Odchudzanie

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
paulinapaula
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2018, 12:54

Odchudzanie

Post autor: paulinapaula »

Czy słyszeliście już o African Mango Slim?! To mój wybawiciel w walce o piękną sylwetkę. Z nadwagą zmagałam się od dawna, a teraz cellulit odstające boczki zostały zażegnane i to w tak krótkim czasie.. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że preparat jest całkowicie naturalny!
To pewny skład dla mojego organizmu :)
anitka28
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 15 lutego 2019, 13:41

Re: Odchudzanie

Post autor: anitka28 »

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Agatą (kom.517 614 677) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: Odchudzanie

Post autor: strzala_amora »

Nie slyszalam ale nie wydaje mi sie by taki suplement jakos specjalnie dzialal cuda.. Predzej wspomoze odchudzanie a nie zrobi cos za nas.. Ja wybralam bardziej tradycyjna metode odchudzania tzn diete od dietetyka z Panaceum w Wawie i wieksza aktywnosc fizyczna
Awatar użytkownika
Stayka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwietnia 2019, 21:28
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Odchudzanie

Post autor: Stayka »

U mnie zadziałało tylko zdrowe odżywianie się i sport :)
Awatar użytkownika
benka77
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2019, 15:51

Re: Odchudzanie

Post autor: benka77 »

Moim skromnym zdaniem, odchudzanie zaczyna się w głowie ;) I dobrze jest właśnie tam rozpocząć. Wszystkie cud diety nie mają sensu, jeśli nie zrobi się porządku we własnej świadomości i podświadomości. Dobrze jest wiedzieć, co można, a czego lepiej po prostu unikać.
Kinia12
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 kwietnia 2019, 09:13

Re: Odchudzanie

Post autor: Kinia12 »

benka77 pisze: 13 maja 2019, 16:06 Moim skromnym zdaniem, odchudzanie zaczyna się w głowie ;) I dobrze jest właśnie tam rozpocząć. Wszystkie cud diety nie mają sensu, jeśli nie zrobi się porządku we własnej świadomości i podświadomości. Dobrze jest wiedzieć, co można, a czego lepiej po prostu unikać.
100% racji, ale samemu się nic nie wskóra. Można się cały czas okłamywać albo działać :) Taka jest prawda. Dla jednych motywacją jest spojrzenie w lustro, dla innych za ciasna sukienka, tak to już jest. Ważne żeby iść do przodu. U mnie zaczęło się dawno temu takie narzekanie. Wszystko zajadałam. Teraz zmieniło się to o 180 stopni. Dieta, wyrzeczenia i jakoś się udaje. Nawet jak pójdę po kosmetyki do Natury to wezmę sobie jakąś fit przekąskę i dobrze wiem że to mi nie zaszkodzi a trochę tego słodkiego też mi się chyba należy co ?? :) :) Nie ma też co dramatyzować tylko tak jak mówiłam wcześniej, do przodu, do przodu, do przodu... i zawsze jest się bliżej celu :)
anitka28
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 15 lutego 2019, 13:41

Re: Odchudzanie

Post autor: anitka28 »

Marzysz o pięknym ciele? Idealnej sylwetce??? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Wypróbuj Phen 375. Jest to lek o najwyższej dostępnej dawce fenterminy na rynku, która odpowiedzialna jest za tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są świetne!!! w moim przypadku ok 12kg. Spróbuj, nic nie tracisz!!! Jeśli masz pytania prosze o kontakt: Natalia (kom.733 566 390)
Kinia12
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 kwietnia 2019, 09:13

Re: Odchudzanie

Post autor: Kinia12 »

Po konsultacje z dietetykiem w Naturze już widzę baaardzo duże efekty ;) Po pierwsze czuję się zdecydowanie lepiej i wszystko jest ułożone tak że nie odczuwam bardzo tego głodu, no i nie mam co ukrywać jak spodnie robią się luźniejsze to od razu pojawia się uśmiech :)
anitka28
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 15 lutego 2019, 13:41

Re: Odchudzanie

Post autor: anitka28 »

Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Ewą - 578 021 158, ona Wam pomoże. Powodzenia
wow.lop
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 września 2019, 16:51

Re: Odchudzanie

Post autor: wow.lop »

jak dal mnie najlepiej jest ćwicniza i zdrowia dieta nie sublemty diety :) bo to raczej nie jest dobre dla zdrowia
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Odchudzanie

Post autor: Łyssy »

wow.lop pisze: 30 września 2019, 16:55 jak dal mnie najlepiej jest ćwicniza i zdrowia dieta nie sublemty diety :) bo to raczej nie jest dobre dla zdrowia
Polska jenzyk,trudna jenzyk
Awatar użytkownika
wiolinka445
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 czerwca 2020, 15:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Odchudzanie

Post autor: wiolinka445 »

Ja póki co wciąż się zmagam z efektem jojo :(
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Odchudzanie

Post autor: świnia »

alix90 pisze: 5 sierpnia 2020, 12:12 Gotowanie bez tłuszczu i cukru!
Nie cukru tylko węglowodanów, bo makaron, ziemniaki, ryż, chleb to przecież po strawieniu czysty cukier we krwi :ok: :super: :cisza: :hurra:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Odchudzanie

Post autor: oth »

Tłuszcz to podstawa dla zdrowia, bez tłuszczu pto recepta na wszystkie choroby
Ewelina.j33
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 sierpnia 2020, 16:18

Re: Odchudzanie

Post autor: Ewelina.j33 »

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi trzeba to tylko dobrze zbilansować. Nie ma co sobie wszystkiego odmawiać. Odpowiednia proporcja równa się brak problemu :)
ODPOWIEDZ