września 2020, 10:58 Dziewczyny a tak na marginesie to czy są jakieś tabletki dla kobiet na libido ale na receptę. Bo jak do tej pory to próbowałam dwóch rodzajow tabletek na libido ale były to tabletki bez recepty ( stimea i asequrella) i tak się zastanawiam czy są jakieś na receptę, które mogą byc skuteczne. Bo z tego co wiem to faceci maja takie tabletki na potencję. Czy jest to taki rodzaj ale dla kobiet? :P
Na receptę nic nie ma. Miałam podobny problem aż trafiłam na ten egzotyczny specyfik - Feminam Libido takiego działania tych tabletek i składu nie znajdziesz w niczym innym w Polsce. To jest naprawdę coś nietypowego. Bardzo mi pomogły w seksie i nie tylko. Możesz poszukać w Sex Shopach tego albo z internetu zamówić
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: Mosznicki »

Działaja, działają... Wiara czyni cuda, a reklama dźwignia erekcji.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: dragoness »

wirgin pisze: 5 listopada 2020, 20:43 Tabletki, suplementy diety i inne afrodyzjaki to tylko wspomagacze do prawdziwego pożądania. Wszystko dzieje się w umyśle. Jeżeli partner jest dla Ciebie nieatrakcyjny to suplementy na wiele się nie zdadzą. Największy wpływ mają przekonania i poczucie wstydu, niespełnienia, odrzucenia i religia. Poczucie swojej wartości i akceptacja siebie ma decydujący wpływ na realizowanie siebie w sferze seksualnej i bycia atrakcyjną czy atrakcyjnym. Zaakceptuj swoje wady, a wszystko się zmieni.
Taka prawda. Reszta to reklama i sztuczne wspomaganie.
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: wirgin »

W życiu warto wszystkiego spróbować by przynajmniej mieć jakiś pogląd. Najlepiej działa Twoja wyobraźnia i chęć podniecenia Twojej partnerki. Jak Ty będziesz chciał się zaspokoić to wynik może być mierny. Nie jestem seksuologiem ale jakieś doświadczenie zebrałem i raczej się sprawdza. Zrób to wyłącznie dla niej, a efekty ocenisz na następny dzień. Warto spróbować.
Tiegarts
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 lipca 2021, 18:29

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: Tiegarts »

Świetny temat
sagitari
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 września 2021, 15:04

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: sagitari »

Rewelacja ta mieszanka ziółek z Ameryki Południowej w Polsce można je znaleźć pod nazwą Feminam Libido. Naprawdę szybkie działanie nie trzeba brać miesiącami bez skutku jak inne. Ochota wróciła po kilku obłędnych miesiącach bez seksu. Mąż zadowolony ja też ;) ale tak na prawdę to on mi je kupił i rozpuszczał w napojach głupek zanim się wygadał. Mówił że był już w dużej desperacji i podejrzewał mnie o zdradę - co by mi w ogóle do głowy nie przyszło :)) Ogólnie ważne że wszystko wróciło do normy..
gordi
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 października 2021, 14:31

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: gordi »

no dałem mojej te feminam libido i rozkręciły ją nawet :)
maxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2016, 12:19

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: maxx »

Tabletki to zostawcie sobie jako ostatnią deskę ratunku. Regularna aktywność fizyczna, zdrowe odżywienie - dodatkowo włączając tzw. afrodyzjaki, ograniczenie stresu i stosowanie technik pozwalających go zredukować to powinna być podstawa. Do tego oczywiście dbanie o zdrowe relacje w związku... Oczywiście łatwiej połknąć pigułkę, ale jeśli nie zadba się o podstawy to prędzej czy później nawet pigułki nie pomogą.
selenas34
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 marca 2022, 14:26

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: selenas34 »

działają rewelacyjnie te egzotyczne tableteczki - feminam libido. Prawie na każdą laskę z Tindera :))
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze: 5 stycznia 2022, 23:21 Dobranoc! I pamiętaj: dobry sex to podstawa udanego związku! Mensil cię nie zawiedzie... :rotfl:
niemka35
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2022, 13:16

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: niemka35 »

sprawdza sie ten wspomniany feminam libido dobrze sie kruszą te tabletki i rozpuszczają. najlepiej wchodzą z winem lub piwkiem. Byłem w szoku jak kobietki po nich szaleją i doczytałem trochę w internecie na temat składników to były używane przez Azteków podczas rytualnych orgii :)
wypasiur
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwietnia 2023, 13:18

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: wypasiur »

ale czad no rzeczywiście panienki szaleją po tym feminam libido. :szok:
mantas
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 września 2023, 14:59

Re: Czy tabletki na libido dzialają?

Post autor: mantas »

Bomba te Indiańskie zioła w tym Feminam Libido. Na moja kobietę działają że szok. Twierdzi że miała orgazm kaskadowy a w sumie dużo się nie napracowałem. No fakt 30 min musiałem ruszać ale za to gry wstępnej zero tak była nagrzana. Nieźle
ODPOWIEDZ