Sposoby odchudzania

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
elaela33
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 września 2016, 21:54

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: elaela33 »

Najlepiej wyrobić sobie zdrowe nawyki żywieniowe, bo żadna dieta nie pomoże, jak po jej skończeniu znowu zaczniemy się opychać.
mission
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 lutego 2015, 14:29

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: mission »

Ja jem codziennie sałatki domowej roboty zamiast obiadu w pracy a i tak nie mogę schudnąć ;( słodyczy i fastfoody najczęściej raz w miesiącu
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: traper3 »

Jeść zdrowo i dużo chodzić.
psychofans1910
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 października 2016, 11:09

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: psychofans1910 »

Nie zrec po nocach grubasy ..
Edtka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 30 listopada 2016, 14:52

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Edtka »

Taki jak mówi przedmówczyni zdrowy rozsądek i stara zasada MŻ. Jak to zrobić zamiast taniego sztucznego kurczak kup wołowinę. Za te same pieniądze zjesz mniej a zdrowiej. Sylwetka odczuje zmianę. Czemu teraz jest tyle otyłych osób bo jest tanie śmieciowe jedzenie.
agnesska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 4 grudnia 2016, 17:54

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: agnesska »

dokładnie, jemy szybko i bez wartościowo, a do tego kilogramami cukier i zero ruchu.
anna256
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 11:39

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: anna256 »

Dieta, dużo jogurtów i oczywiście sporo ruchu.
pilotec
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 września 2016, 16:19

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: pilotec »

w kilka pytań właśnie w temacie diety. Zastanawiam sie nad tymi herbatami, ktore wspomagają odchudzanie. Czy to coś pomaga.
M0NIKA
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 lutego 2017, 10:56

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: M0NIKA »

Pomaga, ale w połączeniu właśnie ze zdrowym, odpowiednim żywieniem. Z mojego doświadczenia one mają za zadanie oczysścić organizm, przyśpieszyć metablizm i tego typu rzeczy. Zreszta na to wskazują nazwy pure, detox, purify
pilotec
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 września 2016, 16:19

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: pilotec »

a co powinny miec w skladzie?
Awatar użytkownika
Pudinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 lutego 2017, 14:21

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: Pudinka »

Jeżeli chodzi o herbaty, to jak najbardziej pomagają, ale też zależy jakie. Najlepiej jest kupować te liściaste, są one najlepszej jakości. Herbaty wspomagają funkcjonowanie układu pokarmowego. :)
abcabcdefdef
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 marca 2017, 07:42

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: abcabcdefdef »

Podaj wagę , wiek a dietę tobie rozpisze , do tego ćwiczenia pomagajace . Tak za Free
pilotec
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 września 2016, 16:19

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: pilotec »

Dziękuję za rzetelne informacje. Kupiłam. Mama takie pudełko, że są różne rodzaje tych herbat
moonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 marca 2017, 14:53

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: moonka »

Jeśli chodzi o herbaty to powinny mieć tylko naturalne składniki, bez żadnych słodzików, kandyzowanych owoców i aromatów identycznych z naturalnym. Dobre są też herbaty ziołowe, ale nie powinno się ich pić zbyt dużo, bo niektóre zioła mogą negatywnie wpływać na organizm w czasie przewlekłych chorób lub przyjmowania leków.
Ja w ostatnim czasie nieco zmieniłam dietę i wprowadziłam do niej znacznie więcej owoców i warzyw, błonnik, orzechy i nabiał. Na wadze jeszcze nie widać zbyt dużych efektów, ale czuję się znacznie lepiej, mam siłę na treningi i nie mam kłopotów z koncentracją.
biron
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 31 marca 2017, 11:29

Re: Sposoby odchudzania

Post autor: biron »

Przede wszystkim sport. Jak jest się bardzo młodym, ale jak człowiek rzeczywiście ma bardzo złą, wysokokaloryczną i niezdrową dietę, to bez zmian na tym polu się nie obędzie. Niestety z wiekiem spada metabolizm i bez np. biegania albo czegoś w tym stylu mamy małe szanse na skuteczne odchudzanie.
ODPOWIEDZ