Ortopeda

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Ortopeda

Post autor: szlapt »

Orientuje się ktoś u którego lekarza można zrobić USG i jakie są ceny wizyty?
ptasznik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:20

Re: Ortopeda

Post autor: ptasznik »

Bogdan Naszkiewicz - wizyta 120zł,w tym masz badanie usg :)
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: Ortopeda

Post autor: Akasha »

dziwne, ja byłam prywatnie na wizycie, zdjęcia musiałam jechać zrobić do szpitala i tam za same zdjęcia zapłaciłam 120 zł, ponieważ skierowanie było z prywatnego gabinetu...
ptasznik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:20

Re: Ortopeda

Post autor: ptasznik »

Dwukrotnie byłem u Pana Naszkiewicza prywatnie i zawsze miałem robione usg w cenie wizyty:)
Kaka.12
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lutego 2013, 21:39

Re: Ortopeda

Post autor: Kaka.12 »

Dr Hombesh wizyta z USG - 70 zł
milijon
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 października 2013, 16:46

Re: Ortopeda

Post autor: milijon »

W dzieciństwie przebyłem krzywicę. Mam skoliozę, pogłębioną kifozę (choroba scheuermanna) i lordozę (przodopochylenie miednicy) oraz łopatkę trzaskającą. Do tego nabawiłem się dyskopatii przez pracę fizyczną. Bolą mnie całe plecy, czy siedzę, stoję lub idę o pracy nie wspominając. Czuję się niepełnosprawny, zabiegi rechabilitacyjne nic nie dają, chcą mnie faszerować lekami przeciwbólowymi (krośnieńskie "orły" które mówią: "nic się nie da zrobić". Jakiego dobrego ortopedę polecacie żebym się z nim mógł skonsultować w sprawie korekcji operacyjnej, tak bym mógł ew. być dalej być skierowany do Lublina lub Rudnej Małej? Chodzi mi o lekarza, który "siedzi" w temacie deformacji układu kostnego i leczenia operacyjnego a nie tylko obsługuje kolejki pacjentów ze złamaniami i zwichnięciami. Proszę podać kto, gdzie przyjmuje i ew. za ile (prywatnie).
sama
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 16:11

Re: Ortopeda

Post autor: sama »

Ja proponuję wybrać się się do Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji w Zakopanem. Trzeba zadzwonić umówić się na wizytę. Ja czekałam dwa miesiące. Bierzesz skierowanie od rodzinnego i jedziesz. Nic nie płacisz tylko wiadomo że jest koszt dojazdu. Ale warto. Naprawdę.
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Ortopeda

Post autor: mati85061 »

orientuje sie ktos czy cena wizyty u dr. Chombesza zminiła sie czy nie, teraz rejestracja jest na godzine czy trzeba przyjsc i czekac?? dzieki za odp.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Ortopeda

Post autor: Chili »

Trzeba zadzwonić i sie umówić a pózniej czekać w kolejce :)
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Ortopeda

Post autor: mati85061 »

Witam powie moze ktos ile wizyta u dr. chombesza mam wizyte w tym tyg. i niewiem na ile sie mam nastawić :) . dzieki
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Ortopeda

Post autor: Mecenas »

mati85061 pisze:Witam powie moze ktos ile wizyta u dr. chombesza mam wizyte w tym tyg. i niewiem na ile sie mam nastawić :) . dzieki
Dawniej u niego wizyta kosztowała 70zł, więc jeśli się nie podniósł, to tak musisz być przygotowany.
ewa10
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 stycznia 2012, 13:26

Re: Ortopeda

Post autor: ewa10 »

Teraz bierze 80zł
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Ortopeda

Post autor: VISCA EL BARCA »

Ja moge smialo polecic dr Biesiadowskiego z tego co pamietam 80 dych wizyta ale warto.
Dr Hombesch bardzo niemily w przychodni w szpitalu byl , kazde pytanie odpowiadal jak za kare.. pewnie prywatnie jest inny ale to norma tam na NFZ za "darmo" musi BIDOK....
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Ortopeda

Post autor: Anka7 »

Zgadzam się się z Viscą odnośnie doktora Hombescha.Zbywa, nie wytłumaczy, ale może dlatego,że ma dużo pacjentów i chce jak najwięcej przyjąć?
marko_30
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:35

Re: Ortopeda

Post autor: marko_30 »

Witam, czy posiada ktoś numer telefonu do dr Burbelki?
ODPOWIEDZ