Wyprawka dla maluszka

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Gracjan007
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 6 sierpnia 2015, 09:44

Wyprawka dla maluszka

Post autor: Gracjan007 »

Razem z żoną oczekujemy małego szkraba w grudniu. Gdzie polecacie kupić wyprawkę dla malucha ?:)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Przez Internet :)
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: mchloek »

Zależy o co pytasz. Jeśli ubranka to polecam H&M - miękka przyjemna bawełna, fajne fasony i co uwielbiam - ciuszki rosną wraz z dzieckiem :)
Rzeczy typu meble - osobiście zaopatrywaliśmy się w IKEA choć można też w sklepach stacjonarnych - nie polecam internet bo w razie uszkodzeń wymiana trwa.
Kosmetyki - apteka lub Rossmann :) Kocyki - które uwielbiam - La Millou lub Lela Blanc.
Zyta
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 lutego 2016, 16:01

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Zyta »

Chyba jak każda z nas szuka rzeczy dla swoich pociech dobrych jakościowo, staram się zawsze wybierać polskich producentów, bo wiem, że są bezpieczne i certyfikowane. Prawie całą wyprawkę dla swojej córeczki kupiłam w Fifishop., to fajny sklep z całkiem sporą i ciekawą ofertą, w której właśnie dominują krajowi producenci.
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: areo1234 »

Witam, Ja mam do Sprzedania:

Podgrzewacz i sterylizator do butelek używany 2 miesiące
Przewijak
Usztywniany rożek
Laktator

I bardzo dużo ciuszków dla chłopca od 0 do 3 miesięcy!!!
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: viktoria11 »

Ja kupowałam rożek i dla córki i teraz dla synka jeden miałam usztywniany z wkładka kokosową i dwa zwykłe. Jak kto woli mi poprostu było pewniej trzymać noworodka w takim rożku jak również moja mama czasem karmiła to też bałaby sie wziąć tak bez niczego jak to ciałko takie wiotkie na początku.. również spała w nim taka otulona bo kocykiem raz przykryłam bez rozka jak miała miesiąc i przez sen zlapała kocyk i cała sie przykryła..... także w rożku jak dla mnie bezpieczniej.
Awatar użytkownika
szurszu
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2016, 14:11

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: szurszu »

Też bym kupiła w internecie, najwygodniej. Wszystko można samemu wybrać co się chce, zamówić i jeszcze przyjdzie do domu.
elaela33
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 września 2016, 21:54

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: elaela33 »

Sama wspominam jak robiłam z mężem wyprawkę dla naszego szkraba. Nie ma to jak pójść do sklepu i wybrać, dokładnie obejrzeć, dotknąć i kupić.
Adelaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 września 2016, 00:29

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Adelaa »

Polecam aukcje internetowe, ludzie sprzedają całe pakiety ubranek w dobrej cenie :)
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: viktoria11 »

również polecam aukcje internetowe i zakup ubranek w pakiecie ja kupiłam zestaw od 56-68 w tym czasie koleżanka nowe kupowała i niektóre załozone doslownie raz bo dziecko w tym okresie bardzo szybko rośnie :) mozna znależć naprawde fajne zestawy za niewielkie pieniądze ja nie miałam czasu chodzic po szmateksach żeby używane kupować a i tak cenowo wyszloby podobnie............... a i ciuchy kupiłam zadbane wiekszość kupionych jako nowe widać po metkach w jakich sklepach wyprane nawet wyprasowała dziewczyna:)
kolorowaanka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 1 sierpnia 2013, 13:45

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kolorowaanka »

To też dobra opcja. Dzieci bardzo szybko wyrastają z ubranek, nie ma co ich marnować.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: viktoria11 »

aha i dodam jeszcze że ja potem te ciuchy odsprzedaje dalej:) jak są oczywiście w dobrym stanie bez plam po obiadkach nie wynaciągane itd bo takie poprostu wyrzucam.... po corce mam mase ciuchów i wiem że jak odrazu sie nie sprzeda to potem ciężko po workach grzebać i prac itd strata czasu a teraz po synku jak wyrasta odrazu piore prasuje i wystawiam na aukcji także czasem wychodzę na zero bo kupuję zestawy i potem taki zestaw tworze za podobna kasę:)
anielka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 września 2016, 14:40

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: anielka »

w kwestii materaca polecam ci ten model Sensitive od Fiki Miki ma zdejmowany pokrowiec który bez problemu upierzesz w pralce , czy zamrozisz przeciw roztocza.
Awatar użytkownika
OlaKos
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 3 lutego 2019, 18:43

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: OlaKos »

W wyprawce na pewno powinny znaleźć się ściereczki, których będziecie potrzebować na prawdę sporo, jak i kocyki.
pokahontaz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 23 lutego 2016, 17:59

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: pokahontaz »

Jeżeli chodzi o ubranka dla maluszka, to jedynie takie z naturalnych tkanin! Bardzo dobrą jakość certyfikowanych ubrań ma polski producent Kaola-Kid i zwykle właśnie tam robię zakupy.
ODPOWIEDZ