Ortopeda

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

Burbelka? Nic nie słyszałam o takim lekarzu. Gdzie przyjmuje i ile bierze za wizytę?
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

Już wiem o Burbelce. Spotkałam znajomą, która też mi go bardzo polecała. Pewnie muszę spróbować. Myślałam o Naszkiewiczu ale nikt o nim nic nie mówi, nie pisze (posty wyżej to stare posty sprzed roku ponad) tylko Iwaniec i teraz Burbelka, to pewnie nie ma co sobie Naszkiewiczem głowy zawracać.
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: Ortopeda

Post autor: wikone »

Witam,
odnośnie ortopedów w Jaśle to polecam tylko i wyłącznie doktora Naszkiwiecza.
Sam odwiedziłem wielu specjalistów gdy doznałem dwóch powaznych kontuzji:
1) zerwianie wiązadła w kolanie
2) złamanie podobne do kontuzji Gracza Arsenalui Eduiardo http://bartix94.wrzuta.pl/film/5Bccaqvn ... ja_eduardo

W obydwu przypadkach dzięki jego opiece udało mi się wrócić do zdrowia a nawet czynnie do sportu.
Odnośnie ceny to zależy od działań jakie podejmuje, jednak maksymalnie jest to chyba 100PLN za wizytę.
Zaznaczę jeszcze że w przypadku zerwania wiązadła próbowałem się leczyć u doktora Iwanca i w szpitalu diagnozował mnie doktor Biesiadowski i żaden z nich nie poznał się. Dopiero doktor Naszkiewicz stwierdził zerwanie wiązadła a następnie sprawnie je zrekonstruował.

W przypadku złamania nogi to po prostu miałęm szczęście ze po przywiezeniu mnie do szpitala właśnie on pełnił dyżur. Operacyjne złożenie złamanej nogi i po roku mogłem biegać, a nieco ponad już uprawiać sport.

Ze swojego doświadczenia polecam tylko i wyłącznie doktora Naszkiweicza.
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Ortopeda

Post autor: kurczebalde »

Bardzo dziękuję za Wasze opinie ale w dalszym ciągu jestem w kropce. :zalamany:
trypton
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 7 marca 2012, 10:34

Re: Ortopeda

Post autor: trypton »

W żadnej odpowiedzi nie widziałem, aby ktoś wymieniał pana Geralda Homescha. Przyjmuje on na ulicy Franciszkańskiej obok hotelu / centrum rehabilitacji. W budynku w którym przyjmuje jest ginekolog chyba... Polecam - leczę się u tego lekarza po wypadku i jak na dotychczasowe przelotne znajomości z jasielskimi specjalistami ten okazał się lekarzem który zajmuje się pacjentem na najwyższym poziomie. Wizyta 50 - 70 zł.
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Ortopeda

Post autor: Maja321 »

Również gorąco polecam Pana Hombesha. Jest nie tylko świetnym specjalistom ale przede wszystkim umie podejść do pacjenta na luzie. U mnie przeprowadzał artroskopie rzepki. Po dokładnie 2 tygodniach jeździłam już na rowerze. I z tego co słyszałam od ,,ludzi,, jest naprawdę dobrym ortopedą. Gorąco polecam!
ania28
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 22 czerwca 2012, 20:48

Re: Ortopeda

Post autor: ania28 »

Również polecam dr. Hombescha :) przyjmuje chyba obok centrum rehabilitacji...
dorotaww
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 5 listopada 2011, 18:20

Re: Ortopeda

Post autor: dorotaww »

Potrzebuję namiary na doktora Małka, chodzi mi o prywatny gabinet i telefon komórkowy do niego.
treneiro99
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 18 marca 2011, 22:21

Re: Ortopeda

Post autor: treneiro99 »

tylko doktor Hombesch-jedyny ortopeda znający się na rzeczy w jaśle i okolicy
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Ortopeda

Post autor: CYNGIEL »

Święta racja.Doktor Hombesch.Dwa razy byłem jego pacjentem .Dwa razy udne leczenie. :ok:
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Ortopeda

Post autor: beti »

witam,czytam opinie o naszych ortopedach i fakt,kto komu pomogl to zachwycony,i mam nadzieje ze ja z wlasnego wyboru tez bede zadowolona,ale to sie okaze,mianowicie wybralam dr.biesiadowskiego,gdyz tak mi przypadkiem utkwil w glowie z przed wilu lat,widzac go w szpitalu,a rok temu przypadkiem mialam wizyty u niego wlasnie z synkiem,powiem,ze okazal sie dobrym lekarzem,wystarczyly porady i wszystko jest ok....tym razem bylam ze soba,a dokladnie z moim kolanem przetrzymanym od ubieglego roku i teraz juz dwa odczuwam i kregoslup,narazie potwierdzil ze to przeciazenie od dziecka itp,usg tez zrobil,wytlumaczyl co z czego i poradzil co dalej,narazie robie co kazal,biore jeszcze artresan od rodzinnego i zobacze efekty,mam nadzieje ze to co powiedzial z usg to prawda,bo sa przypadki ze po usg glupoty sie slyszy,a wiec badzmy zdrowi to unikniemy wszystkich,oby tak bylo.......pozdr
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Ortopeda

Post autor: Maja321 »

Dr Hombesh powiedział mi kiedyś że dla osób które mają poważne problemy ze stawami to między innymi artresan to tylko suplement diety i uspokajacz że się COŚ bierze, a kszty to nie pomaga. Pieniądze wyrzucone w błoto....i szkoda wątroby. Ja dostałam zastrzyki na smarowanie stawów kolanowych, powtarzane co rok, i efekty odczółam po 2 tyg.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Ortopeda

Post autor: nitro »

Maja321 pisze:Dr Hombesh powiedział mi kiedyś że dla osób które mają poważne problemy ze stawami to między innymi artresan to tylko suplement diety i uspokajacz że się COŚ bierze, a kszty to nie pomaga. Pieniądze wyrzucone w błoto....i szkoda wątroby. Ja dostałam zastrzyki na smarowanie stawów kolanowych, powtarzane co rok, i efekty odczółam po 2 tyg.
Co do Atresanu itp to się zgodzę, że to bardziej placebo... Za to z kolagen jest lepiej przebadany i z badań wynika, że pomaga ;) Oczywiście wg lekarzy pomagają tylko leki które oni zapisują, wiadomo czemu :P
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Ortopeda

Post autor: T135 »

jak ktoś potrzebuje naprawdę dobrego ortopedę od poważnych spraw, to warto się wybrać do dr. Marka Kulczyka z Rzeszowa, świetny lekarz. Jeżeli miałbym się (odpukać) poddawać jakiejś operacji ortopedycznej to tylko u niego. Jak miałem uszkodzoną rękę, w Jaśle, chcieli ją usztywnić na 6 tygodni, nie zgodziłem się i pojechałem do dr. Kulczyka, nastawił łokieć, dwa tygodnie w szynie, potem tydzień na rozruszanie ręki i mam ją sprawną do dzisiaj. Robi też operacje na stawy biodrowe, kolana i różne bardziej skomplikowane. Nie ucieka się tylko do założenia gipsu jak u nas w Jaśle...
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Ortopeda

Post autor: krolik »

czy doktor Michał Burbelka ma USG ?
ODPOWIEDZ